СвіТахо – тахографи професійно | Рівне

АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРСЬКІ

Рівне, вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 62
Пропонуємо
Дивіться також
Відпочинок за кордоном, пляжний відпочинок в Турції, Греції, Єгипті, Болгарії, гарячі тури горящі путівки, раннє бронювання
Автобус для екскурсії подорожі, для школярів, студентів, підприємств, автобусні тури містами України та Європи
Автобуси в Польщу Варшаву, квитки на автобус, туристичний автобус на замовлення

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ КОМФОРТАБЕЛЬНИМИ ДВОПОВЕРХОВИМИ АВТОБУСАМИ НЕОПЛАН-122 НА ЗАМОВЛЕННЯ

ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ, МІЖНАРОДНІ ТА ВНУТРІШНІ АВТОБУСНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Пропонуємо співпрацю туристичним агентствам, туроператорам, державним, профспілковим організаціям, дитячим та шкільним колективам, художнім танцювальним колективам, підприємствам лісової галузі, промисловим і торговим підприємствам Рівного та Рівненської області, Луцька, Житомира, Львова, Одеси, Києва та Київської області.

Екскурсійні автобуси для подорожей відповідають всім міжнародним стандартам та правилам безпечного перевезення пасажирів (в т.ч. мають гірські гальма). Наші автобуси обладнані зручними регульованими сидіннями (67-75 пасажирських місць), системою кондиціонування, що має індивідуальні блоки управління, потужною системою опалення (для зимового періоду), аудіо та відео системами, пристроями для заряджання мобільних телефонів, холодильником, багажним відділенням.

Віртуальний огляд автобусів можна здійснити в розділі "Автобуси, правила проїзду, страхування пасажирів" на сайті туристичної агенції Літоморе.

Автобуси мають надійний технічний стан, кожні пів року проходять технічний огляд на спеціалізованих СТО. Перед кожним виїздом механік виконує перевірку технічного стану автобуса і про це робиться помітка в Дорожньому листі. Водії автобусів мають великий досвід водіння двоповерхового автобуса, мають шенгенські візи та міжнародні водійські сертифікати і страховки. Перед поїздкою водії проходять медичний огляд з поміткою в Дорожньому листі про готовність до виїзду.

АВТОБУСНІ ЕКСКУРСІЇ, ТУРИСТИЧНІ ПОЇЗДКИ, ПАЛОМНИЦЬКІ ТУРИ

Пропонуємо:

  • перевезення дитячих та дорослих туристичних груп
  • обслуговування екскурсій по Україні
  • поїздки на море (в Херсонську, Миколаївську, Одеську області, Болгарію, Юрмалу)
  • поїздки в Карпати та Закарпаття
  • міжнародні поїздки за кордон – в країни Європи та Скандинавії

Всі пасажири застраховані на час поїздки.
Ми співпрацюємо з перевізниками в багатьох країнах Європи, які забезпечать зручне переміщення туристів по країнах: Польщі, Чехії, Болгарії, Молдові, Румунії, Греції, Туреччині, Литві, Латвії, Естонії, Швеції, Білорусі.

ОРЕНДА, ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЙНОГО (ТУРИСТИЧНОГО) АВТОБУСА

Надається повний комплект документів для бухгалтерії Замовника.
Компанія дорожить своїми пасажирами і своєю репутацією, тому несе повну відповідальність за технічний стан автобусів, професійність та доброзичливість водіїв, своєчасність подачі автобусів та комфортність пасажирів у поїздці.

м. Рівне

тел. моб. (097) 009 03 04

Пропонуємо
Дивіться також
Відпочинок за кордоном, пляжний відпочинок в Турції, Греції, Єгипті, Болгарії, гарячі тури горящі путівки, раннє бронювання
Автобус для екскурсії подорожі, для школярів, студентів, підприємств, автобусні тури містами України та Європи
Автобуси в Польщу Варшаву, квитки на автобус, туристичний автобус на замовлення
СвіТахо – встановлення автомобільних обігрівачів | Рівне
x