Магазин професійної моторної техніки "БОБЕР" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Охоронні послуги Рівне

Фізична охорона об'єктів, особливо важливих об'єктів, периметру території, виробничих і складських приміщень здійснюється кваліфікованими охоронцями приватних та державних охоронних фірм. Послуги охорони потребують також підприємства, державні установи, торгові центри, бізнес-центри, офіси, банки, будівельні майданчики та житлові комплекси. Охоронні підприємства задіюються для охорони виборчих дільниць, блок-постів, забезпечення громадського порядку та режиму роботи установ, охорони і супроводу вантажів, збереження матеріальної власності, охорони життя і здоров'я людей. Поєднання постів фізичної охорони та засобів технічної охорони є найкращим для якісної охорони та безпеки діяльності об'єктів.

Детальніше

Для забезпечення охорони території та несанкціонованого проникнення пропонуємо підключення систем передачі дахих СКУД, встановлення відеоспостереження за переміщенням людей та транспорту по території підприємст чи установ.

Рівне , вул. Богоявленська, 15

"Безпечний дім, двір, місто" – пропонуємо придбати і встановити вуличні IP-камери, AHD відеоспостереження, купольні відеокамери, аналогові чи роботизовані камери спостереження з підключенням до Gsm або пультової сигналізації. Встановлення та підключення до пультової охорони. Встановлюємо вуличне відеоспостереження, датчики відкриття дверей, датчики розбиття вікон, датчики диму чи затоплення, сирени.

Рівне , вул. Княгині Ольги, 5, офіс 405
Сонячні електростанції в м. Рівному

Охорона периметру території, об'єктів, пультова охорона та охоронні системи відеонагляду: вуличні, для підприємств, офісів, будинків і квартир, автостоянок і під'їздів, магазинів і складів пропонує охоронна фірма Захід Альянс.

Рівне , вул. Петра Могили, 25

Ліцензійні охоронні послуги від Служби Охорони "МЖК": охорона громадського порядку, допомога працівникам поліції при патрулюванні вулиць. А також здійснює набір громадян до складу ГФ (громадського формування) СОМ. "Сом" – добровільний загін для допомоги дільничим інспекторам, охороні масових заходів тощо.

Рівне , вул. Князя Романа, 12 а
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)

Приватна охоронна фірма Янтар Агро-Буд надає послуги професійної фізичної і технічної охорони об'єктів, територій та житла, послуги охоронців для особистої охорони та охорони майна

Рівне , вул. Гайдамацька, 31

Організація контрольно-пропускного режиму та охорона державних підприємств і комерційних структур, будинків, квартир, спортивних та навчальних закладів – це основні послуги служби охорони Бастіон.

Рівне , вул. Словацького, 4/6, офіс 304

Фізична і пультова охорона будинків, приміщень, територій та вантажів, офісних та торгових центрів, банків та магазинів, встановлення охоронних систем, відеокамер та сигналізації виконує охоронна агенція Фаворит-Рівне-Плюс

Рівне , вул. С.Бандери, 20

Всі послуги охорони, пультова охорона будинків, офісів, підприємств, торгових мереж, цілодобова фізична охорона об'єктів за доступну ціну, супровід вантажів, бездротова охоронна сигналізація від охоронної компанії Шериф-Рівне.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 18 а, офіс 201

Для забезпечення охорони території та несанкціонованого проникнення пропонуємо підключення систем передачі дахих СКУД, встановлення відеоспостереження за переміщенням людей та транспорту по території підприємст чи установ.

Рівне , вул. Богоявленська, 15
Обговорення завантажується...
ПОСЛУГИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Магазин електроінструментів "БОБЕР" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x