"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом

Страхування, страхові компанії Рівне

Страхування і страховий ринок в Україні, зокрема і в Рівному, представлений українськими та закордонними страховими компаніями: ТАС, ОРАНТА, PZU, "Уніка", "Княжа", METLIFE, "Глобус", "Гардіан" тощо. Оформити страховку ви можете безпосередньо у філіях СК або у страхових агентів чи брокерів.

СК пропонують різноманітні програми страхування життя, здоров'я; майна фізичних та юридичних осіб; пенсійного забезпечення та накопичувальні системи; автострахування.

Поліс страхування життя та здоров'я допоможе зекономити кошти на лікуванні. Медичний поліс варто оформити як для дітей та і для дорослих. Програми пенсійного забезпечення /накопичення допоможуть відкладати кошти та забезпечити вам достойні пенсійні виплати при досягненні пенсійного віку. Туристичне страхування – це страховка для виїзду за кордон. Оформіть страховку для візи (робочої, туристичної) для безпечної відпустки і робочих поїздок за кордон.

Страхові агенти/ брокери також допоможуть застрахувати ваше нерухоме та рухоме майно від крадіжок, пожеж, затоплень, знищень тощо. Застрахувати можна квартиру, будинок, ТРЦ, магазин, меблі, коштовності, цінні папери тощо. До послуг автострахування наземних транспортних засобів (поліс страхування ТЗ) входить автоцивілка, КАСКО, Зелена карта.

Oнлайн оформлення поліса в Рівному теж можливо! Телефонуйте до страхових представників та цікавтесь деталями конкретного страхового продукту. Вартість (ціна) страховки Рівне – від 300 грн на рік. Залежить вона від обраної компанії та включених страхових випадків.

Детальніше

Туристичне страхування (медичне, від нещасного випадку, втрати чи пошкодження багажу, при відмові у візі). Медична страховка для туристів, які подорожують по території України та за кордон може включати різні програми, може входити у вартість туру, або купуватися окремо.

Рівне , вул. Соборна, 192, офіс 202
Корал Тревел, туристична агенція | Рівне

Надаємо послуги страхування та фінансового консультанта. Допоможемо обрати ту страхову програму, яка найбільш забезпечить ваші інтереси. Оформлення недержавного пенсійного страхування.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39, 2 пов.

Усі види страхувань зі 100% підтримкою та в інтересах клієнта 7/365: страхування життя, здоров'я, туристична страховка, страхування дітей та дорослих різного віку (медичний поліс); пенсійне накопичення; Автоцивілка, КАСКО, зелена карта; Страхування нерухомост, майна. Страхові агенти – Ніна та Антон Копаниці, працюють виключно в інтересах клієнта, а не в інтересах страхових компаній.

Рівне , вул. Княгині Ольги, 5, 2 пов., офіс 211
Сонячні електростанції в м. Рівному
Рівне , вул. Словацького, 4/6, офіс 219

Компанія пропонує послуги страхового брокера від найкращих страхових компаній для автомобіля (Автоцивілка, КАСКО, Зелена карта), майна, здоров'я, життя, фірми, підприємства, персоналу, туристична страховка

Рівне , вул. С.Бандери, 65, 1 пов.
Трейд Авто - автозапчастини, в наявності на складі | Сарни (Рівне)

Страхування подорожуючих за кордон для туристичних груп та індивідуальних турів – обов'язкова послуга туристичної агенції, що зобов'язує страхову компанію нести відповідальність за життя та здоров'я туристів на відпочинку.

Рівне , просп. Миру, 11, 2 пов., офіс 2

Страхування для виїзду за кордон для туристів, медична страховка за кордон від надійних страхових компаній, туристичне страхування, що дозволяє максимально захистити туриста протягом всієї подорожі пропонує туристична фірма ІдеяТур

Рівне , вул. Соборна, 67

Пропонуємо застрахувати своє життя чи обрати програму для накопичення коштів. Дитяча програма накопичення, медичне страхування.

Рівне , вул. Кавказька, 2

Туристичне страхування (медичне, від нещасного випадку, втрати чи пошкодження багажу, при відмові у візі). Медична страховка для туристів, які подорожують по території України та за кордон може включати різні програми, може входити у вартість туру, або купуватися окремо.

Рівне , вул. Соборна, 192, офіс 202
Обговорення завантажується...
ФІНАНСИ. ЮРИСТИ. НОТАРІУСИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Йодіс-концентрат - вирішення проблеми йододефіциту. Йодопрофілактика
x