"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом

ЖИВА ВОДА, ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР. ЙОДІС КОНЦЕНТРАТ, СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Рівне, вул. Шкільна, 45
Пропонуємо

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО ТОВАРИСТВА "ЙОДІС-К" ПРОПОНУЄ "ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ":  ІННОВАЦІЙНУ ЛІКУВАЛЬНУ МІНЕРАЛЬНУ ВОДУ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ЙОДОДЕФІЦИТОМ

ЯК ПРИЙМАТИ ЙОД ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ?

Як відомо, йод потрібен людині для нормальної роботи щитовидної залози. Його нестача сприяє дисгармонії всього організму. Починає з’являтися слабкість та зниження енергії. Починають розвиватися багато хвороб різних органів та систем організму.

Для прикладу, за темпами поширення раку щитовидної залози Україна займає 1-е місце у світі. А отже небезпека для здоров’я людини від йододефіциту досить висока. І багатьох цікавить питання: Що слід вживати для профілактики йододефіциту. Тому українські вчені на чолі з академіком, доктором наук, професором Української Технологічної Академії Василем Мельніченко розробили інноваційний продукт.

Оздоровчий центр “Жива вода”, Сервісний центр "Йодіс-К", які знаходяться в центрі Рівного на Сагайдачного та Шкільній, пропонують профілактичний продукт з високим терапевтичним ефектом "Йодіс-концентрат" для нормальної роботи щитоподібної залози та всього організму людини в цілому, та продукти на їх основі. Продукт має багато схвальних відгуків серед споживачів йодіса https://www.youtube.com/watch?v=Rz1VzdHaXlk.

"Про здоров’я": як захиститись від радіації.

Про факти пливу щоденної йодопрофілактики на організм людини та як вберегти себе і рідних від потенційних радіаційних загроз, стресів в наше сьогодення розповідає винахідник "Йодіс-концентрату" та ліквідатор аварії на ЧАЕС Мельніченко Василь Миколайович. Продовження інтерв’ю дивіться на YouTube канвлі “Людмила Блінова”.

"ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ" – БАЗОВИЙ ПРОДУКТ

Інформаційна стаття "Йодіс-Концентрат" – гарантія вашого здоров’я!

"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом, виготовлена за особливою технологією та має лікувальні властивості. Він є надійним джерелом йоду для профілактики йододефіциту.

"Йодіс-концентрат" містить:  Інноваційна мінеральна вода "Йодіс-концентрат"

 • антиоксидантні;
 • противірусні;
 • антимікробні;
 • протигрибкові властивості;
 • нейтралізує вплив радіації в малих дозах;
 • є потужним стрес-протектором.

Одна чайна ложка "Йодіс-концентрату" забезпечує добову потребу йоду для організму людини.

ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ: ЯК ПРИЙМАТИ

Йодіс-концентрат рекомендовано вживати щодня для профілактики. Він має колосальну ефективну лікувально-терапевтичну дію. Немає вікових обмежень, тому його можна і треба приймати і дітям, і дорослим, і літнім людям.

Йодіс-концентрат рекомендовано вживати щодня для профілактики

А також йодіс-концентрат сприяє покращенню загального самопочуття та імунної системи, зокрема, і для протидії різним вірусам. Детальніше у статті "Коронавірус та “Йодіс-Концентрат".

"Йодіс-концентрат" визнаний як передовий продукт у світі для подолання йододефіциту, сертифікований  і застосовується у багатьох країнах Європи, Азії, Америки та Австралії. Отримано 4 золотих і 1 срібна медалі на Міжнародних виставках і звання "Найкращої інноваційної води з лікувальними властивостями" у світі.

Чекаємо вас у центрі "Жива вода". Підберемо препарат з Йодіс-Концентратом відповідно до ваших потреб та надамо кваліфіковану консультацію щодо прийому продуктів на основі йодіс. Також пропонуємо подарункові сертифікати на суму від 250 грн до 3000 грн – це вдалий подарунок для ваших рідних та близьких, який вони не викинуть у смітник. Адже йодіс-концентрат – це безпечний та ефективний терапевтичний засіб з високим оздоровчим ефектом, який захистить ваших рідних від стресів, від вірусів, грибків, паразитів, від дії радіації. До речі, подарункові сертифікати на продукцію ЙОДІС концентрат можуть бути й іменними.

АвторБлінова Людмила Олександрівна – Керівниця центру у м. Рівне

Графік роботи Оздоровчого центру “Жива вода”, Сервісного Центру Міжнародного Товариства "Йодіс-концентрат":
Пн–Сб: 09:00 – 18:00
обідня перерва: 14:00 – 15:00
Нд: 11:00 – 16:00

м. Рівне, вул. Сагайдачного, 10 (біля “Коровайний дім”)

моб. тел. (098) 406 4292

e-mail: kaminjodis@ukr.net

http://www.jodis-k.com

 

Підписуйтесь на Ютуб канал "Людмила Блінова":Logo youtube Там багато корисної інформації та цікаві відео.

 

 

ПРОДУКТИ НА ОСНОВІ "ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ"

Почувайтесь бадьоро та залишатися працездатним! Для цього потрібно, щоб йод надходив до нашого організму щодня. Причиною багатьох хвороб є нестача йоду в організмі – йододефіцит. Вживайте «Йодіс-концентрат» щодня, щоб забезпечити добову норму йоду та почуватися здоровими. Крім того, на основі "Йодіс-концентрату" розроблено багато продуктів.

 • "Йодіс-концентрат плюс Se":
  Це поєднання йоду з селеном. Сприяє нормальній роботі печінки, підвищує захисні сили організму, підтримує репродуктивну здатність чоловіків та гормональний фон жінок, сприяє захисту серцевих м’язів та судин. Крім того, позитивно впливає на зір, стан шкіри, волосся та нігтів, а також є потужними антиоксидантами та онкопротекторами.
  Зв'язок між регіональним статусом селену і зареєстрованими результатами випадків Covid-19 в Китаї. (стаття у Pdf з папки 18.09.2021 №4)
 • "Йодіс-календула" спрей"Йодіс-календула" спрей
  Застосовують при запальних процесах горла, викликаних вірусними інфекціями. Зручний у застосуванні, сприяє загоєнню ран на слизовій оболонці та на шкірі.
 • "Йодіс-концентрат" для приймання ванн та малих басейнів:
  Унікальний профілактичний засіб, який допоможе відчути вам ефект моря не лише влітку. До того ж, водні процедури з "ЙК-ванна" сприяють захисту вашої шкіри, підвищенню імунітету, поліпшенню обміну речовин.
 • "Йодіс-календула":
  Успішний досвід використання у клінічній практиці  показує, що "Йодіс-календула" може використовуватися в комплексній терапії і при запальних процесах у жінок. Також ним рекомендовано полоскати горло та порожнину роту при вірусних та бактеріальних захворювання горла та ротової порожнини.
 • Органічне добриво "Біойодіс":
  Для вирощування екологічно чистих продуктів, із покращеним смаком і підвищеним вмістом мікро- та макроелементів і вітамінів, для збільшення врожайності та захисту від шкідників, прискорення строків дозрівання. Це доступне за ціною унікальне органічне добриво підходить для вирощування будь-яких культур.
 • "Йодіс + селен для тваринництва та птахівництва":
  Український продукт нового покоління розроблений для отримання органічної продукції тваринного походження. Сприяє підвищенню імунітету сільськогосподарських тварин та птахів, для здорового росту домашніх улюбленців, збільшення продуктивності при розведення риб.
 • "Ентеронормін для бджільництва + Se":
  Комплексний натуральний препарат завдяки високій біологічній активності дозволяє мінімізувати смертельно небезпечний екологічний вплив для бджіл, крім того, отримати екологічно безпечну продукцію бджільництва високої якості і в більших об'ємах (наприклад, мед без антибіотиків та хіміотерапевтичних препаратів), стабілізує захисні сили організму бджоли.
 • Тушковане м’ясо:
  Виробництво м’ясних дієтичних пресервів "Свинина президентська- Йодіс", "Яловичина президентська- Йодіс" на основі Йодіс-концентрату  значно покращує смакові якості. Продукт без шкідливих для здоров’я домішок.
   “Йодіс-концентрат” широко використовується у харчовій промисловості при виробництві хлібобулочних виробів, молочної продукції та питної води. Також на його основі розроблені препарати, що використовують у сільському господарстві.

Телефон Сервісного центру "Йодіс" у Рівному – (098) 406 4292

м. Рівне, вул. Сагайдачного, 10 (біля “Коровайний дім”)

моб. тел. (098) 406 4292

e-mail: kaminjodis@ukr.net

http://www.jodis-k.com

 

Ютуб канал "Людмила Блінова":Logo youtube

 

 

ВІДГУКИ ПРО ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ. КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Для оцінки ефективності і впливу "Йодіс-концентрату" та продуктів на його основі на організм людини було проведено багато клінічних досліджень, науково-дослідних робіт і оцінок продукції під торговою маркою "Йодіс".

Отримано тисячі приватних результатів оздоровлення та лікування людей різного віку. Докладніше у відео “Чим відрізняється Йодіс від інших йодовмісних препаратів”

ВІДГУКИ ПРО "ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ"

Багатьох людей цікавлять відгуки інших про той чи інший препарат. Ми зібрали відгуки про вплив Йодіс-концентрату на організм наших постійних споживачів, їхні «за» і «проти»  йодісу. Ознайомтесь з відгуками волинян та рівнян про оздоровчу дію Йодіс Концентрат.

м. Рівне, вул. Сагайдачного, 10 (біля “Коровайний дім”)

моб. тел. (098) 406 4292

e-mail: kaminjodis@ukr.net

http://www.jodis-k.com

 

Ютуб канал "Людмила Блінова":Logo youtube

 

ВОДНЕВА ВОДА "ВОДІС" – ІОНІЗОВАНА "ЖИВА ВОДА"

Пропонуємо унікальний комплексний оздоровчий напій “Водіс” (VODIS). Це – воднево-йодована вода з від’ємним окисно-відновним потенціалом.

"ВОДІС" (VODIS) – воднево-йодована вода з від’ємним редокс-потенціалом. Вперше у світовій практиці створено комплексний унікальний оздоровчий напій, виготовлений на основі високоякісної карпатської води, в якому поєднані два природні і ефективні антиоксиданти – молекулярний харчовий водень (H₂) та біологічно активний йод (I +).

Властивості "Водіс": 

 • підсилює імунний захист організму;
 • зберігає молодість та знімає втому;
 • ліквідовує інтоксикацію;
 • стабілізує рівень цукру в крові;
 • сприяє нормалізації ваги;
 • сприяє боротьбі організму з вірусами та інфекціями;
 • допомагає відновленню функцій печінки, легень, серця, опорно-рухового апарату.

 

Для іонізації води в домашніх умовах пропонуємо термоси-іонізатори-генератори "Livingwater". Вони перетворюють звичайну питну воду в “живу” з від’ємним ОВП і лужним РH. Детальніше читайте в статті "Воднева вода – "жива вода” ІІІ тисячоліття".

м. Рівне, вул. Сагайдачного, 10 (біля “Коровайний дім”)

моб. тел. (098) 406 4292

e-mail: kaminjodis@ukr.net

http://www.jodis-k.com

 

Ютуб канал "Людмила Блінова":Logo youtube

 

МАГНІЄВА ОЛІЯ DR. MAGNEZIUM: ПОДОЛАННЯ ДЕФІЦИТУ МАГНІЮ

Магнієва Олія TM Dr. Magnesium
Магнієва Олія TM Dr. Magnesium – це інноваційна вода з іонним магнієм. Компанія Dr. Magnesium має власну розробку технології для очищення сировини. Даний продуктом  є високонцентрованим хлоридом з 86 мікро- та мактоелементами, який включає також йод, залізо, натрій, калій тощо.

Магнієву олію можна використовувати:
 •  перорально – пити;
 •  трансдермально – наносити на шкіру.

Рекомендації для застосування.

Нестача магнію призводить до зниження рівня засвоєння таких важливих елементів, як калій, кальцій, вітаміни групи B, C, D, E. Олія Dr. Magnesium  засвоюється набагато швидше, ніж інші магнієвмісні продукти. Тому її вживають для подолання дефіциту магнію, при гіпертонії, ішемічній хворобі серця, артрозі, остеохондрозі, гепатиті, варикозі, при захворюванні підшлункової залози, жовчного міхура, при простатиті, при судомах, безсонні, стресі, депресії та депресивних розладах. Також вона дієва при лікуванні туберкульозу, гепатиту, астми, алергії.

Магнієва олія результативна при проведенні масажів. Її ефективно використовують оздоровчі та реабілітаційні центри. Вона експортується у більш ніж 20 країн світу: Канада, Німеччина, Ізраїль та інші.

"СТРЕС, ВІЙНА І МАГНІЙ"

До речі, сьогодні архіважлива і надзвичайно актуальна тема - це стреси під час війни. Для всіх, хто шукає швидкої ефективної допомоги природними засобами збереження і відновлення здоров'я, рекомендуємо переглянути відео: 

м. Рівне, вул. Сагайдачного, 10 (біля “Коровайний дім”)

моб. тел. (098) 406 4292

e-mail: kaminjodis@ukr.net

http://www.jodis-k.com

 

Ютуб канал "Людмила Блінова":Logo youtube

 

СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ ЙОДІС-К РІВНЕНЩИНИ ТА МІСТ УКРАЇНИ

Чекаємо вас у Сервісному Центрі Міжнародного Товариства “Йодіс-Концентрат”. Підберемо препарат відповідно до ваших потреб та отримаєте кваліфіковану консультацію спеціаліста.

Графік роботи Оздоровчого центру “Жива вода”, Сервісного Центру Міжнародного Товариства "Йодіс-концентрат":
Пн–Сб: 09:00 – 18:00
обідня перерва: 14:00 – 15:00
Нд: 11:00 – 16:00

м. Рівне, вул. Сагайдачного, 10 (біля “Коровайний дім”)

моб. тел. (098) 406 4292

вул. Шкільна 45 (навпроти ТЦ “МРІЯ”)
моб. тел. (098) 406 4292
моб. тел. (096) 571 0956

м. Костопіль
вул. Грушевського, 26 а
моб. тел. (068) 002 2667

м. Сарни
моб. тел. (096) 969 0300

м. Острог
моб. тел. (067) 363 5198

м. Нетішин, Хмельницька обл.
проспект Незалежності, 20, (Універмаг (перехід з 1-го на 2-й поверх)
моб. тел. (067) 363 5198

м. Камінь-Каширський, Волинська обл.
моб. тел. (098) 257 8984

e-mail: kaminjodis@ukr.net

http://www.jodis-k.com

Найближчі сервісні центри "Йодіс-К" – контакти на офіційному сайті

 

Ютуб канал "Людмила Блінова":Logo youtube

 

Інноваційна вода з іонами йоду, яка є передовим вирішенням проблеми йододефіциту у світі і найкращою інноваційною водою з лікувальними властивостями.

Водіс – “жива” вода з від’ємним ОВП і лужним РH. Воднево-йодована вода з від’ємним редокс-потенціалом – унікальний комплексний оздоровчий напій, який посилює імунну систему організму та сприяє збереженню молодості шкіри.

Магнієва Олія TM Dr. Magnesium для подолання нестачі магнію.  Це інноваційна вода з іонним магнієм, яку можна пити або наносити на шкіру. Сприяє подоланню стресу, зниженню втоми, зниженню артеріального тиску.

Пропонуємо
Йодіс-концентрат - вирішення проблеми йододефіциту. Йодопрофілактика
x