ТахоСервіс-Рівне – встановлення, калібрування, ремонт та реставрація тахографів | Рівне

Автосервіс, СТО, автомийки Рівне

У Вас зламалось авто, потрібне СТО? В розділі запропоновані сервісні центри по ремонту автомобіля м. Рівного та Рівненської області, шиномонтажний сервіс, а також автомийки. Сервісне ТО допоможе замінити фільтри та мастила, провести комп'ютерну діагностику автомобіля, діагностику двигуна, діагностику ходової, а також ремонт коробки передач, автоелектрики, ремонт дизельних двигунів та ходової. Пропонується автотюнінг: фарбування, рихтування легкових та вантажних автомобілів, тонування скла, реставрація автомобіля. На автомийці запропонують скористатись традиційною або самостійною автомийкою, а також додатковими послугами з полірування, воскування та хімчистки салону. Шиномонтажний сервіс допоможе в балансуванні коліс, монтажу шин, викатці колісних дисків та ремонту дисків.

Вантажні СТО пропонують всі види сервісу вантажних автомобілів - діагностика, сервісне обслуговування, ремонт, модернізація, автомийка, автохімчистка, тюнінг.
Сучасне діагностичне обладнання, програмне забезпечення та професійний інструмент вантажних СТО дозволяє провести ремонт вантажівок, тягачів, напівпричепів на високому рівні та у мінімальні терміни.
СТО ТІР - це сервіси для габаритних автомобілів, причепів і спецтехніки. Автомайстерні TIR знаходяться як в місті Рівне, так і на об’їзній Рівного та інших трасах і населених пунктах Рівненської області.
TIR сервіси Рівного виконують: відновлення вантажівок після ДТП, відновлення геометрії кузова, рами, кабіни та цистерни, ремонт перекосів рам, рихтування кабіни і кузова, узгодження гальм, вирівнювання осей та коліс.

Ремонт вантажних автомобілів включає: 

 • ремонт двигунів будь-якої складності, 
 • поточний і капітальний ремонт ходової і причепів, 
 • ремонт паливної апаратури та гальмівної системи, 
 • ремонт електросистем та кліматичних систем Webasto вантажних автомобілів, 
 • ремонт КПП,  пневмосистем, турбокомпресорів (турбін)
 • ремонт та заміна кузовних деталей
 • ремонт і заправка автокондиціонерів
 • фарбування авто

Технічне обслуговування на СТО вантажних автомобілів і спецтехніки передбачає: комп’ютерну діагностику автомобіля, виявлення несправності та технічних недоліків машини, заміну масла, фільтрів і свічок запалювання, перевірку ходової, гальмівної системи, перевірку рівня антифризу, заряду акумуляторної батареї, зовнішніх приладів освітлення, кузова, коліс, очищення паливної системи, усунення дрібних пошкоджень.
Замовляйте діагностику та ремонт вантажного транспорту на TIR  СТО (об’їзна Рівного, місто Рівне та область).
Майстерні ТІР сервіс майже завжди мають власну авторозборку вантажних авто (ТІР автошрот), автомагазин де можна купити нові оригінальні автозапчастини, неоригінальні та б/у запчастини. Часто вантажні автосервіси мають виїзного автоелектрика, автозварку, зварювання аргоном, виконують токарні і фрезерні роботи, послуги підбору автофарб і покраски авто, вантажний шиномонтаж, вулканізацію та піскоструй.

Вантажне, грузове СТО крім основних робіт по ремонту, діагностиці та техобслуговуванню вантажної, кар’єрної і спецтехніки, причепів та напівпричепів, може надавати послуги з тюнінгу і модернізації автомобіля:

- встановлення додаткових елементів безпеки - підсилювачі гальм, системи стабілізації, антикрадіжні системи,
- встановлення додаткових елементів комфорту - вікон, дверей, систем вентиляції, автокондиціонерів, автономних опалювачів.

Послуги TIR сервісів є популярними і затребуваними, конкуренція вантажних автомайстерень велика, тому обираючи ТІР СТО, обирайте найкращих майстрів:

 • тих, що мають досвід у ремонті та обслуговуванні вантажних автомобілів і причепів, вміють вирішувати складні технічні і логістичні питання;
 • уважно ставляться до кожного клієнта і кожного автомобіля;
 • забезпечать оперативне і надійне виконання всіх робіт автосервісу;
 • запропонують найкращі ціни на ремонт, ТО, автомийку, детейлінг, автохімчистку та тюнінг.

Довірте свій автомобіль професіоналам вантажного автосервісу з гарною репутацією та відгуками.

Детальніше

СТО вантажних автомобілів. Ремонт вантажних автомобілів іноземного виробництва (TIR) будь-яких марок. TIR сервіс. Ремонт дизельних двигунів, форсунок

Велика Омеляна Рівненського р-ну , вул. Шевченка, 35

Ремонт вантажних автомобілів та автобусів після ДТП (аварії) – рами, кабіни, кузови. Відновлення геометрії кузова – ремонт перекосів рам вантажівок. Узгодження гальм автопоїзда, вирівняти осі та колеса вантажних автомобілів. Аргонне зварювання та власна покрасочна камера 18 метрів.

Сарни , вул. Варшавська, 9 а
Трейд Авто - автозапчастини, автосервіс, автомийка | Сарни (Рівне)

Автозапчастини в наявності та під замовлення для СТО. Великий склад. Мережа автомийок самообслуговування. Автомийка в Сарнах, автомийка в Клесові, автомийка Рокитно це нові сучасні автомийні комплекси самообслуговування за помірну ціну.

Сарни , вул. Варшавська, 4 а

СТО легкових автомобілів. Ремонт і покраска кузова авто після ДТП. Професійне якісне фарбування автомобіля, хімчистка салону, покриття антикор, керамічний захист. Передпродажна підготовка автомобіля.

Рівне , вул. Київська, 104 д
Сонячні електростанції в м. Рівному

Спеціалізований магазин акумуляторів пропонує акумуляторні батареї автомобільні, тягові, гелеві і кислотні, а також зарядні пристрої популярних брендів по невисокій ціні, з гарантією та сервісним обслуговуванням.

Рівне , вул. Грушевського, 33

Вантажний автосервіс пропонує технічне обстеження й обслуговування автомобілів і причепів, комп'ютерну діагностику вантажівок та ремонт всіх марок вантажних авто. Послуги хімчистки та автомийки вантажних автомобілів також надає СТО TIR Barrel. Автозапчастини до вантажних авто та причепів – оригінальні і неоригінальні.

Рівне , вул. Київська, 108
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)

Ремонт вантажних автомобілів, TIR, спецтехніки, причепної техніки, а також токарні, фрезерні та зварювальні роботи пропонує автосервіс ДО ВМТ TIR сервіс. На СТО виконується реставрація та відновлення оригінальних запчастин автомобіля, є власний токарний цех.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 20 а

На СТО Володар-Авто проводиться заміна мастила, заправка кондиціонера авто, діагностика та ремонт двигуна і ходової автомобіля, автоелектрики, фарбування авто, регулювання розвалу-сходження, кузовні роботи. Швидко і якісно проводимо підбір та встановлення автосигналізації, протиугонних систем, медіасистем.

Рівне , вул. Д.Галицького, 27

Здійснюємо ТО автомобіля, переобладнання авто на газ, підібрати й поставити газобалонний комплект (газову устновку). Також здійснюємо налаштування та ремонт ГБО, підготовку автомобіля до монтажу газового обладнання (газ на авто), установку газобалонних систем на рено, ваз, жигуль, мазда, опель та інші марки автомобілів. Проводимо перевірку герметичності з'єднань ГБО та оформляємо необхідну документацію.Реєстрація та сертифікація ГБО.

Рівне , вул. Князя Володимира, 82 а

Продаж та ремонт тахографів, автономних опалювачів, кондиціонерів, таксометрів, радіостанцій, обмежувачів швидкості, спідометрів, термографів, а також ремонт електрообладнання автомобіля та причепа виконує СТО компанії Світахо.

Ільпінь Здолбунівського р-ну , вул. Солов'їна, 5 а (333 км траси Київ-Чоп)

Часткова або повна перетяжка салону автомобіля, чи інших транспортних засобів. Пошиття і встановлення автомобільних чохлів. Встановлення пасків безпеки. Ремонт шкіри та поролону сидінь авто, мототехніки.

Рівне , вул. Київська, 92 б

Встановити, адаптувати та відкалібрувати тахограф цифровий чи аналоговий можуть майстри автосервісу ТахоСервіс-Рівне. Ремонт, таріровку, зчитування тахографа виконуємо на виїзді у замовника або в майстерні. Проводимо діагностику і сервіс тахографів на найвищому рівні.

Корнин Рівненського р-ну , вул. Об'їзна, 3 (330 км об'їзної траси М-06)

Вантажне ТІР СТО проводить ремонт вантажних автомобілів і спецтехніки завдяки сучасному обладнанню автомайстерні та професійним механікам. Автоелектрик та зварювання аргоном, шиномонтаж та комп’ютерна діагностика забезпечать комплексне обслуговування вашого тягача чи напівпричепа.

Корнин Рівненського р-ну , вул. Об'їзна, 3

Цілодобова мережа мийок самообслуговування в Сарнах, Клесові, Рокитне. Мийка, полірування авто, прибирання салону автомобіля

Сарни , вул. Варшавська, 4 а

Автосервіс в Дубно "Авто ТІР Шоп" виконує ремонт вантажних автомобілів іномарок та пропонує запчастини до МАН, ВОЛЬВО, МЕРСЕДЕС, СКАНІЯ, ДАФ, РЕНО, ІВЕКО. Діагностика і ремонт вантажівок та причепів, ходової та інших агрегатів, зварювальні і токарні роботи.

Дубно , вул. Залізнична, 97

Ми пропонуємо сервісне обслуговування автомобілів BMW. Ремонт двигуна, ходової, електроніки, заміну мастил, ТО виконують толкові автомеханіки з досвідом. Оригінальні та альтернативні запчастини БМВ маємо на складі та під замовлення.

Рівне , вул. Київська, 108
Експерт галузі:

Детейлінг-хімчистка та автомийка Car Wash Rivne виконує чистку, поліровку і захист салону авто, детейлінг полірування фар і кузова, поклейку захисної плівки, миття двигуна і підкапотного простору, миття колісних дисків.

Рівне , вул. Київська, 108

Пропонуємо послуги вантажного СТО – сервісне обслуговування (авто TIR): ремонт, діагностика та техогляд європейських іномарок (фур) Renault, MAN, DAF, Volvo, Mersedes, SCANIA, IVECO, прицепів та напівприцепів з осями SAF, SMB, ROR, BPW, FREUHAU, KASSBOHRER, SCHMITZ, TRAILOR. Виконуємо професійний ремонт двигунів, ходової, коробки передач, автомобільних компресорів, реставрацію турбін тощо.

Рівне , вул. Біла, 83

Професійні послуги СТО, комп'ютерна діагностика авто, балансування коліс, ремонт двигунів, ходової, заміна автомастила, ремонт та оброблення шин, викатка дисків, підбір та заміна запчастин. Спеціалізований ремонт авто різних марок. СТО біля залізничного переїзду.

Рівне , вул. Валерія Опанасюка (Пирогова), 8

Професійний ремонт стартерів, генераторів автомобіля будь-якої складності. Діагностика, демонтаж-монтаж, мийка стартерів та генераторів. Заправка автокондиціонерів фреоном.

Рівне , вул. І.Підкови, 17 з

Пропонуємо комплексний ремонт кузова, дефектування, рихтування авто, комп’ютерний підбір автофарби Рівне та професійне фарбування автофарбою PPG. Послуги передпродажних робіт по автомобілю.

Рівне , вул. Крейдяна, 50

Пропонуємо автотовари хорошої якості для ремонту автомобілів: акумуляторні батареї (акумулятори) для авто та мототехніки, зядядні пристрої до акумуляторів, клеми, масла, автошини, диски, троси, аксесуари для автомобілів.

Рівне , вул. Соборна, 253 а

СТО легкових автомобілів. Комплексний ремонт кузова. Рихтування, фарбування автомобіля. Ремонт підвіски, розвал-сходження, шиномонтаж та інше. Послуги евакуатора Рівне

Рівне , вул. Соборна, 259

Продаж, встановлення та повний супровід WayMaps сервіса від виробника

Рівне , вул. Архітектора Бургіньйона (Жуковського), 39

Чистка та прання салонів автомобіля за допомогою професійної техніки та професійної хімії ТМ Karcher (Керхер). Хімчистка та відновлення тканинних та шкіряних салонів.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 3

Виконуємо якісний професійний ремонт ходової частини вантажних автомобілів, ТО вантажівок (фур, причипів), комп’ютерну діагностику грузових авто у Рівному. Ремонт грузових авто (машин): МАН, ДАФ, РЕНО, Вольво, Сканія, Мерседес, Івеко та прицепів з осями SAF, BPW, ROR , SMB. Здійснюємо ремонт підвіски кабіни, супорта, шкворня, ремонт осей причепів фур Рівне, механічних коробок передач (КПШ), редукторів. СТО по ремонту грузовых автомобилей у Ровно – телефонуйте для запису (050) 435 2789 (грузовое сто). У нас в штаті є професійний слюсар з ремонту вантажних авто.

Рівне , вул. Біла, 83

Якісно та швидко виконуємо: ремонт вм'ятин на кузові авто без фарбування та без шпаклювання. Використовуємо технологію PDR, щоб зберегти заводську фарбу. Виконуємо відновлення та фарбування салону авто: шкіряних сидінь, вінілу, пластику; хімчистка салону. Витягування вм'ятин і видалення заломів металу кузова авто після граду, каштанів, ДТП, вандалів без покраски.

Рівне , вул. Старицького, 45

Продаж автотоварів високої якості для легкових та вантажних автомобілів, тракторів: зимова, всесезонна, літня автогума, акумуляторні батареї, мастила до авто та інші аксесуари для ремонту автомобіля.

Рівне , вул. Біла, 87 д

Пропонуємо безкоштовний підбір шин і дисків по параметрах. Якісний і недорогий шиномонтаж. У нас найкращі в Рівному ціни на автомобільну гуму: шини літні і зимові, шиповані і нешиповані, для автомобілів, мотоциклів, квадроциклів, позашляховиків.

Рівне , вул. Соборна, 430 а

Пропонуємо професійні набори для майстрів СТО. Ручний слюсарний інструмент для ремонту автомобілів. А також великий вибір автозапчастин, автомобільних масел, тосоли, автохімія, атофарба.

Рівне , вул. Є.Коновальця, 2

Професійні послуги заміни автоскла: лобового, бокового, заднього, люків. Ремонт тріщин, сколів лобового скла фотополімером; врізка вікон. Ремонт та пайка пластикових бамперів, реставрація автопластику та пластикових деталей авто. Монтаж датчиків дощу на лобове скло. Виїзна заміна автоскла.

Рівне , вул. Біла, 87 а

Магазин здійснює продаж акумуляторів, шин, мастил та інших автотоварів європейських, американських, українських та японських виробників. Акумулятори Моратті, Монбат, Старт, Веста, Джет Павер тощо. Автошини Бріджстоун, Мішелін, Континенталь, Гудєер Белшина та інші.

Рівне , вул. Млинівська, 1

Пропонуємо якісні та перевірені оригінальні б/у та нові автозапчастини до різних моделей авто: рено, нісан, фіат, шкода, пежо, форд, фольцваген, кіа, сітроен тощо.. Авторозборка "Ровіан" – здійснюємо доставку автозапчастин по Україні поштою, службами доставки. Шрот Nissan, Chevloret, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Renault, Volkswagen, Kia, Skoda, Peugeot.

Рівне , вул. Нижньодворецька, 41 а

Переобладнання мікроавтобусів Volkswagen Crafter, Volkswagen LT, Mercedes-Benz Sprinter 515, Mercedes-Benz Sprinter 313-416: створення пасажирських версій, встановлення холодильних установок і термоізоляційних комплектів, встановлення додаткового нестандартного обладнання

Рівне , пров. Робітничий, 1

Проводимо професійну комп'ютерну діагностику та обслуговування легкових автомобілів та мікроавтобусів, капремонт дизельних та бензинових двигунів, ремонт форсунок CR Disel, паливних насосів Common Rail, ходової, автомобільної електроніки

Рівне , вул. Олега Дудея (Чернишова), 7

Авторозборка автомобілів Фольксваген, Мерседес, Шкода та Ауді, будь яких моделей пропонує Автошрот V8. Викуп автомобілів для розборки здійснюється тільки в Німеччині.

Біла Криниця Рівненського р-ну , вул. Рівненська, 84

Універсальний автосервіс майже для всіх марок та моделей авто: послуги з ремонту та обслуговування автомобілів, комп'ютерна діагностування на високоточному обладнанні Bosch, обслуговування електронних систем, оригінальні автозапчастини в наявності та під замовлення

Лісопіль Костопільського р-ну , вул. Хутірська, 10

Комп'ютерна діагностика авто, ремонт електрообладнання, зварювальні роботи, встановлення та ремонт автокондиціонерів, установка і обслуговування автономних опалювачів (автономка Eberspacher або Webasto), систем підігріву пального і холодильників для автомобіля

Рівне , вул. Київська, 108 а

Ремонт, рихтування, поварка і фарбування автомобілів, бусів, автобусів, вантажівок на СТО – автосервісі на Київській 108 В, біля Зоопарку. Зварка аргоном, установка і обслуговування автокондиціонерів, автомобільних опалювачів, ремонт автоелектрики, кузова авто.

Рівне , вул. Київська, 108 в

Здійснюємо повну діагностику та ремонт вузлів й агрегатів автомобіля, комп'ютерний розвал-сходження коліс на 3D стенді, техогляд авто, капремонт мотора, гальмівної, паливної систем, трансмісії, шиномонтаж та балансування.

Рівне , вул. Князя Володимира, 82 б

Транспортну фанеру для підлоги, для обшивки салонів вантажних авто, для виготовлення передньої стінки дверей причепів можна придбати в компанії "Стайлинг".

Рівне , вул. Міцкевича, 3

Станція технічного обслуговування надає послуги з діагностики, обслуговування та ремонту ходової частини автомобіля, заміни ременя ГРМ та натяжних роликів, заміни гальмівних колодок, заміна мастил

Дядьковичі Рівненського р-ну

Продаж оригінальних автозапчастин до вантажівок та автобусів, легкових автомобілів, мікроавтобусів та фургонів.  Автозапчастини ТМ Аджанта.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 16
Рівне , вул. Григорія Сковороди, 22
Рівне , вул. Млинівська, 18

СТО вантажних автомобілів. Ремонт вантажних автомобілів іноземного виробництва (TIR) будь-яких марок. TIR сервіс. Ремонт дизельних двигунів, форсунок

Велика Омеляна Рівненського р-ну , вул. Шевченка, 35

Ремонт вантажних автомобілів та автобусів після ДТП (аварії) – рами, кабіни, кузови. Відновлення геометрії кузова – ремонт перекосів рам вантажівок. Узгодження гальм автопоїзда, вирівняти осі та колеса вантажних автомобілів. Аргонне зварювання та власна покрасочна камера 18 метрів.

Сарни , вул. Варшавська, 9 а

Автозапчастини в наявності та під замовлення для СТО. Великий склад. Мережа автомийок самообслуговування. Автомийка в Сарнах, автомийка в Клесові, автомийка Рокитно це нові сучасні автомийні комплекси самообслуговування за помірну ціну.

Сарни , вул. Варшавська, 4 а

СТО легкових автомобілів. Ремонт і покраска кузова авто після ДТП. Професійне якісне фарбування автомобіля, хімчистка салону, покриття антикор, керамічний захист. Передпродажна підготовка автомобіля.

Рівне , вул. Київська, 104 д

Спеціалізований магазин акумуляторів пропонує акумуляторні батареї автомобільні, тягові, гелеві і кислотні, а також зарядні пристрої популярних брендів по невисокій ціні, з гарантією та сервісним обслуговуванням.

Рівне , вул. Грушевського, 33

Вантажний автосервіс пропонує технічне обстеження й обслуговування автомобілів і причепів, комп'ютерну діагностику вантажівок та ремонт всіх марок вантажних авто. Послуги хімчистки та автомийки вантажних автомобілів також надає СТО TIR Barrel. Автозапчастини до вантажних авто та причепів – оригінальні і неоригінальні.

Рівне , вул. Київська, 108

На СТО Володар-Авто проводиться заміна мастила, заправка кондиціонера авто, діагностика та ремонт двигуна і ходової автомобіля, автоелектрики, фарбування авто, регулювання розвалу-сходження, кузовні роботи. Швидко і якісно проводимо підбір та встановлення автосигналізації, протиугонних систем, медіасистем.

Рівне , вул. Д.Галицького, 27

Здійснюємо ТО автомобіля, переобладнання авто на газ, підібрати й поставити газобалонний комплект (газову устновку). Також здійснюємо налаштування та ремонт ГБО, підготовку автомобіля до монтажу газового обладнання (газ на авто), установку газобалонних систем на рено, ваз, жигуль, мазда, опель та інші марки автомобілів. Проводимо перевірку герметичності з'єднань ГБО та оформляємо необхідну документацію.Реєстрація та сертифікація ГБО.

Рівне , вул. Князя Володимира, 82 а

Продаж та ремонт тахографів, автономних опалювачів, кондиціонерів, таксометрів, радіостанцій, обмежувачів швидкості, спідометрів, термографів, а також ремонт електрообладнання автомобіля та причепа виконує СТО компанії Світахо.

Ільпінь Здолбунівського р-ну , вул. Солов'їна, 5 а (333 км траси Київ-Чоп)

Вантажне ТІР СТО проводить ремонт вантажних автомобілів і спецтехніки завдяки сучасному обладнанню автомайстерні та професійним механікам. Автоелектрик та зварювання аргоном, шиномонтаж та комп’ютерна діагностика забезпечать комплексне обслуговування вашого тягача чи напівпричепа.

Корнин Рівненського р-ну , вул. Об'їзна, 3

Цілодобова мережа мийок самообслуговування в Сарнах, Клесові, Рокитне. Мийка, полірування авто, прибирання салону автомобіля

Сарни , вул. Варшавська, 4 а

Автосервіс в Дубно "Авто ТІР Шоп" виконує ремонт вантажних автомобілів іномарок та пропонує запчастини до МАН, ВОЛЬВО, МЕРСЕДЕС, СКАНІЯ, ДАФ, РЕНО, ІВЕКО. Діагностика і ремонт вантажівок та причепів, ходової та інших агрегатів, зварювальні і токарні роботи.

Дубно , вул. Залізнична, 97

Ми пропонуємо сервісне обслуговування автомобілів BMW. Ремонт двигуна, ходової, електроніки, заміну мастил, ТО виконують толкові автомеханіки з досвідом. Оригінальні та альтернативні запчастини БМВ маємо на складі та під замовлення.

Рівне , вул. Київська, 108
Експерт галузі:

Детейлінг-хімчистка та автомийка Car Wash Rivne виконує чистку, поліровку і захист салону авто, детейлінг полірування фар і кузова, поклейку захисної плівки, миття двигуна і підкапотного простору, миття колісних дисків.

Рівне , вул. Київська, 108

Пропонуємо послуги вантажного СТО – сервісне обслуговування (авто TIR): ремонт, діагностика та техогляд європейських іномарок (фур) Renault, MAN, DAF, Volvo, Mersedes, SCANIA, IVECO, прицепів та напівприцепів з осями SAF, SMB, ROR, BPW, FREUHAU, KASSBOHRER, SCHMITZ, TRAILOR. Виконуємо професійний ремонт двигунів, ходової, коробки передач, автомобільних компресорів, реставрацію турбін тощо.

Рівне , вул. Біла, 83

Професійні послуги СТО, комп'ютерна діагностика авто, балансування коліс, ремонт двигунів, ходової, заміна автомастила, ремонт та оброблення шин, викатка дисків, підбір та заміна запчастин. Спеціалізований ремонт авто різних марок. СТО біля залізничного переїзду.

Рівне , вул. Валерія Опанасюка (Пирогова), 8

Переобладнання мікроавтобусів Volkswagen Crafter, Volkswagen LT, Mercedes-Benz Sprinter 515, Mercedes-Benz Sprinter 313-416: створення пасажирських версій, встановлення холодильних установок і термоізоляційних комплектів, встановлення додаткового нестандартного обладнання

Рівне , пров. Робітничий, 1
Обговорення завантажується...
АВТОМОБІЛЬ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
ТахоСервіс-Рівне, тахографи - сервіс та ремонт | Рівне
x