PROSTO VISA (ПРОСТО ВІЗА), ВІЗОВЕ АГЕНТСТВО

, вул. Січових Стрілців, 37-41
Пропонуємо
Дивіться також
Бюро подорожей, відпочинок за кордоном, дитячі табори закордоном, екскурсійні тури по Україні та закордоном, регулярні рейси
Робота в Європі, довіз до місця роботи, пакет документів на робочу візу

ВІЗОВЕ АГЕНТСТВО ПРОСТО ВІЗА ДОПОМОЖЕ ВІДКРИТИ ВІЗУ В АНГЛІЮ / ВЕЛИКОБРИТАНІЮ, КАНАДУ, США (БІЗНЕС ВІЗУ, ГОСТЬОВУ ТА ТУРИСТИЧНУ ВІЗУ)

Щоб оформити візу "під ключ" за допомогою надійного перевіреного візового консультанта — скористайтеся послугами візового агентства PROSTO VISA (Просто Віза).

БРИТАНСЬКА ВІЗА В ВЕЛИКОБРИТАНІЮ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ – ТУРИСТИЧНА, ДІЛОВА/БІЗНЕС, ГОСТЬОВА ПО ЗАПРОШЕННЮ, СТУДЕНТСЬКА, ВЕСІЛЬНА, ВІЗА ЧОЛОВІКА/ДРУЖИНИ ТА ТРАНЗИТНА ВІЗА

З кінця 2019 року Велика Британія стала частіше відмовляти у візі, скоріш за все це пов'язано з реформацією візового відділу, команди нових візових офіцерів та їх переїздом. Тому пакет документів для подачі на отримання візи має бути підготовлений дуже ретельно. З нашою допомогою шанси отримати візу в Англію значно вищі.

Візовий менеджер виконає наступні послуги:

  • правильний підбір мети перебування і типу візи
  • визначення найприйнятнішого терміну та бюджету поїздки
  • підготовку документів, заповнення онлайн анкети для подачі у Візовий центр Великобританії
  • сертифікований переклад документів і довідок
  • підготовку рекомендаційного листа для повторної подачі документів або апеляції після відмови у візі
  • особистий супровід на подачу документів у візовий центр в Києві
  • оформлення британської візи навіть з чистим паспортом (без візової історії)

Всі послуги для оформлення і відкриття візи за дуже прийнятною ціною, без витрати зусиль і часу, і головне – з мінімальним ризиком відмови.

ВІЗА В КАНАДУ

Віза в Канаду в мінімальні терміни та без зайвих зусиль – це головне завдання нашого візового агентства.

  • туристичні візи до Канади
  • гостьова віза в Канаду по запрошенню друзів і родичів
  • студентська віза в Канаду

ВІЗА В США

Відкрити візу в Америку терміново, або отримати неімміграційну візу в США на 10 років значно реальніше з візовим агентством Просто Віза.

Маємо досвід в оформленні візи США усіх типів (гостьові, туристичні, транзитні візи моряків, візи нареченої, бізнес-візи). Консульство США має свої специфічні вимоги до оформлення віз, тому грамотно підготувати додаткові папери Ви зможете лише з візовим консультантом.

Легко виконуємо найбільш складні завдання в процесі отримання візи, опрацьовуємо та вирішуємо всі нестандартні ситуації.
Звернутися за консультацією та допомогою у відкритті візи до США за тел. (068) 289 3644

Наш головний офіс знаходиться в Києві, тому що всі подачі на візи Англії та співбесіда США є тільки в Києві. Кожна подача особиста, здаються біометричні дані – відбитки пальців. Канада приймає документи в Києві та Львові. Тому ми працюємо з усіма містами і регіонами України, а вже особисто наші менеджери супроводжують кожного апліканта на подачу в заброньовану дату і час в Києві.

Обирайте необхідний пакет послуг

м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), 37-41

тел. моб. (094) 822 8634 -
тел. моб. (068) 289 3644
тел. моб. (095) 446 2290
тел. (044) 222 8634

Пропонуємо
Дивіться також
Бюро подорожей, відпочинок за кордоном, дитячі табори закордоном, екскурсійні тури по Україні та закордоном, регулярні рейси
Робота в Європі, довіз до місця роботи, пакет документів на робочу візу
x