Пила, магазин садової техніки Рівне | Офіційний дилер STIHL

PV-ENERGY, СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Рівне, вул. Біла, 53 г
Пропонуємо
Дивіться також
Опалення будинку, система водопостачання, очистки води (фільтри для води), насоси водяні і для опалення

PV-ENERGY - ЯКІСНІ ПОСЛУГИ З ПОСТАЧАННЯ, МОНТАЖУ, ТЕХНІЧНОГО СУПРОВОДУ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ.

Наша ціль – впровадження сучасних і ефективних методів використання енергії з максимальним залученням відновлюваних джерел енергії, а саме сонячної енергії. Ми прагнемо зробити у нашій країні використання електроенергії екологічним, тим самим зменшити викиди шкідливих парникових газів у атмосферу.

Сонце – не лише найбільша зірка на небосхилі. Воно забезпечує нашу планету невичерпною енергією, яка може за допомогою сонячних панелей перетворюватися на електричну. Погодьтесь, сьогодні складно уявити наше життя без побутових приладів та промисловості. Однак, прискорений індустріальний розвиток завдає не аби якої шкоди навколишньому середовищу, що негативно впливає на наше самопочуття. А тому всі розвинені країни намагаються поступово переходити на відновлювальні джерела енергії, які не лише екологічні та невичерпні, а й стають дедалі доступнішими для людей у всіх аспектах.

Цифри скажуть самі за себе.  Сонце – надзвичайно потужне джерело енергії, яке безперервно дає тепло і світло. За останніми даними науковців, ще мінімум 6 - 10 млрд років воно виділятиме енергію, яку ми зможемо споживати. Для порівняння, запаси нафти, газу й вугілля вичерпаються значно швидше (через 50 - 100 років).

СЕС – ПРАВИЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ У ВЛАСНЕ МАЙБУТНЄ

Інвестиція у вигляді встановлення СЕС у власному домогосподарстві сьогодні має ряд переваг, головні з яких:

 • По-перше, це заміна імпортних енергоресурсів на місцеві, відсутність енергозалежності. У найближчій перспективі Україна зможе скоротити споживання газу в 4-5 разів.
 • По-друге, можливість не лише економити на рахунках електроенергії, а й заробляти на «зеленому тарифі», який в Україні діятиме щонайменше до 2030 року.
 • По-третє, великий термін експлуатації сонячних панелей та 100% самоокупності.
 • По-четверте, великою перевагою є те, що сонячні електростанції можна масштабувати. Іншими словами, встановити невеличку установку з кількох панелей, а згодом докуповувати ще.
 • По-п’яте, влада України намагається модернізувати енергетичний сектор, що позитивно впливає на вартість, обслуговування дСЕС та значно спрощується юридичний супровід. 

НАША ПЕРЕВАГА – ВАША НЕСКІНЧЕННА ЕНЕРГІЯ!

Компанія PV-ENERGY вже більше 2 років на ринку успішно реалізовує проєкти по всій Західній Україні, зокрема й на Рівненщині. Ми виконуємо роботи з комплектації, будівництва, пусконалагоджування дCЕC та подальший супровід проектів.

Також, наші фахівці надають послуги з консалтингу й системного проектування:

 • розробка технічно-економічного обґрунтування
 • вибір та оцінка місцезнаходження майбутнього об’єкту
 • виявлення можливих ризиків, які можуть негативно впливати на ефективність роботи дСЕС
 • обрахунок затрат по встановленню дСЕС та окупності проекту
 • підбір та комплектація обладнання
 • розробка підготовчої та установчої документації.

У своїй діяльності ми керуємося принципами професіоналізму, оперативності, кваліфікованості та відповідальності, які забезпечують високий рівень надання послуг. Наша репутація говорить сама за себе!

PV-ENERGY – енергія майбутнього!

м. Рівне, вул. Біла, 53 г-2

тел. моб. (068) 093 2199
тел. моб. (066) 093 2199

https://www.pvenergy.in.ua

 

Соціальні мережі:Logo facebook
 

Будівництво сонячних електростанцій 10-30 Квт: монтаж СЕС, проектування та розробка технічної документації, супровід та обслуговування.

Пропонуємо
Дивіться також
Опалення будинку, система водопостачання, очистки води (фільтри для води), насоси водяні і для опалення
Пила, магазин садової техніки Рівне
x