Магазин професійної моторної техніки "БОБЕР" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Заморожені продукти, холодокомбінати Рівне

Заморожені продукти купити в м. Рівному та Рівненської області. Замороження здійснюється по технології шокової заморозки, яка дозволяє максимально зберегти смакові та природні характеристики ягід: брусниця, ожини, чорниці, бузини, журавлини (клюкви). А також пропонується оренда холодильних камер з шоковою заморозкою

Детальніше

Купити заморожені напівфабрикати від виробника: пельмені, вареники, хінкалі, равіолі Рівне. Ручної роботи з натуральної м'ясної сировини від ТМ Майстерня смаку, ГОСТинчик, Ваш вибір. Заморожене тісто – справжня допомога господині!

Рівне , вул. Будівельників, 5 а

Пропонуємо напівфабрикати власного виробництва - хінкалі, за грузинськими рецептами, 5 різних видів ручної ліпки. Приготувати смачні грузинські страви вдома, зокрема хінкалі - зручно з магазином-пекарнею “Грузинські традиції”. Вони складаються з тіста та начинки з фаршу різних сортів й ароматних грузинських спецій. Просто відваріть, додайте соус і отримайте справжню гастрономічну насолоду, не витрачаючи багато часу на приготування.

Рівне , вул. Гетьмана Мазепи, 30
Сонячні електростанції в м. Рівному

Пропонуємо зліплені вручну без додавання консервантів та підсилювачів смаку домашні напівфабрикати – вареники, вареники дитячі кольорові, пельмені, голубці, ковбаса, млинці, зрази, котлети, манти, хінкалі, тефтелі, перець фарширований, піца тощо.

Рівне , вул. Замкова, 21, 2 пов.
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)
Обговорення завантажується...
ПРОДУКТИ. НАПОЇ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Магазин електроінструментів "БОБЕР" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x