СОМ бетон – бетон, пісок, щебінь з доставкою, ціна | Рівне

Інноваційні фасадні термопанелі Royal Facade - революція в утепленні будинків

З настанням холодів питання утеплення будинку стає все більш актуальним. Багато людей шукають способи зробити свій будинок не лише теплим, але й красивим. Одним з найсучасніших та ефективніших рішень є утеплення клінкерними термопанелями.

фасадні термопанелі Royal Facade

ПЕРЕВАГИ ТА СКЛАД ФАСАДНИХ ТЕРМОПАНЕЛЕЙ 

Клінкерні термопанелі - це готові до монтажу панелі, що складаються з утеплювача (пінополістиролу або мінеральної вати) та декоративного оздоблення з клінкерної плитки. Завдяки цьому фасадні термопанелі поєднують в собі функції утеплювача та декоративного фасадної обробки.

Переваги утеплення клінкерними термопанелями:

 • Швидкий та простий монтаж. Завдяки готовій конструкції панелей монтаж відбувається в рази швидше, ніж при традиційному утепленні.
 • Енергоефективність. Завдяки якісному утеплювачу та щільному приляганню панелей до стіни, ви досягнете значної економії на опаленні.
 • Естетичний фасад. Клінкерна плитка, що покриває панелі, має багатий вибір кольорів та фактур, надаючи дому стильний та елегантний вигляд.
 • Довговічність. Термопанелі стійкі до атмосферних впливів, не вигорають та не деформуються протягом багатьох років.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МОНТАЖ ФАСАДНИХ ТЕРМОПАНЕЛЕЙ?

Монтаж клінкерних термопанелей - це не складний процес, який можна виконати самостійно, маючи мінімальні будівельні навички.

 • Стіну очищають від бруду, пилу та старих покриттів. Нерівності вирівнюють за допомогою шпаклівки. Для кращого зчеплення панелей зі стіною наносять ґрунтування.
 • Монтаж починають з кута будівлі, використовуючи стартові куточки. Клей наносять на тильну сторону панелі зубчастим шпателем. Панель прикладають до стіни, щільно притискаючи. Панель вирівнюють за допомогою рівня.
 • Панель фіксують на стіні за допомогою дюбелів. Монтаж продовжують ряд за рядом, дотримуючись горизонтального та вертикального рівня. При необхідності панелі ріжуть за допомогою болгарки. Між панелями залишають порожнини для деформаційних швів.
 • Деформаційні шви заповнюють спеціальним герметиком. Кути та інші дотичні закривають декоративними елементами. Гідрофобне просочення наносять для захисту панелей від вологи.

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ТА ЕСТЕТИЧНОГО ФАСАДУ ВІД ROYAL FACADE

У сучасному світі будівництва, де енергоефективність та естетика поєднані, термопанелі Royal Facade, широкий асортимент яких представлений на сайті termopaneli.com.ua, виступають як ідеальне рішення. Ось чому:

 1. Термопанелі Royal Facade використовують екструдований пінополістирол (XPS) найвищої якості, що забезпечує низьку теплопровідність, високу міцність, стійкість до вологи та довговічність. Облицювання з клінкерної плитки від провідних європейських виробників надає широкий вибір кольорів та фактур, а також гарантує стійкість до вигорання, деформацій та морозу.
 2. Завдяки вібропресуванню, термопанелі Royal Facade мають міцне зчеплення між утеплювачем та клінкерною плиткою, відсутність деформацій та розтріскувань, а також ідеально рівну поверхню фасаду.
 3. ТМ Royal Facade пропонує різноманітність термопанелей з різними товщинами утеплювача, типами клінкерної плитки та кольорами, дозволяючи кожному знайти оптимальний варіант для свого фасаду.
 4. Завдяки конкурентоспроможній ціні, термопанелі Royal Facade стають одним з найвигідніших варіантів для тих, хто шукає якісне утеплення та оздоблення фасаду без компромісів у стилі чи ефективності.

Ці термопанелі не лише покращують енергоефективність будівель, але й надають їм сучасний та елегантний вигляд, що робить Royal Facade лідером на ринку фасадних рішень.

 

СОМ бетон – завод-виробник бетону | Рівне
x