ДахБуд - виробник металопластикових вікон та вхідних дверей у Березне | Рівне

М'ясо, ковбаси Рівне

А Ви знаєте де купити найкращі та найсмачніші ковбаси? В розділі запропоновані підприємства і торгові представники, магазини м. Рівного та Рівненської області. Підприємства виготовляють великий вибір м'ясних і ковбасних виробів: варені ковбаси та сосиски, копчені та напівкопчені ковбаси, сирокопчені і сиров'ялені ковбаси, а також м'ясні делікатеси та паштети. В торгових представників, магазинах можливо купити м'ясо куряче та індиче, свинину і яловичину

Детальніше

Пропонуємо м'ясні страви грузинської кухні власного виробництва, приготовані на дровах, смачні, високої якості, за всіма правилами грузинських традицій: купати, бастурма, махан, балик, грузинська домашня ковбаса.

Рівне , вул. Гетьмана Мазепи, 30

Пропонуємо придбати крафтові м'ясні делікатеси ТМ "Про м'ясо": мацик, бастурма, домашня ковбаса, ковбаски з пармезаном, м'ясо запечене. Вся продукція має натуральний склад, смачна та безпечна для здоров'я, оскільки не містить стабілізуючих домішок для збільшення терміну придатності, барвників та підсилювачів смаку.

Рівне

Пропонуємо домашні ковбасні вироби власного приготування зі свіжої сировини та натуральних інгредієнтів під замовлення за доступною для кожного ціною.

Рівне , вул. Замкова, 21, 2 пов.
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Металочерепиця від виробника ТОВ ДахБуд Березне, Сарни, Дубно | Рівне
x