ДахБуд - виробник металопластикових вікон та вхідних дверей у Березне | Рівне

BOSCH (БОШ), ПОБУТОВА ТЕХНІКА, МАГАЗИН

Рівне, вул. Київська, 6
Пропонуємо
Дивіться також
Прибирання після ремонту, прання килимів, миття фасадів, чистка салонів автомобіля та інші клінінгові послуги. Техніка для прибирання Керхер (Karcher) – продаж, сервіс

ФІРМОВИЙ МАГАЗИН-ПАРТНЕР BOSCH – АВТОРИЗОВАНИЙ ПРЕДСТАВНИК ТМ BOSCH В МІСТІ РІВНЕ З 2000 РОКУ

Ми пропонуємо повний асортимент побутової техніки BOSCH (Бош), що офіційно імпортований в Україну ТОВ "БСХ Побутова техніка", яке є дочірнім підприємством німецького концерну "БСХ Хаусгерете Гмбх".

Побутова техніка BOSCH відома у всьому світі як символ відмінної якості і надійності. Майже століття компанія BOSCH доводить, що є провідним виробником побутової техніки в Європі.

Компанія BOSCH постійно розробляє та вдосконалює побутові прилади у відповідності до вимог часу. При цьому жодна дрібничка не залишається без уваги. За кожною деталлю стоять десятиліття досліджень, а також тисячі тестувань і перевірок на витривалість. Так створюється відома нам якість, довершеність та бездоганність BOSCH.

Ми не можемо просто скасувати Ваші повсякденні справи. Але ми можемо скоротити їх для Вас. BOSCH завжди пропонує максимальну продуктивність, щоб полегшити Ваше повсякденне життя.

Ми прагнемо, щоб Вам було приємно займатись хатніми справами. Саме тому BOSCH розробляє прилади, які завжди встановлюють нові стандарти, покращуючи та полегшуючи Ваше буття. А все завдяки класичному, непідвладному плину часу дизайну, неперевершеній якості, технічній досконалості, максимальній продуктивності, абсолютній надійності, довговічності та комфорту.

Вся побутова техніка BOSCH виробляється з особливою турботою про природні ресурси. Починаючи з виробництва і закінчуючи повторним використанням пакувального матеріалу. Використовуючи ці прилади Ви можете долучитись до збереження навколишнього середовища. І навіть екологічно найчистіші побутові прилади BOSCH, як і раніше безкомпромісно потужні.

Іноді вибір побутової техніки може Вас спантеличити. Із такою великою кількістю технологій та різноманіттям моделей дуже важко визначитись із вибором. Наші досвідчені консультанти знайдуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть обрати оптимальний прилад, який прослужить Вам довгі роки та зробить Ваше життя в рази простішим. Обирайте найкращі прилади та насолоджуйтесь легкістю у використанні техніки BOSCH.

Наш покупець завжди впевнений, що отримає якісний сертифікований товар. А ми впевнені, що за потреби, ви отримаєте відмінне гарантійне та післягарантійне обслуговування. На великогабаритну техніку ми надаємо 4 роки повної гарантії від виробника.

BOSCH встановлює такі ж високі вимоги до якості сервісного обслуговування, як і до побутових приладів. Завдяки багаторічному досвіду, професіоналізму та великій розгалуженості сервісних центрів, компанія BOSCH гарантує надійність та високий рівень сервісу.

Прати одяг чи прасувати білизну, прибирати помешкання чи готувати улюблену страву – все це принесе Вам задоволення з найкращими помічниками від BOSCH.

Ми завжди раді Вам. І пам'ятайте, що разом з BOSCH домашні справи стають непомітними, а задоволення безмежним.

м. Рівне, вул. Київська, 6

тел. моб. (067) 918 0808
тел. моб. (050) 918 0808

e-mail: bs.partner.rivne@gmail.com

https://bs-partner.com.ua

Пропонуємо
Дивіться також
Прибирання після ремонту, прання килимів, миття фасадів, чистка салонів автомобіля та інші клінінгові послуги. Техніка для прибирання Керхер (Karcher) – продаж, сервіс
Металочерепиця від виробника ТОВ ДахБуд Березне, Сарни, Дубно | Рівне
x