Пила, магазин садової техніки Рівне | Офіційний дилер STIHL

ДАТАГРУП, ПРАТ

Рівне, вул. Василя Червонія (Гагаріна), 39
Пропонуємо
Дивіться також
Автоматична пожежна сигналізація, системи протипожежного захисту, пожежний аудит
ІТ аутсорсинг, налаштування і підтримка серверів, комп’ютерів. Встановлення і налаштування програмного забезпечення 1С, Windows, Mikrotik.
Кросове обладнання, оптичні муфти, обладнання для мідних ліній зв'язку, волокнисто-оптичне обладнання

Компанія "Датагруп" надає послуги телефонії, інтернету, відеонагляду та телебачення для фізичних осіб

ІНТЕРНЕТ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Доступ до мережі Інтернет за технологією Ethernet забезпечує гарантовану швидкість скачування інформації до 100 Мбіт/с. При підключенні використовуються найсучасніші оптичні технології – Ethernet і FTTB ("оптика в кожен будинок"). Кожному абоненту надається повний комплекс послуг і комфортне користування всіма можливостями Інтернету не виходячи з дому: від звичного перегляду пошти та веб-сторінок до новітніх мультимедійних технологій, а також безліч додаткових сервісів. Завдяки сервісу легко завантажувати об'ємні файли, насолоджуватися цікавим відео або музикою, спілкуватися з друзями та завжди залишатися онлайн.

Переваги:

 • доступний Інтернет на всій території України;
 • різноманіття тарифних пакетів та акційних пропозицій;
 • відсутність додаткового обладнання – кабель підключається безпосередньо до пристрою (комп'ютер або роутер);
 • висока якість і стабільна швидкість з'єднання;
 • підключення послуги в приватному секторі;
 • підтримка 24/7/365. Технічні спеціалісти забезпечують цілодобову допомогу та моніторинг мережі

Підключення:

Підключитися досить просто – достатньо оформити заявку на сайті або звернутися в центр продажів свого міста. За наявності технічної можливості, у найкоротші терміни (протягом 2-5 робочих днів) фахівці компанії виконають стандартне підключення:

 • введення кабелю в квартиру;
 • підключення до пристрою абонента;
 • організація комутаційної розетки;
 • налагодження та реєстрація в мережі мережевого обладнання абонента;
 • установка в разі потреби мережевого адаптера (замовляється і оплачується окремо);
 • тестування сервісу

ПОДВІЙНА ВИГОДА ВІД ДАТАГРУП ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Нова комплексна пропозиція від "Датагруп" – доступ до мережі Інтернет за технологією Ethernet на швидкості 100 мбіт/с та більше 100 каналів інтерактивного телебачення за надзвичайно привабливою ціною. Всі переваги сучасних послуг в одному пакеті!

Переваги для абонентів:

 • якісний доступ до інтернет на швидкості до 100 мбіт/с
 • просте і швидке підключення
 • всі переваги інтерактивного ТБ – понад 100 українських та закордонних каналів, запис ефіру за 7 діб, доступ до бібліотеки відео, батьківський контроль та інші інтерактивні сервіси

Підключення:

Підключитися просто – достатньо оформити заявку на сайті або звернутися в центр продажів свого міста. За наявності технічної можливості, у найкоротші терміни (протягом 2-5 робочих днів) фахівці компанії виконають необхідні роботи.

ІНТЕРНЕТ У ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ ЧЕРЕЗ ОПТОВОЛОКНО ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ PON В РІВНОМУ

Технологія xPON – це персональний оптичний канал з високою пропускною здатністю. На сьогоднішній день xPON – найпрогресивніша і перспективна технологія доступу в Інтернет для мереж FTTH (волокно в кожен будинок), здатна забезпечити стрімко зростаючі потреби в швидкості обміну інформацією.

Переваги технології xPON для абонентів:

 • оптика проводиться в квартиру або приватний будинок абонента;
 • висока якість з'єднання без обривів і перешкод;
 • незалежність обладнання від електроживлення;
 • можливість підключення декількох послуг з одного абонентського пристрою (телебачення, телефон, Інтернет);
 • відсутність обмежень на обсяг завантажувати інформацію;
 • вигідні тарифи.

СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ

Супутниковий Інтернет – можливість організації безперебійного доступу до мережі Інтернет у будь-якій місцевості України.

Двосторонній супутниковий Інтернет – інноваційна технологія доступу до мережі через сучасний супутник KA-SAT. Промені супутника покривають 100% території України, забезпечуючи стабільну якість і високу швидкість передачі інформації в усіх куточках країни.

Основні переваги:

 • якість зв'язку не залежить від наземних комунікацій, погодних умов або розташування будівлі;
 • найвищий відсоток відмовостійкості сигналу;
 • гарантована швидкість доступу до мережі Інтернет до 20 Мбіт/с;
 • підтримка 24/7/365. Технічні спеціалісти забезпечують цілодобову допомогу та моніторинг мережі.

Підключення супутникового інтернету:

Для підключення послуги супутниковий інтернет потрібно перейти на сайт і залишити заявку або замовити послугу за телефоном 0 800 21 21 21. Фахівці компанії виконають підключення в найкоротші терміни навіть у віддаленій місцевості.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ВІД ДАТАГРУП

Послуга "В кредит"

Дбаючи про комфорт своїх абонентів пропонуємо доступ до мережі Інтернет "в кредит". Послуга створена для безперервного підключення до мережі, навіть коли на балансі користувача закінчилися кошти чи відсутня можливість оперативного поповнення.

Якщо на перше число місяця на поточному рахунку абонента відсутні кошти, при активації послуги через Особистий кабінет, доступ до мережі Інтернет може бути продовжений до 7 го числа поточного місяця. Якщо протягом цього періоду послуги не будуть сплачені, доступ до мережі Інтернет буде заблокований до повного погашення абонентської плати.

Вартість послуги:

 • Безкоштовно – при внесенні абонплати в поточному місяці.
 • При внесенні абонплати в наступному місяці, абонент сплачує повну абонентську плату і додатково вартість за кожен день користування послугою "в кредит". Вартість одного дня розраховується за формулою: вартість тарифного плану розділити на кількість днів у місяці.

Послуга "Static IP"

Статичний (або постійний) IP-адрес – Ваш постійний адрес в Інтернеті, який закріплений за Вашим логіном і залишається незмінним. Послуга "Static IP" доступна для абонентів всіх тарифних планів.

Плата за користування послугою нараховується абоненту щомісяця, разом з абонплатою за Інтернет і становить 60 грн. (з урахуванням ПДВ). Активувати послугу можна в Особистому кабінеті. Після активації, статичний IP буде виділено протягом одного робочого дня.

"Батьківський контроль"

Доступний сервіс "Батьківський контроль" при підключенні до мережі інтернет забезпечує безпечну роботу в мережі для самих юних користувачів.

Абонент може самостійно обрати день і час перебування дитини в мережі. Доступ до Інтернет буде активним тільки відповідно до обраного розкладу. Послуга блокує раптову появу "нецензурних" банерів, зображень, посилань, сумнівні та "піратські" контенти з будь-якого пристрою: комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфона дитини. Послуга "Батьківський контроль" дозволяє дитині доступ тільки до безпечних та корисних сайтів для дітей.

Вартість послуги – 5 грн. на місяць, повна передоплата. Підключивши послугу через Особистий кабінет за адресою my.domtele.com, користувач цілий місяць отримує безпечний і надійний доступ до ресурсів всесвітньої павутини.

ТЕЛЕФОНІЯ В РІВНОМУ

Традиційна телефонія від "Датагруп" – це послуга підключення фіксованого міського телефону з можливістю здійснення місцевих, міжміських та міжнародних викликів. Всім абонентам доступне підключення номерний і безномерної аналогової телефонної лінії.

Крім найнижчих тарифів, абонентам доступний цілий спектр додаткових сервісів та інформаційних послуг. Користувач може самостійно вибрати телефонний номер, у будь-який час поповнювати особовий рахунок не відвідуючи абонентський відділ. Найкращий сервіс телефонного зв'язку доступний завдяки застосуванню сучасних технологій, що довели свою надійність і високий рівень якості. Домашній телефон – доступний і звичний спосіб зв'язку з близькими людьми.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 39

тел. моб. (0362) 460 460
Гаряча лінія 0 800 21 0000

Пропонуємо
Дивіться також
Автоматична пожежна сигналізація, системи протипожежного захисту, пожежний аудит
ІТ аутсорсинг, налаштування і підтримка серверів, комп’ютерів. Встановлення і налаштування програмного забезпечення 1С, Windows, Mikrotik.
Кросове обладнання, оптичні муфти, обладнання для мідних ліній зв'язку, волокнисто-оптичне обладнання
Пила, магазин садової техніки Рівне
x