Пила, магазин садової техніки Рівне | Офіційний дилер STIHL

Будівельно-монтажні роботи Рівне

Будівництво будинку починається з розробки робочої документації, далі виконуються земляні роботи і основні монтажні роботи — монтаж залізобетонних конструкцій, монтаж зовнішніх і внутрішніх мереж, силових електропроводів. Різні будівельні роботи можуть бути механізовані або виконуватися вручну будівельними бригадами. Фундаментні роботи, мурування стін, монтаж плит перекриття, штукатурка стін, укладання підлоги, електротехнічні, сантехнічні, покрівельні та оздоблювальні роботи — це основні процеси в будівельно-монтажних роботах. Завершується будівництво введенням в експлуатацію житлового будинку чи споруди.

Детальніше

Проектування та монтаж скляних та алюмінієвих конструкцій: фасадів, вікон, вхідних та міжкімнатних дверей, скляних перегородок та огорож для сходів і терас пропонує інженерно-будівельна компанія АКС-БУД.

Рівне , вул. Д.Галицького, 19, офіс 510

Консультації з пожежної безпеки, монтаж і технічне обслуговування систем пожежної та охоронної сигналізації за доступними цінами виконує компанія Арктур. Встановлення систем відеонагляду, протипожежної безпеки та охорони, автоматики, систем пожежогасіння та оповіщення про пожежу якісно і недорого виконають наші фахівці

Рівне , вул. Київська, 36, офіс 902
Сонячні електростанції в м. Рівному

Виконуємо якісно, надійно та швидко монтаж металопластикових конструкцій різної складності, вхідних та міжкімнатних дверей. Роботи з утеплення балконів, квартир та будинів. Виконаємо професійно обшивку будинків сайдингом, вагонкою, блок-хаусом.

Рівне , вул. Шевченка, 78/1

Виконуємо монтажні роботи під ключ: встановлюємо енергоефективні металопластикові вікна та пластикові двері (вхідні, балконні, міжкімнатні). Балкони під ключ: монтаж металопластикових конструкцій, розширення балкону, обшивка сайдингом зовні і всередині, монтаж підлоги та даху над балконом чи лоджією. Доставка та встановлення дверей. Наші роботи (фото балконів, дверей) – на наших сторінках соц.мереж.

Рівне , вул. Фабрична, 12
Трейд Авто - автозапчастини до будівельної та сільськогосподарської техніки | Сарни (Рівне)

Рівненські виробники бетону та бетонних сумішей для різних будівельних процесів: монолітного будівництва, бетонних перекриттів, наливних промислових підлог, заливки фундаменту, стяжки підлоги. Також пропонуємо послуги спецтехніки для виконання земляних робіт.

Рівне , вул. Федорова, 7

Пропонуємо великий вибір дверей вхідних та міжкімнатних, протипожежних дверей та люків. Виконуємо доставку монтаж придбаних у нас дверей.

Рівне , вул. С.Крушельницької, 77

Виконуємо професійно та відповідально будівельні роботи різної складності: будівництво під ключ, будівництво приватних будинків, дач, промислових, складських приміщень, електромонтажні роботи, облаштування прибудинкової території.

Рівне , вул. Петра Могили, 28

Будівельний вагончик або контейнер, що служить як битовка, санітарний вагончик, прорабка, пост охорони чи мобільний офіс – завжди необхідні на будівельному майданчику. Замовити контейнер, вагончик, кунг, а також вишки-тури, єврокуби для сипучих та рідин можна за телефоном цілодобово.

Рівне , вул. В.Чорновола, 1

Виконання гідроізоляційних та ремонтних робіт, відновлення бетонних конструкцій, гідроізоляція тріщин, швів, стиків, примикань матеріалами Пенетрон. Офіційний дилер ТМ Пенетрон США. Пропонуємо гідроізоляцію Penetron купити зі складу у Рівному.

Рівне , вул. Степана Дем'янчука, 9

Новий житловий багатоквартирний будинок, що будується на вулиці Костромській - Гагаріна з використанням сучасних будівельних технологій та матеріалів належної якості пропонує готові квартири та ті що будуються по невисоких цінах. Триває будівництво 4 і 11 секцій будинку.

Рівне , вул. Захисників Маріуполя (Костромська), 89

Виготовлення та монтаж опалювального обладнання, модульних котелень для промислового та цивільного призначення, монтаж систем опалення "під ключ"

Рівне , вул. Київська, 92

Компанія має штат кваліфікованих інженерів, які спроектують та проведуть якісний монтаж систем відеоспостереження, кондиціонування та вентиляції приміщення. А також забезпечуємо сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Рівне , вул. Богоявленська, 15

Пропонуємо установку електричного опалення. Настінні сучасні електричні керамічних панелі та рушникосушки Smart Install NFC легко монтуються на стіну та слугують додатковим чи основним джерелом опалення. Купити економні інфрачервоні електрообігрівачі можна у Рівному (с. Мартинівка Рівненського р-ну) та по Україні.

Мартинівка Рівненського р-ну , вул. Лісова, 30
Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 62 е

Для будівництва є металеві закладні деталі, гвинтові палі (сваї) для вкручування в грунт, які ви можете замовити у нас. А також виготовлення будівельних риштувань, вишки-тури, металевих стовпів, будівельних ящиків та послуги з металообробки: зварювання, фрезерування, різка металу, токарні роботи, проектування, 3д моделювання.

Рівне , вул. Будівельників, 12

Проектування житлових будинків, нежитлових будівель промислового призначення: офісів, торгових центрів, ресторанів, спортивних комплексів, гаражів тощо. Виконуємо будівництво "під ключ" різної складності.

Клесів Сарненського р-ну , вул. Чайковського, 32

Ціна експертизи проектної документації залежить від складності і обсягу проекту. Результатом експертизи проекту, кошторису будівництва чи капітального ремонту є позитивний або негативний експертний звіт. Також може бути експертна оцінка окремих розділів проекту.

Рівне , вул. С.Петлюри, 14 а

Цілодобово оренда та продаж металевих будівельних риштувань, опалубки, пересувних вишок-тур, підмосток, вагончиків-битовок, армійських кунгів та морських контейнерів – вигідні ціни, доставка в будь-яке місце України, монтаж та демонтаж.

Рівне , вул. В.Чорновола, 1, офіс 301

Бетон та цементний розчин для монолітного будівництва, влаштування фундаменту, цементної стяжки, перекриттів, будівництва промислових та складських приміщень виготовляє і продає компанія Інтер Бетон.

Рівне , вул. Біла, 18 в

Пропонуємо: будівництво житлових будинків, промислових та складських приміщень, бетонні та монолітні роботи: перекриття, сходи, фундаменти, будівлі, а також модернізація та реконструкція промислових підприємств

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 32 а

Надаємо послуги монтажу систем опалення, водопостачання та кондиціонування, а також монтаж труб для радіаторів, опалення, водопостачання, внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж.

Рівне , вул. Богоявленська, 15

Продаємо готовий для використання бетон, фундаментні бетонні блоки. Здійснюємо монтаж фунтаментних блоків, надаємо в оренду спецтеніку для будівельних робіт.

Здолбунів Рівненського р-ну , вул. Шевченка, 1

Виконуємо монтажні роботи зі встановлення камер відеонагляду, комплексних систем відеоспостереження, аудіо-та відеодомофонів у приватні та багатоквартирні будинки, на підприємствах, ТЦ, громадських організаціях, школах, лікарнях. Встановлення електронних замків на двері. Консультації та сервісне обслуговування систем відеонагляду та сигналізації.

Рівне , вул. Княгині Ольги, 5, офіс 405

Пропонуємо комплексні будівельні та ремонтні роботи: будівництво, реконструкція, капітальний ремонт житлових та промислових будівель, металоконструкцій, зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж (комунікацій), оздоблювальні фасадні та інтер'єрні роботи.

Здолбунів Рівненського р-ну , вул. Нова, 1

Виконує генпідрядні послуги, загально-будівельні та монтажні роботи, монтаж інженерних мереж, а також комплексні роботи щодо влаштування фундаментів та монолітних конструкцій.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 60

Виконуємо монтаж та продаж металопластикових вікон тм WDS, вхідних та міжкімнатних дверей Термопласт, Steelguard, Новий стиль, ArtDoor, BRAMA, Korfar. Широкий асортимент якісної та надійної продукції для дому, офісних центрів, громадських установ: металопластикові конструкції для вікон, сучасні двері, ручки та замки до них, жалюзі, ролети на вікна, гаражні ролети.

Рівне , просп. Генерала Безручка, 2

Виконуємо монтаж міжкімнатних та вхідних дверей, вікон, балконних конструкцій, жалюзі, ролетів. Виконуємо роботи по облаштуванню балконів "під ключ", зварювальні роботи, розширення балкона, його утеплення та обшивку.

Рівне , вул. Небесної сотні, 24

Монтаж електричних систем, монтаж електричних точок, встановлення та монтаж вуличного і промислового освітлення, монтаж освітлювальної електротехніки в будинках та інші електромонтажні роботи будь-якої складності.

Рівне , вул. Біла, 53 в

Пропонуємо якісні покрівельні матеріали та їх монтаж кваліфікованими робітниками для значної економії вашого часу та коштів, безкоштовний виїзд на заміри по містах Рівненської та Волинської областей: Ковель, Сарни, Дубно, Костопіль, Вараш, Луцьк.

Рівне , вул. Старицького, 50 а

Еко будинки виготовлені з екоблоків WOODBLOCK, мають низьку теплопровідність, високу звукоізоляцію та вогнестійкість, довговічність експлуатації та сучасні індивідуальні проекти будинків.

Рівне

Виконуємо монтаж під ключ покрівлі, водостічних систем, металопластикових та дахових вікон, обшивку зовнішніх стін будинку сайдингом та сендвіч-панелями

Рівне , вул. Соборна, 65

Виконуємо проектні та монтажні роботи внутрішніх, зовнішніх інженерних мереж та систем електропостачання для об'єктів виробничого, житлового та громадського призначення (будинки, дачі, багатоквартирні будинки, офісні та бізнес центри)

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39, 4 пов., офіс 32

Виконуємо професійний монтаж/демонтаж металочерепиці та іншого матеріалу для покрівлі даху. Виконуємо доставку покриття даху транспортом компанії. Перекриття криші профнастилом, укладка бітумної черепиці. Розцінки на покрівельні роботи залежать від площі для перекриття та складності роботи. Покриття даху металопрофілем (ціни)  - запитуйте у менеджерів за телефоном (098) 848 66 46.

Рівне , вул. Старицького, 50 а

Проектування будинків, промислових споруд, внутрішньобудинкових та зовнішніх інженерних мереж будь-якої складності та за доступною ціною пропонує ПП Зембудпроект. Здійснюємо також обстеження технічного стану будівель і споруд, інженерних мереж та несучих конструкцій при виявленні різних пошкоджень а також після закінчення терміну експлуатації будівлі.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 16 б

Виконуюємо напівсуху цементно-піщану стяжку підлоги, під покрівлю, під будівництво, реконструкцію басейну, а також гіпсову штукатурку стін та стелі машинним способом

Рівне , вул. Назара Небожинського (Павлюченка), 16

Надаємо послуги монтажу даху, безкоштовно проводимо заміри покрівлі, здійснюємо доставку замовлених у нас будматеріалів. А також діє система знижок та можливі різні форми оплати.

Рівне , вул. Млинівська, 1

Монтаж та експлуатація теплоенергетичного обладнання, хімічна промивка систем опалення та поверхонь нагріву.

Рівне , вул. Вербова, 2

Здійснюємо продаж та виконуємо монтажні роботи зі встановлення сонячних дахових та наземних електростанцій “під ключ”, сонячних систем з підключенням під зелений тариф, вакуумних сонячних колекторів.
Проектування та монтаж сонячних електростанцій під зелений тариф. Монтаж сонячних панелей під ключ.

Рівне , вул. Кавказька, 3, офіс 412

Проектування та монтаж скляних та алюмінієвих конструкцій: фасадів, вікон, вхідних та міжкімнатних дверей, скляних перегородок та огорож для сходів і терас пропонує інженерно-будівельна компанія АКС-БУД.

Рівне , вул. Д.Галицького, 19, офіс 510

Консультації з пожежної безпеки, монтаж і технічне обслуговування систем пожежної та охоронної сигналізації за доступними цінами виконує компанія Арктур. Встановлення систем відеонагляду, протипожежної безпеки та охорони, автоматики, систем пожежогасіння та оповіщення про пожежу якісно і недорого виконають наші фахівці

Рівне , вул. Київська, 36, офіс 902

Виконуємо якісно, надійно та швидко монтаж металопластикових конструкцій різної складності, вхідних та міжкімнатних дверей. Роботи з утеплення балконів, квартир та будинів. Виконаємо професійно обшивку будинків сайдингом, вагонкою, блок-хаусом.

Рівне , вул. Шевченка, 78/1

Виконуємо монтажні роботи під ключ: встановлюємо енергоефективні металопластикові вікна та пластикові двері (вхідні, балконні, міжкімнатні). Балкони під ключ: монтаж металопластикових конструкцій, розширення балкону, обшивка сайдингом зовні і всередині, монтаж підлоги та даху над балконом чи лоджією. Доставка та встановлення дверей. Наші роботи (фото балконів, дверей) – на наших сторінках соц.мереж.

Рівне , вул. Фабрична, 12

Рівненські виробники бетону та бетонних сумішей для різних будівельних процесів: монолітного будівництва, бетонних перекриттів, наливних промислових підлог, заливки фундаменту, стяжки підлоги. Також пропонуємо послуги спецтехніки для виконання земляних робіт.

Рівне , вул. Федорова, 7

Пропонуємо великий вибір дверей вхідних та міжкімнатних, протипожежних дверей та люків. Виконуємо доставку монтаж придбаних у нас дверей.

Рівне , вул. С.Крушельницької, 77

Виконуємо професійно та відповідально будівельні роботи різної складності: будівництво під ключ, будівництво приватних будинків, дач, промислових, складських приміщень, електромонтажні роботи, облаштування прибудинкової території.

Рівне , вул. Петра Могили, 28

Будівельний вагончик або контейнер, що служить як битовка, санітарний вагончик, прорабка, пост охорони чи мобільний офіс – завжди необхідні на будівельному майданчику. Замовити контейнер, вагончик, кунг, а також вишки-тури, єврокуби для сипучих та рідин можна за телефоном цілодобово.

Рівне , вул. В.Чорновола, 1

Виконання гідроізоляційних та ремонтних робіт, відновлення бетонних конструкцій, гідроізоляція тріщин, швів, стиків, примикань матеріалами Пенетрон. Офіційний дилер ТМ Пенетрон США. Пропонуємо гідроізоляцію Penetron купити зі складу у Рівному.

Рівне , вул. Степана Дем'янчука, 9

Новий житловий багатоквартирний будинок, що будується на вулиці Костромській - Гагаріна з використанням сучасних будівельних технологій та матеріалів належної якості пропонує готові квартири та ті що будуються по невисоких цінах. Триває будівництво 4 і 11 секцій будинку.

Рівне , вул. Захисників Маріуполя (Костромська), 89

Виготовлення та монтаж опалювального обладнання, модульних котелень для промислового та цивільного призначення, монтаж систем опалення "під ключ"

Рівне , вул. Київська, 92

Компанія має штат кваліфікованих інженерів, які спроектують та проведуть якісний монтаж систем відеоспостереження, кондиціонування та вентиляції приміщення. А також забезпечуємо сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Рівне , вул. Богоявленська, 15

Пропонуємо установку електричного опалення. Настінні сучасні електричні керамічних панелі та рушникосушки Smart Install NFC легко монтуються на стіну та слугують додатковим чи основним джерелом опалення. Купити економні інфрачервоні електрообігрівачі можна у Рівному (с. Мартинівка Рівненського р-ну) та по Україні.

Мартинівка Рівненського р-ну , вул. Лісова, 30
Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 62 е

Проектування житлових будинків, нежитлових будівель промислового призначення: офісів, торгових центрів, ресторанів, спортивних комплексів, гаражів тощо. Виконуємо будівництво "під ключ" різної складності.

Клесів Сарненського р-ну , вул. Чайковського, 32

Ціна експертизи проектної документації залежить від складності і обсягу проекту. Результатом експертизи проекту, кошторису будівництва чи капітального ремонту є позитивний або негативний експертний звіт. Також може бути експертна оцінка окремих розділів проекту.

Рівне , вул. С.Петлюри, 14 а

Бетон та цементний розчин для монолітного будівництва, влаштування фундаменту, цементної стяжки, перекриттів, будівництва промислових та складських приміщень виготовляє і продає компанія Інтер Бетон.

Рівне , вул. Біла, 18 в

Пропонуємо: будівництво житлових будинків, промислових та складських приміщень, бетонні та монолітні роботи: перекриття, сходи, фундаменти, будівлі, а також модернізація та реконструкція промислових підприємств

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 32 а
Обговорення завантажується...
БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
. . .
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Пила, магазин садової техніки Рівне
x