Холодильне обладнання

Промислове холодильне та морозильне обладнання має широку сферу застосування в сучасній торгівлі, громадському харчуванні та виробництві продуктів харчування. Холодильні та морозильні камери використовуються на підприємствах харчової промисловості, в підсобних приміщеннях, складах. Холодильні та морозильні вітрини завжди є в магазинах, супермаркетах, кафе, ресторанах. Сучасне холодильне устаткування часто обладнено спліт-системами, що дозволяє довше та якісніше зберігання продуктів. Крім традиційного холодильного обладнання, пропонуються холодильні та морозильні установки під специфічну продукцію: столи для піци, шафи для суші, фрізери для морозива та багато іншого. Підприємства пропонують продаж, консультації, сервісне обслуговування та технічну підтримку придбаного обладнання

Детальніше

Холодильне та морозильне приладдя: вітрини, ларі. Стелажі та шафи-холодильники. Сервісне обслуговування  та ремонт холодильного і морозильного обладнання.

Рівне, вул. Льонокомбінатівська, 3

Торгівля. Сервіс-центр

  • реєстратори розрахункових операцій
  • касові апарати, РРО для АЗС
  • лічильники та детектори валют
  • ламінатори, біндери, різаки
  • сухостираючі дошки, канцтовари

Пропонуємо придбати оригінальні запчастини, встановлення, монтаж та обслуговування транспортних холодильно-опалювальних установок ТМ THERMO KING, Carrier, ZANOTTI, ALEX, THERMAL MASTER для авторефрижераторів.

Рівне, вул. Макарова, 16 а
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x