АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити робочі рукавиці оптом | Рівне

Столярні вироби, роботи Рівне

Вироби з дерева різних порід можна замовити в деревообробних компаній Рівного. Дерев'яні двері та вікна, дошка для підлоги, вагонка дерев'яна, фальш брус, блок-хаус, дерев'яні сходи, арки, перила та плінтуси — це дерев'яні вироби необхідні для вашого будівництва, ремонту та внутрішнього оздоблення приміщень. Виготовлення дерев'яних вікон зі склопакетом, міжкімнатних та вхідних дверей, меблів з натурального дерева, декорування стін та стелі, оздоблення різьбою, старенням, патинування дерева можна розрахувати і замовити в столярних цехах Рівного.

Детальніше

Пропонуємо вироби з натурального дерева: рамки, фоторамки, багети, підрамники для полотна стандартних розмірів або за індивідуальними розмірами замовника. А також пластикові багети та рамки від 10×12 см до великих. Оформлення картин та дзеркал у дерев'яні рамки.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39, 3 пов.

Пропонуємо вироби з натурального дерева: сходи на замовлення, вхідні, міжкімнатні двері, меблі з масиву дуба, сосни, дерев'яні арки та плінтуси.

Рівне
Сонячні електростанції в м. Рівному

Купити альтанку, бесідку Рівненська область – телефонуйте (068) 553 6738. Замовляйте сучасну кухню з дерева з різбленням, дерев'яну шафу під старовину чи меблі в дитячу; ресторанні, садові та вуличні меблі та інші елементи інтер'єру чи декору. Виготовляємо столярні виробі за індивідуальним дизайном.

Рівне , вул. Старицького, 21

Виготовляємо під замовлення меблі та меблеві гарнітури для житлових кімнат та нежитлових приміщень: ліжка, шафи, столи, стільці, лави, полиці, дзеркала, тумби, комоди з АГТ, фарбованих, плівкових чи акрилових фасадних панелей.

Рівне
Трейд Авто - автозапчастини до будівельної та сільськогосподарської техніки | Сарни (Рівне)
Рівне , вул. Загородна, 2

Пропонуємо продаж ДСП, МДФ, ХДФ, OSB, стільниць, фанери. А також порізку та кромкування ДСП. Маємо власні німецькі верстати та великий столярний цех. Виготовляємо меблі для індустрії на замовлення, використовуючи різні матеріали: метал, деревина, скло, дзеркала.

Рівне , вул. Валерія Опанасюка (Пирогова), 8
Обговорення завантажується...
БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
. . .
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити герметики, робочі перчатки, батарейки | Рівне
x