Кава, чай

Шанувальники кави та чаю в м. Рівне мають можливість насолодитися улюбленими напоями в багаточисельних кав’ярнях, кафе та ресторанах або придбати якісну свіжообсмажену каву та запашний чай в спеціалізованих компаніях та магазинах. Запашна арабіка, міцна робуста, кавові суміші обсмажені за італійською технологією, натуральна кава в зернах та мелена кава, якісна розчинна кава – для кавоманів. Високогірний чорний чи зелений чай, ароматні чайні фруктові суміші для поціновувачів чаю.

Детальніше

Широкий асортимент натуральної кави (понад 70 видів) та різноманітного, незвичайного чаю згідно оптової та роздрібненої торгівлі.

Рівне, вул. С.Крушельницької, 54

Продаж гуртом та в роздріб широкого асортименту вищого сорту кави: без кофеїну, в зернах, в капсулах, в таблетках (чалдах), арабіка 100% та робустата 100% та елітного чаю різних сортів та смакових якостей: улун, пуеру, білий, червоний, зелений тощо.

Рівне, вул. Олекси Новака, 50, 1 пов.

Пропонуємо відпочити за чашечкою духмяної кави, кавових напоїв чи ароматного чаю в асортименті та підкріпитися круасани, кексами, мафінами чи тістечками власного виробництва.

Рівне, вул. Шкільна, 45

Пропонуємо збадьоритися смачною ранковою кавою високогірних сортів чи обрати з великого асортименту улюблений чай, завітати на брейк каву протягом дня та посмакувати духмяною випічкою власного виробництва.

Рівне, вул. 16 Липня, 32

Авторський чай, трав’яний та з прянощами чай, горячий шоколад, какао, шокочіно, фраппе, еспресо, американо, капучіно можливо замовити в Кав’ярні "Лукава кішка".

Рівне, вул. Соборна, 17

Купити чай та каву оптом свіжообсмажену, каву в зернах. Кава власного обжарювання за італійською технологією. Кавове обладнання, кавові автомати — продаж, сервісне обслуговування, ремонт

Рівне, вул. Григорія Сковороди, 8 а

Широкий асортимент натуральної кави (понад 70 видів) та різноманітного, незвичайного чаю згідно оптової та роздрібненої торгівлі.

Рівне, вул. С.Крушельницької, 54
Обговорення завантажується...
ПРОДУКТИ. НАПОЇ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x