Котон Стиль (Koton Style) – пошиття спецодягу | Рівне

ІВАНИНЮК НАДІЯ СТЕПАНІВНА, ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ

Рівне, вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39, 2 пов., офіс 21
Пропонуємо
Дивіться також
Дизайн, разработка и изготовление наружной реклами, световой реклами, брендбука, рекламных конструкций и вывесок
Електронне торгове обладнання для автоматизації торгівлі та бізнесу, касові апарати, POS термінали, електронні ваги
Торговельне обладнання для магазинів, кондиціонери, автоматизація бізнес-процесів, лічильники та детектори банкнот, обігрівачі UDEN-S, аудиторні дошки

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР З ПРОДАЖУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, КОНТРОЛЬНО-КАСОВИХ АПАРАТІВ, СИСТЕМ ВІДЕОНАГЛЯДУ ТА ЗАХИСТУ ТОВАРУ

Компанія здійснює інтеграцію, продаж та сервісне обслуговування торгового та виробничого процесу, а також пропонує високотехнологічне електронне устаткування в сфері: торгівлі, громадського харчування, послуг та виробництва. Основними напрямками діяльності є:

Касові апарати (нова назва реєстратор розрахункових операцій (РРО)) – прилади для реєстрації факту здійснення купівлі-продажу, необхідні для якісного і швидкого обслуговування клієнтів та обліку залишків товару. Встановлюються у всіх торгових підприємствах незалежно від форми власноті (магазини, супермаркети, підприємства громадського харчування, сфери послуг). Додатково до касового апарата приєднується сканер штрих-кодів або термінал зчитування пластикових карток.

Найпопулярніші касові апарати:

 • Марія
 • DATECS
 • МІНІ Т 400
 • ІКС 
 • Екселліо
 • MG

Ваги, які призначені для зважування товару, фасування, розрахунку вартості товару та для маркування, формування штрихового коду та друку результатів на самоклейних термоетикетках:

 • Торгові
 • Товарні
 • Торгові з чекодруком

Термінали збору даних являють собою портативні пристрої призначені для оперативного збору інформації про товар, для касових розрахунків та організації обліку на підприємствах, в супермаркетах, готелях, фітнес-центрах:

POS-термінали являють собою пристрої для зчитування даних пластикової картки з магнітною смугою чи чіпом та зв'язується з банком по електронних каналах зв'язку.

Торгове обладнання застосовується для організіції роботи банків, супермаркетів, магазинів і призначені для візуального контролю банкнот, перерахунку невеликих обсягів готівки та для тимчасового зберігання банкнот та монет:

 • Детектори валют
 • Лічильники банкнот
 • Грошові скриньки

Протикрадіжні системи та системи відеонагляду призначені для захисту підприємств, магазинів, супермаркетів, готелів від різних видів хуліганств та крадіжок.

Сканери штрих-кодів можуть зчитувати штрихові коди на відстані, у важкодоступних місцях та на великогабаритних товарах. Застосовуються у магазинах, супермаркетах, на підприємствах, що торгують одягом, взуттям, мобільними телефонами, комплектуючими ПК, продуктами харчування та побутовою технікою.

Принтери етикеток та штрих-кодів здійснюють маркування товарів та застосовюються в різних галузях діяльності: в магазинах оптової та роздрібної торгівлі, на виробництві, на складах та в поштових відділеннях чи офісах.

Етикет-пістолети є досить зручними при експлуатації та використовуються для маркування продуктів харчування та товарів різного напрямку.

Витратні матеріали забезпечують зебперебійну роботу електронного торговельного обладнання:

 • Касова стрічка
 • Термоетикетка
 • Етикет-стрічка

Книги обліку розрахункових операцій призначені для звіту про рух грошових коштів, що складаються касиром на підставі фіскальних розрахункових чеків та розрахункових квитанцій.

Розрахункові квитанції признечені для розрахунку за товар чи послугу та використовуються при видачі коштів покупцеві, якщо здійснюється повернення товару, при рекомпенсації послуги, а також при прийнятті цінностей під заставу.

Сервісний центр здійснює продаж та сервісне обслуговування гарантійного та післягарантійного обслуговування торговельного обладнення, а також надає консультації, поради по придбанню та реєстрації фіскальної техніки.

VIP-клієнтам пропонуємо кваліфіковану розробку довгострокових програм та комплексних проектів, направлених на повне оснащення об'єктів торгівлі.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 39 (прохідна Газотрону), 2 поверх, , офіс 21

тел. (0362) 62 3208
моб. тел. (068) 424 0872
моб. тел. (050) 375 3217
моб. тел. (097) 605 0575

Пропонуємо
Дивіться також
Дизайн, разработка и изготовление наружной реклами, световой реклами, брендбука, рекламных конструкций и вывесок
Електронне торгове обладнання для автоматизації торгівлі та бізнесу, касові апарати, POS термінали, електронні ваги
Торговельне обладнання для магазинів, кондиціонери, автоматизація бізнес-процесів, лічильники та детектори банкнот, обігрівачі UDEN-S, аудиторні дошки
Котон Стиль (Koton Style) – виготовлення спецодягу, корпоративного робочого одягу | Рівне
x