РАДІО ТРЕК, ТОВ

Рівне, вул. Кавказька, 2, 6 пов.
Пропонуємо

"Радіо Трек" – перша місцева і найпопулярніша регіональна FM-радіостанція. Більше 10 років в радіоефірі Рівненщини на частоті 106.4 FM звучить "Радіо Трек"

Наша цільова аудиторія – доросле активне населення віком від 20 до 45 років.

Лідерські позиції в ефірі нам забезпечують:

  • постійний зворотний звязок з аудиторією
  • миттєвий відгук на регіональні події
  • неупереджене та професійне висвітлення новин
  • низка радіопрограм власного виробництва
  • високорейтинговий інтернет-сайт "Радіо Трек"

"Радіо Трек" транслює цілодобове мовлення в ефірі за рахунок програм власного виробництва. Актуальні новини щогодини, інтервю та зустрічі з цікавими людьми у прямому ефірі, різноманітні музичні та розважальні програми – кожен знайде для себе найкраще.

Творчий і професійний потенціал нашої команди гарантує реалізацію інформаційних та рекламних проектів будь-якої складності.

НАС СЛУХАЮТЬ І ЧУЮТЬ
НАМ ВІРЯТЬ І ДОВІРЯЮТЬ
НАС ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЛЮБЛЯТЬ!

Раді, що Ви з нами!

м. Рівне, вул. Кавказька, 2
тел. (0362) 63 1060
телефон у студію (0362) 62 11 11

Sms – 3707 перше слово вказуйте ТРЕК
Viber – +380 (63) 734 1064

http://radiotrek.rv.ua/

Соціальні мережі:

Радіо Трек – найпопулярніша Рівненська FM-радіостанція *

Потенційна аудиторія "Радіо Трек" нараховує близько 3.000.000 слухачів. Це та кількість людей, яка проживає на території, де забезпечується якісний прийом стерео сигналу наших програм. Нас слухають міста Рівне, Луцьк (на верхніх поверхах), уся Рівненська область, значна частина Волинської, Хмельницької (Шепетівка, Славута, Нетішин), Житомирської (Новоград-Волиньский) й Тернопільської областей (Кременець).

Передавальні антени "Радіо Трек" розташовані на висоті 240 м, потужність передавача 2 Квт в Антополі та м. Вараш (північ Рівненської області).

У зоні нашого прийому: два обласних центри: Рівне та Луцьк, два міста-супутники атомних електростанцій Кузнецовськ та Нетішин, важливі залізничні вузли Здолбунів та Шепетівка, а також 21 районний центр Рівненської та чотирьох суміжних областей.

Понад 200 000 автомобілів постійно перебувають у зоні надійного прийому наших програм. На цій території сходяться усі автошляхи, які з’єднують Київ, центральні та східні області України із західними областями України, Бєларуссю, Польщею та іншими країнами Європи. Саме тут перетинаються автомагістралі Київ – Чоп, Брест – Чернівці, Київ – Ягодин.

1500-2000 абонентів протягом кожних 15 хв. набирають телефонний номер "прямого ефіру" нашої радіостанції. За свідченням "Рівнетелеком" саме таку кількість дзвінків до "Радіо Трек" реєструють Рівненські АТС протягом кожних 15 хв., коли в ефірі йдуть програми "Музичний таксофон", "Ранковий кекс" та ін.

Ми маємо усі підстави стверджувати, що для багатьох наших слухачів характерним є почуття відданості і навіть любові до «Радіо Трек». Ця особливість у ставленні до нас значної частини аудиторії вигідно виокремлює «Радіо Трек» із поміж інших місцевих засобів масової інформації. Нас люблять, нам вірять. Нас слухають і чують.

"Радіо Трек" щоденно забезпечує 24 години ефіру високоякісною продукцією власного виробництва. Окрім 14 випусків новин та щогодинних прогнозів погоди на наших хвилях регулярно виходять: "Хронограф", "Оля-ля"; постійно подаються новини мистецтва, музики і кіно. Ми маємо цілу низку оригінальних авторських програм: "Shura Top 40", "Суботні посиденьки" та ін.

Технічне оснащення, а також інтелектуальний і творчий потенціал працівників "Радіо Трек" дозволяє нам ефективно і якісно вирішувати будь-які завдання мистецького, рекламного чи інформативного характеру.

* За результатами соціологічних досліджень агенції "РЕС Консалтинг" (м. Київ) радіостанція "Радіо Трек" займає на сьогоднішній день перше місце серед радіостанцій, присутніх в місті Рівне.

Ведучі Радіо Трек - талановиті та креативні особистості які тонко відчувають аудиторію та знаходять вихід у безвихідних ситуаціях прямого ефіру.

Наша команда пропонує радіослухачам низку програм власного виробництва від розважальних і музичних до серйозних ефірів у студії з відомими політиками та бізнесменами.

Happy Weekend

Понеділок починається в суботу. Музика, гумор та позитив протягом вихідних.
Ведучі: Borneo DJ, Андрій МАТВІЙЧУК, Андрій ОСТАШ

Borneo DJ Андрій МАТВІЙЧУК Андрій ОСТАШ

Відкритий мікрофон

Програма транслюється в прямому ефірі. В студію запрошуються відомі політики, популярні музиканти та співаки і просто цікаві люди, а наші слухачі мають змогу безпосередньо задати питання гостям.
Незміний ведучий програми – директор радіостанції "Радіо Трек" Микола Кульчинський.

Микола Кульчинський

Новини

Кожного дня Рівняни щогодини отримують актуальні новини з життя рідного міста та України.
Ведучі випусків "Новин" - зірки "Радіо Трек": Оксана ВЕЛІГУРСЬКА, Алла ЛІХАЧОВА, Андрій МАТВІЙЧУК, Оля РАДЯНСЬКА

Оксана ВЕЛІГУРСЬКА Алла ЛІХАЧОВА Андрій МАТВІЙЧУК Оля РАДЯНСЬКА

Та Ти Шоу

Щоденна ранкова програма. Музика, новини, гості в прямому ефірі, а головне – море позитиву.
Команда ведучих "Та Ти Шоу": Borneo DJ, Андрій МАТВІЙЧУК, Андрій ОСТАШ, Наталка ПАНФІЛОВА, Костя ТАРАНТІНОFF

Borneo DJ Андрій МАТВІЙЧУК Андрій ОСТАШ Наталка ПАНФІЛОВА Костя ТАРАНТІНОFF

Блонда Шоу

Ведучі дві блондинки, але не "блондинки": Оля БАГНІЙ, Люда ГОРБАЧЕВСЬКА

Оля БАГНІЙ Люда ГОРБАЧЕВСЬКА

Айн цвай поліцай

Актуальна щоденна передача для всіх хто за кермом, адже повідомлення про дорожню обстановку надхолять безпосередньо від слухачів.
Ведучі: Borneo DJ, Костя ТАРАНТІНОFF

Borneo DJ Костя ТАРАНТІНОFF

Музика. Без зайвих слів

Навіщо говорити коли в ефірі класна музика.
Ведучі: Люда ГОРБАЧЕВСЬКА, Оля РАДЯНСЬКА

Люда ГОРБАЧЕВСЬКА  Оля РАДЯНСЬКА

Дорога додому

Гарно закінчити робочий день так же важливо як і його розпочати. Музика, новини та заряд позитиву після трудових буднів.
Ведуча: Алла ЛІХАЧОВА

Алла ЛІХАЧОВА


Радіо-патруль

Додати азарту та отримати приз від ведучих "Радіо Трек" на вулицях Рівного.
Ведуча: Алла ЛІХАЧОВА

Алла ЛІХАЧОВА

О-ля-ля

Нетривіальний підхід до найрізноманітніших тем. Весело та дотепно про все на світі
Ведуча: Оля БАГНІЙ

Оля БАГНІЙ

Хлібний день

Щоденна авторська передача про конкретний день в історії: цікаві події та визначні особистості
Ведуча: Оля БАГНІЙ

Оля БАГНІЙ

Спортивні новини

Найбільш цікаві та актуальні новини спорту в щоденній програмі
Ведуча: Наталка ПАНФІЛОВА

Наталка ПАНФІЛОВА

Головний інформаційний інтернет-портал Рівного та Рівненської області

Веб-сайт "Радіо Трек" – визнаний лідер та ключове Інтернет-ЗМІ регіону.

Створений улітку 2015 року наш сайт одразу привернув загальну увагу, запровадивши нові для Рівненщини стандарти: дизайну, різноплановості, зручності, а головне – оперативності та насиченості інформаційного потоку.

Уже більше двох років ми займаємо перше місце у рейтингах Bigmir (серед усіх рівненських інтернет-сайтів), бо здебільшого саме Радіо Трек першим повідомляє інтернет-користувачів краю, світу та України про всі найважливіші події із життя Рівного, Рівненщини та прилеглих територій.

Фактично, ми працюємо як новітнє "Інтегроване Медіа", коли повідомлення в ефірі "Радіо Трек" отримують подальший розвиток на сайті радіостанції, а публікації на сайті – стають предметом обговорення в ефірі. Усе це типово активно коментується й у соцмережах, забезпечуючи постійний притік користувачів на Інтернет-портал "Радіо Трек".

Типово наш сайт має 500 000-800 000 індивідуальних заходів на місяць. Це приблизно 15 000 – 25 000 на добу, що дає до 50 тисяч сумарних переглядів сайту щоденно і до 1500 000 – на місць.

Стрічка Новин "Радіо Трек" оновлюється – постійно: зранку й до ночі (цілодобово); та з понеділка до неділі (без вихідних).

Наші матеріали містять фото/відео/аудіо-файли; таблиці, візуалізацію та завантаження з соцмереж Facebook/YouTube/Twitter тощо.

Радіо Трек має серйозну репутацію одного з найсильніших регіональних ЗМІ в Україні. Ми працюємо не лише оперативно, але й у повній відповідності до всіх стандартів журналістики, професійної етики та свободи слова: залучаючи експертів, беручи коментарі, даючи кожній стороні можливість висловити свої найсильніші аргументи.

Це підґрунтя, на якому ми плануємо й надалі розвивати потенціал Радіо Трек як потужного інтегрованого медіа, забезпечуючи нашим партнерам та користувачам надання інформаційних послуг – найвищого світового рівня.

Ефективна реклама на Радіо Трек 106,4 FM. Творчі, рекламні та інформаційні можливості нашої команди дозволяють ефективно виконувати рекламно-інформаційні задачі будь-якої складності

Пропонуємо
x