Фітнес-центри, тренажерні зали

Ви бажаєте відновити й підтримувати гарну фізичну форму? В розділі представлені тренажерні зали, фітнес центри м. Рівного та Рівненської області. Тренажерні зали обладнані сучасними професійними тренажерами високої якості, безпеки та функціональності. Запропоновані різноманітні програми групових та індивідуальних занять в професійних залах: зали боксу, басейн, аеробіка, фітнес-йога, бодіфлекс. Інструктор пояснить основні правила, яких слід дотримуватись під час тренувань і покаже як безпечно виконувати силові, кардіотренувальні та вправи з аеробіки

Детальніше

Тренажерний зал за містом обладнаний сучасними тренажерами допоможе тримати тіло в формі. Тенісні корти для гри в великий теніс та падл-теніс. SPA комплекс в приміській зоні Рівне. Відпочинок всією сім'єю, з друзями.

Велика Омеляна Рівненського р-ну, вул. Дубнівська, 4 а

Для занять у фітнес-клубах та тренажерних залах пропонуємо різноманітне обладнання: степ-платформи, фітнес-м'ячі, штанги, гирі, гантелі, гімнастичні лавки, шведські стінки, перекладини, тренажери під замовлення.

Рівне, вул. Замкова, 10 б

Запрошуємо на заняття з фітнесу тільки жінок та дівчат на інтенсивні, динамічні, ритмічні та силові тренування в сучасному, просторому та світлому залі.

Рівне, вул. Гагаріна, 39

Фітнес-клуб запрошує чоловіків та жінок на заняття в тренажерному залі, групових занять з аеробіки, шейпінгу, джампінгу, пілатесу, йоги для покращення фізичної форми та зняття втоми. Програми боротьби з зайвою вагою та методи оздоровлення хребта

Рівне, вул. Словацького, 4/6, 5 пов.

Фітнес-арена пропонує заняття з фітнесу за найсучаснішими напрямками: пілатес, йога, флай йога, Bangee, TRX classic, Total Body Step, Sky Jumping, Dynamic Postural, H.I.I.T та інші з професійними та сертифікованими тренерами для покращення загальної фізичної підготовки та реалізувати ваші фітнес-потреби.

Рівне, майдан Короленка, 1, 3 пов.

Запрошуємо на заняття з фітнесу тільки жінок та дівчат на інтенсивні, динамічні, ритмічні та силові тренування в сучасному, просторому та світлому залі.

Рівне, вул. Гагаріна, 39
Обговорення завантажується...
СПОРТ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x