АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити робочі рукавиці оптом | Рівне

Працевлаштування Рівне

Шукаєте достойну роботу? В даній рубриці розміщена інформація про підприємства та приватних підприємців м. Рівного та Рівненської області, які надають послуги з працевлаштування як в на території України, так і за кордоном. Це – центри зайнятості, інформаційно-консультаційні центри, консалтингові центри. Багато приватних фірм, а також державні установи пропонують офіційну роботу в Рівному чи інших областях та районах нашої країни, в країнах Євросоюзу: Польщі, Чехії, Німеччині, Литві, Латвії тощо.

Детальніше

Консультації та фахова допомога у працевлаштуванні за кордоном. А також допоможемо вашій фірмі підібрати персонал. Пропонуємо послуги професійного HR менеджера.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39, 2 пов.

Здійснюємо підбір персоналу вищої та середньої ланки, пошук роботи та офіційне працевлаштування в Рівному, в Луцьку та за кордоном.

Рівне , вул. Княгині Ольги, 5, офіс 404
Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості – безкоштовні курси | Рівне

Працевлаштовуємо безробіних громадян, в тому числі, і по дотаціях, допомагаємо з освоєнням нової професії для конкурентоспроможності на ринку праці, допомога у відкритті власного бізнесу (фінансова та інформаційна)

Рівне , вул. Кавказька, 9 а

Запрошуємо до конструктивної співпраці роботодавців для подальшого працевлаштування безробітних, які здобули професію в Рівненському ЦПТО.

Рівне , вул. Валерія Опанасюка (Пирогова), 8
Сонячні електростанції в м. Рівному

Інноваційне рекрутингове агентство пропонує послуги з безкоштовного працевлаштування бажаючих знайти роботу в Україні, а також допоможемо написати резюме, підготуватись до співбесіди з роботодавцем.

Рівне , вул. Біла, 5 а, 3-4 пов.

Співпрацюємо з багатьма Канадськими та Європейськими компаніями по працевлаштуванню. Допоможемо швидко та ефективно офіційно працевлаштуватися в інших країнах світу

Рівне , вул. О.Вересая, 4, офіс 6
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)

Запрошуємо до конструктивної співпраці роботодавців для подальшого працевлаштування безробітних, які здобули професію в Рівненському ЦПТО.

Рівне , вул. Валерія Опанасюка (Пирогова), 8
Обговорення завантажується...
ПОСЛУГИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити герметики, робочі перчатки, батарейки | Рівне
x