Магазин професійної моторної техніки "Добрий господар" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Як правильно організувати простір у холодильнику Side-by-Side

Організація простору в холодильнику Side-by-Side є ключовим елементом для збереження свіжості продуктів та оптимального використання місця. У цій статті ми розглянемо основні принципи організації простору, які допоможуть вам зберегти порядок і забезпечити легкий доступ до всіх продуктів.

Холодильники Side-by-Side

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВСІ ПОЛИЦІ ТА ВІДСІКИ

Холодильники Side-by-Side, які можна знайти на сайті за посиланням https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/holodilniki_sbs.html, зазвичай мають багато полиць і відсіків, які можна використовувати для різних типів продуктів. Щоб оптимально використовувати простір, розділіть продукти на категорії та зберігайте їх у відповідних відсіках.

Верхні полиці використовуйте для продуктів з коротким терміном зберігання, таких як молочні продукти та залишки їжі. Середні полиці для напоїв, яєць і продуктів, які часто використовуються. Нижні полиці для сирого м'яса, риби та інших продуктів, які потрібно зберігати при нижчих температурах. Відсіки у дверях для соусів, напоїв і дрібних упаковок, які можна легко дістати.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ОРГАНАЙЗЕРИ І КОНТЕЙНЕРИ

Органайзери та контейнери допомагають підтримувати порядок у холодильнику та полегшують пошук необхідних продуктів. Розглянемо основні типи органайзерів:

  • Прозорі контейнери: для зберігання дрібних продуктів, таких як ягоди, сирки та овочі;
  • Органайзери для яєць: спеціальні підставки для яєць, що зменшують ризик їх пошкодження;
  • Підставки для пляшок: дозволяють компактно зберігати пляшки і зберігати їх у горизонтальному положенні.

ПІДТРИМУЙТЕ ЧИСТОТУ І ПОРЯДОК

Регулярне очищення холодильника допомагає уникнути неприємних запахів і зберігати свіжість продуктів. Перевіряйте продукти на наявність прострочених і швидкопсувних. Протирайте полиці та відсіки від розлитих рідин та крихт. Регулярно проводьте глибоке очищення, виймаючи всі продукти та миючи внутрішні поверхні холодильника.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТІВ

Молочні продукти зберігайте на середніх полицях у герметичних контейнерах.
Фрукти та овочі зберігайте в спеціальних відсіках для овочів та фруктів, щоб уникнути втрати вологи. М'ясо та рибу зберігайте у нижній зоні холодильника, окремо від інших продуктів.

Організація простору в холодильнику Side-by-Side потребує планування та уваги до деталей. Використовуючи ці поради, ви зможете максимально ефективно використовувати простір, забезпечити свіжість продуктів і підтримувати порядок. Використовуйте всі можливості вашого холодильника, щоб зберігати продукти зручно та безпечно.

 

Магазин "Добрий господар" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x