Магазин професійної моторної техніки "Добрий господар" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Сауни, бані, хамам Рівне

Бажаєте відпочити з користю та оздоровити свій організм? До вашої уваги російська баня з банним віником, турецький хамам з пінним масажем та фінська сауна з високою температурою і низькою вологістю. Запропоновані процедури мають лікувальний ефект - зниження тиску, нормалізація обміну речовин, очищення шкіри. До ваших послуг після парної пропонується басейн з прохолодною водою. Зняти напругу та відновити сили від буденних справ можна в кімнаті відпочинку, де пропонують заварити ароматний трав’яний чай для повної релаксації.

Детальніше
Рівне , вул. Млинівська, 18

Оздоровлення у банному комплексі за містом Рівне! Комплекс Софія пропонує фінську сауну, турецький хамам, парну та чан Клеопатри, SPA. Замовити баню Рівне за номером (050) 84 08 768.

Велика Омеляна Рівненського р-ну , вул. Дубнівська, 4 а
Сонячні електростанції в м. Рівному

Пропонуємо провести вихідні з користю для здоров'я – відпочинок у банному комплексі "Айвенго" – у фінській сауні, бані та басейні.

Колоденка Рівненського р-ну , вул. Зелена, 53

Баня на дровах з віниками, ароматними маслами, комфортною кімнатою відпочинку та зручною стоянкою для авто гостинно запрошує оздоровити тіло та дух, приємно відпочити і гарно провести час.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 29
Helen Doron (Хелен Дорон) - англійська для дітей в Сарнах та Вараші | Рівне
  • діти від 3-х місяців до 18 років
  • групи від 4-х до 8-ми дітей
  • унікальні навчальні матеріали
  • підготовка до міжнародного іспиту Cambridge ESOL
  • перше безкоштовне заняття

Запрошуємо оздоровити та очистити свій організм, зняти напругу та відновити сили від буденних справ з незамінним атрибутом – банним віником. Вийшовши з бані освіжіться у басейні з артезіанською водою.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39

Банний комплекс запрошує відвідати російську баню, фінську сауну, турецький хамам з басейном та просторою кімнатою відпочинку з телевізором, диванами та можливістю замовити страви з ресторану.

Клевань Рівненського р-ну , вул. Б.Хмельницького, 41 а
Корал Тревел, туристична агенція | Рівне
Рівне , вул. Захисників Маріуполя (Костромська), 59

Розслабитись та зняти напругу, відпочити з друзями після трудового дня пропонуємо у нашій лазні на дровах – пара з ароматом натурального дерева заспокоїть та оздоровить ваш організм

Рівне , вул. Олега Дудея (Чернишова), 7

Оздоровлення у банному комплексі за містом Рівне! Комплекс Софія пропонує фінську сауну, турецький хамам, парну та чан Клеопатри, SPA. Замовити баню Рівне за номером (050) 84 08 768.

Велика Омеляна Рівненського р-ну , вул. Дубнівська, 4 а
Обговорення завантажується...
ДОЗВІЛЛЯ. ТУРИЗМ. ВІДПОЧИНОК
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Магазин "Добрий господар" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x