"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом

М'ясо, ковбаси Рівне

А Ви знаєте де купити найкращі та найсмачніші ковбаси? В розділі запропоновані підприємства і торгові представники, магазини м. Рівного та Рівненської області. Підприємства виготовляють великий вибір м'ясних і ковбасних виробів: варені ковбаси та сосиски, копчені та напівкопчені ковбаси, сирокопчені і сиров'ялені ковбаси, а також м'ясні делікатеси та паштети. В торгових представників, магазинах можливо купити м'ясо куряче та індиче, свинину і яловичину

Детальніше

Пропонуємо м'ясні страви грузинської кухні власного виробництва, приготовані на дровах, смачні, високої якості, за всіма правилами грузинських традицій: купати, бастурма, махан, балик, грузинська домашня ковбаса.

Рівне , вул. Гетьмана Мазепи, 30

Пропонуємо придбати крафтові м'ясні делікатеси ТМ "Про м'ясо": мацик, бастурма, домашня ковбаса, ковбаски з пармезаном, м'ясо запечене. Вся продукція має натуральний склад, смачна та безпечна для здоров'я, оскільки не містить стабілізуючих домішок для збільшення терміну придатності, барвників та підсилювачів смаку.

Рівне
Сонячні електростанції в м. Рівному

Пропонуємо домашні ковбасні вироби власного приготування зі свіжої сировини та натуральних інгредієнтів під замовлення за доступною для кожного ціною.

Рівне , вул. Замкова, 21, 2 пов.
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Йодіс-концентрат - вирішення проблеми йододефіциту. Йодопрофілактика
x