Магазин професійної моторної техніки "БОБЕР" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Спортивні школи, секції Рівне

Бажаєте щоб Ваша дитина виросла здоровою і дисциплінованою? В розділі запропоновані дитячі спортивні школи, секції, клуби, спортивні комплекси, ДЮСШ м. Рівного та Рівненської області. Фізичне навантаження, відіграє особливу роль для розвитку дитини. Різновид видів спорту різноманітний: баскетбол, бокс, волейбол, стрільба з лука, веслування на байдарках і каное, легка та важка атлетика, плавання, футбол, теніс. Спортивні секції з айквандо, дзюдо, кіквандо, карате навчать самозахисту, сміливості, доброчесності та якостям лідера.

Детальніше

Великий вибір спортінвентарю, обладнання та нагороджувальної атрибутики для різних видів спорту: професійне, тренувальне, для шкільних закладів, для футболу, баскетболу, волейболу, боксу, художньої та спортивної гімнастики, плавання.

Рівне , вул. Замкова, 10 б

Заняття з фітнесу та аеробіки. Жіночий фітнес зал запрошує жінок та дівчат на заняття з фітнесу з різноманітними оздоровчо-спортивними програми: індивідуальні та групові тренування з професійними фітнес-тренерами.

Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39
Сонячні електростанції в м. Рівному

Пропонується великий вибір спортивних занять для чоловіків та жінок в тренажерному залі, фітнес-залі. Заняття з йоги, тренування по боксу

Рівне , вул. Словацького, 4/6, 5 пов.
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)
Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Магазин електроінструментів "БОБЕР" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x