ДахБуд - виробник металопластикових вікон та вхідних дверей у Березне | Рівне

Правила користування сайтом goldenpages.rv.ua

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ТА КОРИСТУВАЧІ САЙТУ ЗОЛОТИХ СТОРІНОК!

Пропонуємо ознайомитись з декількома нескладними правилами, котрі регламентують співіснування інтернет-спільноти з адміністрацією інформаційного сайту https://goldenpages.rv.ua.

Наш інтернет-портал створений з метою забезпечення всіх бажаючих інформацією про підприємства та підприємців м. Рівного та Рівненської області та товари і послуги, які вони пропонують.

Ми прагнемо зробити пошук інформації легким, а життя комфортним. На сайті розміщена інформація, яка дійсно максимально достовірна та корисна.
Доступ до сайту goldenpages.rv.ua абсолютно вільний і користування ним не передбачає жодної реєстрації або авторизації.

При цитувані сайту або використання будь-яких матеріалів активне гіперпосилання обов’язкове. При використані частини контенту з сайту пам’ятайте про систему боротьби пошукових систем (в першу чергу Google) з плагіатом та дублюванням інформації.

Якщо Ви скористалися формою "Додати компанію/Внести зміни", то Ви автоматично надаєте згоду на використання та обробку персональних даних у відповідності до Закону України "Про захист персональних даних" та підтверджуєте, що були повідомлені про свої права згідно ст. 8 Закону України “Про захист персональних даних”, а також про мету збору персональних даних. Таким чином, Ви надаєте згоду на використання інформації у рекламних проектах ПП "Золоті сторінки Рівне" та отримання маркетингових розсилок через електронну пошту, телефон, інше телекомунікаційне обладнання.

Ви бажаєте розмістити розширену інформацію про своє підприємство? – скористайтеся "Умовами розміщення рекламної інформації".

Бажаєте уточнити можливості та функціонал сайту, телефонуйте (067) 362 4792, (099) 11 964 77 або заходьте м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, офіс 803.

Ми відкриті для спілкування – ласкаво запрошуємо!

З повагою, команда "Золотих сторінок"

 

Металочерепиця від виробника ТОВ ДахБуд Березне, Сарни, Дубно | Рівне
x