Пила, магазин садової техніки Рівне | Офіційний дилер STIHL

Медичне обладнання, інструменти Рівне

Якісні медичні послуги не можуть надаватися без сучасного медичного, стоматологічного та лабораторного обладнання, медичних інструментів та матеріалів. Стоматологічні кабінети, медичні лабораторії, діагностичні центри, хірургічні операційні кімнати потребують постійного оновлення медичної техніки та інструментів. Ремонт і обслуговування медичної техніки здійснюється виробниками або в сервісних центрах. Купити стоматологічне обладнання, хірургічні інструменти, реактиви, меблі та посуд для лабораторій, ортопедичне взуття, слухові апарати, інвалідні візки, протези і медичний одяг ви можете скориставшись інформацією розділу “Медичне обладнання та інструменти”

Детальніше

Обладнання для хімічних лабораторій, що використовується для лабораторних досліджень і хімічного аналізу. Лабораторні меблі, прилади та хімічні реактиви для лабораторій різного профілу можна купити в ПП Авто-вінер

Рівне

Якісні та надійні стоматологічні інструменти, стоматологічні та ортодонтичні матеріали, а також стоматологічне обладнання придбати оптом чи вроздріб.

Рівне , вул. С.Бандери, 54
Сонячні електростанції в м. Рівному

Цифрові слухові апарати Widex: завушні, внутрішні та канальні слухові апарати, які  допоможуть відтворити звуки навколишнього середовища в найкращій якості. Слухопротезування.

Рівне , вул. С.Бандери, 47
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)
Обговорення завантажується...
МЕДИЦИНА
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Пила, магазин садової техніки Рівне
x