Гранат, виробник бетонної продукції | Рівне

Клінінгові послуги Рівне

Клінінгові компанії, що надають послуги професійного прибирання квартир, будинків, офісів в Рівне та Рівненській області. Клінінг послуги включають в себе прибирання поточне, прибирання генеральне, прибирання після ремонту. А також миття та чищення м'яких меблів, матраців, стільців, килимів. Якщо потрібно помити вікна, фасад будинку або рекламну вивіску, то фахівці клінінг фірми зроблять це якісно та швидко! Чистка салонів автомобіля будь-якої складності за допомогою професійних миючих засобів повністю відновить оббивку салону вашого автомобіля, прибире неприємні запахи та плями.

Детальніше

Професійне прибирання квартири, офісу, будинку після ремонту та поточне прибирання. Чистка килимів, меблів, матраців. Миття вікон, фасадів, підлоги дерев'яної, плитки, лінолеуму. Відновлення гранітних та шкіряних поверхонь. Клінінг послуги з використанням німецької техніки Керхер.

Рівне , вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 3

Надаємо послуги професійного прання килимів, чищення подушок, перин, одягу, фарбування  та чистка шкіряних меблів, одягу, виробів з хутра та шкіри

Рівне , вул. Набережна, 32
Сонячні електростанції в м. Рівному
Рівне , вул. Василя Червонія (Гагаріна), 26 а
Трейд Авто - автозапчастини з доставкою | Сарни (Рівне)
Обговорення завантажується...
ПОСЛУГИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
Гранат – виробник будівельних бетонних блоків, газоблоків, бруківки | Рівне
x