Газифікація, обладнання

Бажаєте газифікувати приватний чи дачний будинок? В м. Рівному представлені спеціалізовані компанії, які допоможуть в газифікації: прокласти комунікації та приєднатись до газових мереж. Спеціалізовані підприємства допоможуть в усіх етапах, що пов'язані з наданням технічних умов, розробкою проектів, придбанням газового обладнання, а також монтажними роботами будь-якої складності. Встановлювати та переносити газові плити, колонки та котли, замінювати та ремонтувати мають право лише спеціалісти газової служби з відповідними дозволами. Можливо скористатися послугою: виклик газовика, який допоможе встановити газовий котел, газовий лічильник, а також відремонтувати газову колонку чи плиту та замінити фільтри.

Детальніше

Пропонуємо якісні промислові гази в балонах для різних сфер діяльності: рідкий та газоподібний азот, аргон, технічний та медичний кисень, ацетилен, газові суміші, вуглекислий газ (вуглекислота)

Рівне, вул. Григорія Сковороди, 23

Котли газові конденсаційні, парапетні, одноконтурні та двоконтурні, настінні та підлогові, що використовуються для обігріву та гарячого водопостачання, а також газові колонки, конвектори, шланги та фітінги пропонує компанія Профітерм

Рівне, вул. Курчатова, 11
Обговорення завантажується...
БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
. . .
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x