"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом

Оздоблювальні матеріали, роботи Рівне

Широкий асортимент оздоблювальних матеріалів представлений в будівельних та господарських магазинах міста Рівне. Якщо вам потрібно зробити стіни в квартирі чи будинку, то фахівці запропонують вам безліч варіантів від поклейки шпалер, нанесення декоративних штукатурок, фарбування стін до вкладання плитки та інше - все це і є оздоблювальні роботи. Якість обраних будівельних матеріалів відіграє вирішальну роль у ремонті, тому в гуртовнях будівельних матеріалів треба обирати лише якісні шпаклівки, сухі будівельні суміші, фарби, клеї та всі інструменти, що потрібні для покриття стін та стелі. Окрім стандартних матеріалів для оздоблення фахівці пропонують вироби із природного й штучного каменю, гіпсокартон, плівки, декоративну гіпсову ліпнину, натуральне та штучне дерево, керамічну плитку тощо.

Детальніше

Матеріали для декорування та оздоблення стін, стелі, фасаду і фундаменту будинку пропонує ПП Адела. Рідкі шпалери та декоративні штукатурки різних фактур та ефектів в широкому асортименті представлені в магазині Адела.

Рівне , вул. Петра Могили, 28, корпус 3

Ремонт в квартирі, будинку, офісі чи виробничому приміщенні не обійдеться без використання будівельного та малярного інструменту, шпаклівок, фарб, лаків, розчинників, декоративних і дерев'яних плінтусів та метизів, які пропонує магазин Штурм.

Рівне , вул. Відінська, 41
Сонячні електростанції в м. Рівному

Оздоблення стелі найкраще зробити з допомогою французької, німецької чи китайської натяжної стелі з фотодруком, в стилі Apply, 3D стелі, однорівневої та дворівневої стелі, що якісно виконає компанія Ваша стеля.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 26

Представлений великий асортимент шпалер різних стилів та текстур, плінтусів для стелі та підлоги, самоклеючої плівки. А також великий вибір фарб, грунтовки та матеріалів для малярно-штукатурних робіт, клею для всіх видів шпалер.

Рівне , вул. Соборна, 285 а
Трейд Авто - автозапчастини, в наявності на складі | Сарни (Рівне)

Натяжні стелі – матові, глянцеві, одно- та багаторівневі стелі з установкою по м. Рівне та області. Замовити якісний монтаж натяжної стелі за доступною ціною

Рівне

Фарби, лаки, шпаклівки для зовнішніх і внутрішніх робіт, колорування фарб та декоративних штукатурок, а також комплекс всіх необхідних матеріалів для оздоблення та утеплення будинку пропонує компанія Профітек БМ.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 26

Натяжні стелі ціна яких від 150 грн/м2 є значно дешевша ніж ціна звичних гіпсокартонних стель, виготовляє і встановлює компанія Рівне-стелі. Натяжна стеля – це найкращий та найвигідніший варіант оздоблення стелі для будь якого громадського приміщення

Рівне , вул. Кулика і Гудачека (Макарова), 16, офіс 5

Декоративні штукатурки, гіпсові шпаклівки, грунтовки, лаки, фарби та емалі, клеї та герметики для оздоблювальних та ремонтних робіт можна купити за гуртовими цінами в склад-магазині Саніна. Кріпильні вироби (метизи) та інші додаткові матеріали для зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт.

Рівне , вул. Коперника, 25

Для оздоблення фасадів будинків та внутрішніх приміщень пропонуємо керамічну плитку, ламінат, багети, стінові та підлогові плінтуса, декоративну штукатурку, лаки для деревини, інтер'єрні та екстер'єрні фарби, дзеркала, меблі у ванну кімнату.

Рівне , вул. Біла, 16 д

Пропонуємо для оздоблення стін та стелі шпалери, фотошпалери з власним дизайном, рідкі обої, карнизи, плінтуси, багети, точкові світильники. Широкий вибір фарби та клею для всіх типів шпалер.

Рівне , вул. Р.Шухевича, 18 д

Склад-магазин будівельних та господарських товарів Саніна пропонує оптом та вроздріб фарби, лаки, пропитки, грунтовки, сухі будівельні суміші, декоративні шпаклівки, штукатурки, плінтуси.

Рівне , вул. Відінська, 40 а

Підприємство "Дельта Сплайн" виконує оздоблювальні роботи, нанесення декоративної штукатурки, утеплення фасадів, стін будинків, монтаж натяжних стель

Рівне , вул. Вербова, 20, офіс 9
Рівне , вул. Старицького, 21

Сухі будівельні та штукатурні суміші, шпаклівки, декоративні штукатурки, клеючі суміші для плитки, блоків і пінопласту, лакофарбова продукція для зовнішніх і внутрішніх робіт у великому асортименті в маркеті КБМ.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 32

Пропонуємо широкий асортимент високоякісної декоративної полімерної ліпнини: багет, плінтус, карниз та іншого відомих компаній "Harmony", "Gaudi Decor" та "Orak". Фотошпалери, ламінат, шпалери.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 26
Прилуцьке Ківерцівського р-ну , вул. Ківерцівська, 97 г

Створюємо ідеально гладкі та рівні поверхні, використовуючи інноваційні технології в будівництві, для подальшого оформлення приміщення

Рівне , вул. Назара Небожинського (Павлюченка), 16

Пропонуємо широкий виріб акрилової, мінеральної, мозаїчної, силікатної та силіконової  штукатурки, а також акрилової, внутрішньої та силікат-силіконової фарби торгової марки Majsterpol

Рівне , вул. Князя Володимира, 112 в

Комплекс послуг по ландшафтному проектуванню парків, садів, прибудинкових територій, дачних ділянок, благоустрою та озелененню територій, а також реалізація і обслуговування об'єктів ландшафтного дизайну пропонує ЛендСкейп.

Рівне , вул. Уласа Самчука, 30 а

Пропонуємо широкий асортимент венеціанської, декоративної, фактурної, вапняної, акрилової та екологічної штукатурки, а також декоративна металізована фарба, лак з античним ефектом, фарба з ефектом шовку, акрилова фарба, ліпний декор

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 30

Матеріали для декорування та оздоблення стін, стелі, фасаду і фундаменту будинку пропонує ПП Адела. Рідкі шпалери та декоративні штукатурки різних фактур та ефектів в широкому асортименті представлені в магазині Адела.

Рівне , вул. Петра Могили, 28, корпус 3

Ремонт в квартирі, будинку, офісі чи виробничому приміщенні не обійдеться без використання будівельного та малярного інструменту, шпаклівок, фарб, лаків, розчинників, декоративних і дерев'яних плінтусів та метизів, які пропонує магазин Штурм.

Рівне , вул. Відінська, 41
Обговорення завантажується...
ДІМ. ІНТЕР'ЄР
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Йодіс-концентрат - вирішення проблеми йододефіциту. Йодопрофілактика
x