ДахБуд - виробник металопластикових вікон та вхідних дверей у Березне | Рівне

"Йодіс-концентрат" – гарантія вашого здоров’я!

Погодьтеся, у сучасному екологічно несприятливому довкіллі зберегти здоров’я вкрай непросто. Якість і тривалість життя зменшується, енергія втрачається, самопочуття погіршується. Хвороби дедалі більше "молодіють".

Усім відомо, щоб протистояти хворобам, стресам, продовжити активність і молодість, людина має вживати достатню кількість вітамінів і мінералів. Їх постійний дефіцит в організмі провокує ряд недуг.Йодіс-концентрат – зміцнить імунітет

ЙОДОДЕФІЦИТ – ПРИЧИНА БАГАТЬОХ ХВОРОБ!

Особливо небезпечним для здоров’я є йододефіцит. Його наслідки – зниження імунітету, працездатності, хронічна втома, затяжні депресії, втрата інтересу до навчання, радості життя і поява невиліковних хвороб. Щоденні продукти харчування не можуть забезпечити добову потребу у йоді.

Існує сучасний, інноваційний підхід до лікування та профілактики йододефіциту. Він є найефективнішим і найбезпечнішим способом, який спроможний відновити потрібний рівень йоду в організмі людини всього за два тижні. Це – "Йодіс-концентрат". Він не має обмежень за віком і протипоказань.

В українському продукті нового покоління "Йодіс-вода" та іонний йод сполучені в особливий концентрат. За ефективністю і безпечністю він не має аналогів у світі.

Дослідження показали, що "Йодіс" безпечний у будь-якій кількості, ним неможливо зашкодити. "Йодіс-концентрат" зміцнить імунітет, підвищить інтелект, зніме нервову напругу та допоможе позбутися багатьох хвороб.

Лише 1-2 чайні ложки на день оздоровлюють і омолоджують Вас буквально на очах. Піднімається енергійність, активність, організм працює на якісно новому рівні. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина росла здоровою, розумною, неодмінно включіть у раціон харчування "Йодіс-концентрат", бо правильний розвиток і активність мозку напряму залежать від вмісту в організмі йоду.

"Йодіс" не має вікових обмежень і потрібен кожному, особливо на території радіоактивного забруднення.

  • Достатньо 1-2 чайні ложки "Йодісу", щоб забезпечити добову потребу організму в йоді.
  • Достатньо 2 тижнів, щоб привести в норму Ваш йодний статус.
  • Достатньо 3 місяців, щоб "прибрати" зоб, збільшений до ІІІ ступеня.

"ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ" У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

Багато хвороб починають розвиватися від нестачі йоду в організмі. Саме вживання "Йодіс-концентрату" сприяє покращенню загального самопочуття та імунної системи, зокрема, і для протидії різним вірусам.

Для зміцнення імунітету потрібно негайно використовувати засоби, ефективність і, головне, нешкідливість яких перевірено протягом років і десятиліть. Вони виявляються дієвими проти нагальної "коронавірусної" небезпеки для людства.

Особливо детально і актуально ця тема прозвучала в телепрограмах "На часі" та "Здорово жити" на телеканалі "Рівне 1" (можна знайти у Youtube за пошуковими словами "Йодіс проти коронавірусу", "Йододефіцит Рівне 1").

"Йодіс" – це найдешевша, найбезпечніша, найкорисніша добова норма йоду у світі!

Йодіс-концентрат – найкорисніша добова норма йоду у світіПриєднуйтеся до сотень тисяч споживачів продукції "Йодіс", яка сертифікована і поширена в Європі, Азії, Австралії, Канаді і США, нагороджена золотими медалями на міжнародних виставках і визнана "найкращою інноваційною водою з лікувальними властивостями" у світі.

За здатність нейтралізувати дію радіації "Йодіс" названо "Продуктом національної безпеки" Південної Кореї і включено у спеціальне меню для працівників атомних станцій. У європейських країнах "Йодіс" рекомендовано для всіх вагітних і годуючих жінок для запобігання мертвонароджень і вроджених вад.

Захистіть свою родину від впливу поганої екології, важких і невиліковних хвороб, збережіть і поверніть собі спокій, бадьорість і впевненість у завтрашньому дні!

Спробуйте і переконайтеся!

"Йодіс" – це Ваш природній шлях до збереження здоров’я!

Йодіс Концентрат, Сервісний Центр Міжнародного Споживчого Товариства

м. Рівне, вул. Шкільна, 45 (навпроти ТЦ "МРІЯ")

моб. тел. (098) 406 4292
моб. тел. (096) 571 0956

АвторЛюдмила Блінова – керівник Сервісного Центру
Міжнародного Споживчого Товариства "Йодіс Концентрат" у Рівному

Металочерепиця від виробника ТОВ ДахБуд Березне, Сарни, Дубно | Рівне
x