Організація святкових заходів, весіль

Бажаєте, щоб Ваше свято було найкращим? Організація святкових заходів, весіль представлена агенціями м. Рівного та Рівненської області. Вам запропонують великий спектр послуг з організації різнопланових заходів будь-якого рівня і складності. Допоможуть в підготовці та проведенні весіль, ювілеїв, корпоративів, для святкувань дівич-вечорів та парубоцьких вечорів, дитячих свят. Також допоможуть в організації романтичних побачень і організації святкувань на відкриті нових фірм, підприємств.

Детальніше

Для бездоганного свята пропонуємо оформити його живими квітами, а ми потурбуємось про оригінальний декор у стилі свята або ж запропонуємо своє бачення оформлення та декоруваня композиціями з живих квітів.

Рівне, вул. Директорії, 4

Банкетний зал на 120 чоловік для святкування весілля, Нового року, корпоративу, випускного та інших урочистостей. Організація фуршетів, кейтерінг у замовника. Проведення конференцій, конференц зал.

Велика Омеляна Рівненського р-ну, вул. Дубнівська, 4 а

Банкетне меню на весілля, день народження, новий рік та інші святкові заходи допоможе скласти адміністратор кафе “Гостинний двір” та запропонує весільний зал на 40 або 140 місць, якісне обслуговування та помірні ціни.

Рівне, вул. Курчатова, 29

Запрошуємо на святкування: урочистих подій, корпоративних вечірок, випускних, днів народжень, зустрічей. Надаємо консультації з приводу проведення банкетів за телефоном

Рівне, вул. С.Крушельницької, 32 б

Для святкування дня народження, проведення тематичних вечірок та корпоративів, ювілеїв пропонує ресторація "Кант". Банкетна зала на 10 чоловік

Рівне, вул. Коперника, 9

Пропонуємо послуги з весільної флористики: букет нареченої, бутоньєрки, вітальні букети гостям, декорування келихів та свічок, арок та залу, а також автомобіля.

Рівне, просп. Генерала Безручка, 12

Кафе-шинок "Рівень" пропонуємо відсвяткувати ваші важливі події, дні народження, корпоративи, ювілеї в затишній атмосфері, приємній та веселій компанії.

Рівне, вул. 16 Липня, 61

Відсвяткувати шикарне весілля, ювілей, хрестини, день народження, корпоратив пропонуємо у чудовому та сучасному комплексі з помірними цінами та смачними стравами. На території кафе знаходиться дитячий майданчик, міні-готель, баня та автомийка

Рівне, вул. Чернишова, 7

Пропонуємо послуги з виїзного обслуговування (кейтерінг): фуршети з доставкою, кенді бари, кава брейк тощо. Для проведення весілля, хрестин, корпоративів, конференцій чи презентацій пропонуємо зал на 200 чоловік.

Рівне, вул. 16 Липня, 32

Креативна Show studio Mparty пропонує організувати вашу святкову подію незабутньою, цікавою, неймовірною. Ми втілимо ваші забаганки в реальність. Спеціально для вас напишемо сценарій з крутою шоу-програмою для проведення весілля, випускного, корпоративу, тощо.

Рівне, вул. Литовська, 117
  • діти від 3-х місяців до 18 років
  • групи від 4-х до 8-ми дітей
  • унікальні навчальні матеріали
  • підготовка до міжнародного іспиту Cambridge ESOL
  • перше безкоштовне заняття
Рівне, вул. Ювілейна, 13

Для бездоганного свята пропонуємо оформити його живими квітами, а ми потурбуємось про оригінальний декор у стилі свята або ж запропонуємо своє бачення оформлення та декоруваня композиціями з живих квітів.

Рівне, вул. Директорії, 4
Обговорення завантажується...
ДОЗВІЛЛЯ. ТУРИЗМ. ВІДПОЧИНОК
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x