"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом

Оптика, окуляри, лінзи Рівне

Вчасне виявлення недоліків та вад зору можна вилікувати або ж проводити підтримуючу терапію для того, щоб запобігти втраті такого дуже важливого органу чуття. В даному розділі представлені медичні центри, приватні кабінети та аптеки-оптики м. Рівного та Рівненської області, де Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію спеціалістів-офтальмологів. Також Вам допоможуть підібрати окуляри чи контактні лінзи для корекції зору. Проведуть діагностику та, якщо буде потрібно, призначать відповідне лікування.

Детальніше

Купити оптику для полювання: оптичні приціли, біноклі, прилади нічного бачення, тепловізори, далекоміри, зорові труби, телескопию.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39

Пропонуємо військову оптику: біноклі, приціли, далекоміри, оптичні прилади денного та нічного бачення.

Рівне , вул. Замкова, 10
Сонячні електростанції в м. Рівному

Оптика на мисливську зброю, для полювання, пневматики, оптичні коліматорні приціли для нарізної зброї, тепловізори та засоби нічного бачення, біноклі, бінокуляри, монокуляри, далекоміри, підзорні труби.

Рівне , вул. Київська, 16

Пропонуємо широкий вибір якісних та безпечних окулярів, оправ, контактних лінз, сонцезахисних окулярів відомих європейських брендів для корекції зору як у дорослих, так і в дітей. А також проводимо діагностику та лікування для підвищення гостроти зору

Рівне , вул. Драгоманова, 1
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)

Пропонуємо мисливські оптичні прилади: біноклі, монокуляри, далекоміри, оптичні, лазерні та коліматорні приціли, прилади нічного бачення, комплектуючі до них.

Рівне , вул. Драгоманова, 1 а

Купити оптику для полювання: оптичні приціли, біноклі, прилади нічного бачення, тепловізори, далекоміри, зорові труби, телескопию.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39
Обговорення завантажується...
МЕДИЦИНА
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Йодіс-концентрат - вирішення проблеми йододефіциту. Йодопрофілактика
x