"Йодіс-концентрат" – це інноваційна мінеральна вода, збагачена біологічно активним та термостабільним йодом

Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50: Лазерна точність та нічне бачення на новому рівні

Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50 - це передовий прилад з тепловізійною та лазерною дальномерною функціями, розроблений для високопрофесійного використання в умовах обмеженої видимості. Цей пристрій поєднує в собі найновіші технології тепловізійної індустрії з надійною конструкцією та високою продуктивністю.

Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕПЛОВІЗОРА PULSAR TELOS LRF XP50

Основні технічні характеристики включають:

 • Оптичне збільшення: 3.5x - 14x
 • Роздільна здатність: 640x480 пікселів
 • Діапазон виявлення: до 1800 метрів
 • Інтегрований лазерний дальномір
 • Вбудований Wi-Fi модуль
 • Водонепроникний корпус за стандартом IPX7
 • Вбудований акумулятор

ХТО ОБИРАЄ ТЕПЛОВІЗОР PULSAR TELOS LRF XP50

Тепловізор Пульсар (https://sotnyk.net/teplovizory/teplovizory-pulsar/) Telos LRF XP50 вибирають професіонали і ентузіасти, які потребують надійного і потужного знаряддя для нічного спостереження, полювання, безпеки та пошуку. Він знаходить своє застосування в різноманітних галузях, включаючи військові операції, правоохоронні органи, рятувальні служби та інші.

Тепловізор Пульсар

ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОВІЗОРА PULSAR TELOS LRF XP50

Переваги тепловізора Pulsar Telos LRF XP50:

 1. Висока роздільна здатність: тепловізор Pulsar Telos LRF XP50 має високу роздільну здатність, що дозволяє чітко розрізняти об'єкти на великій відстані навіть у низьких умовах освітленості.

 2. Широкий діапазон застосування: цей тепловізор ідеально підходить для використання в різних умовах, включаючи полювання, спостереження за дикою природою, а також для військових і правоохоронних операцій.

 3. Лазерний дальномір: однією з ключових переваг моделі Pulsar Telos LRF XP50 є вбудований лазерний дальномір, який дозволяє точно визначати відстань до об'єктів.

 4. Висока чутливість: чутливий сенсор тепловізора дозволяє виявляти теплові сліди на великій відстані, що робить його незамінним засобом для пошуку та виявлення об'єктів навіть в умовах обмеженої видимості.

 5. Ергономічний дизайн: компактний і зручний дизайн тепловізора Pulsar Telos LRF XP50 дозволяє комфортно використовувати його протягом тривалого часу без втоми.

 6. Надійність та міцність: Pulsar відомий своєю високою якістю і надійністю своїх продуктів, що робить тепловізор Telos LRF XP50 надійним і довговічним інструментом.

 7. Широкі можливості підключення: можливість підключення до смартфону або планшета через Wi-Fi або Bluetooth дозволяє додатково розширити функціональні можливості тепловізора.

 8. Просте управління та інтуїтивний інтерфейс: легке та зручне управління, а також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс роблять використання тепловізора Pulsar Telos LRF XP50 максимально зручним та ефективним.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ТЕПЛОВІЗОРА PULSAR TELOS LRF XP50

Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50 застосовується в таких галузях, як:

 • Військові операції та спеціальні військові підрозділи
 • Полювання і риболовля
 • Безпека та нагляд
 • Рятувальні служби та пошукові експедиції

Pulsar Telos LRF XP50

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТЕПЛОВІЗОРА PULSAR TELOS LRF XP50

Комплектація тепловізора Pulsar Telos LRF XP50 включає в себе:

 1. Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50: основний пристрій, який має вбудований тепловізійний сенсор і дальномір для точного визначення відстаней до об'єктів.

 2. Акумулятор: в комплекті постачається акумулятор або акумулятори, які забезпечують живлення тепловізора.

 3. Зарядний пристрій: для зарядки акумулятора в комплекті зазвичай йде зарядний пристрій, який можна підключити до стандартної розетки.

 4. Кабель USB: деякі моделі можуть постачатися з кабелем USB для зарядки або підключення до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення.

 5. Комплект документації: включає інструкцію з експлуатації, гарантійний талон та інші документи, необхідні для коректного використання та обслуговування пристрою.

 6. Сумка або футляр: деякі моделі тепловізорів постачаються зі спеціальною сумкою або футляром для зручності транспортування та зберігання пристрою.

 7. Додаткові аксесуари: залежно від конкретної моделі, у комплект можуть входити додаткові аксесуари, такі як окуляри, кріплення для монтажу на голові або зброї, адаптери та інше.

Завдяки повній комплектації тепловізор Pulsar Telos LRF XP50 стає готовим до використання в різних умовах і задачах.

КУПИТИ ТЕПЛОВІЗОР PULSAR TELOS LRF XP50 В МАГАЗИНІ СОТНИК

Як офіційний дилер тепловізорів Pulsar в Україні, магазин Сотник пропонує широкий вибір тепловізорів Pulsar Telos LRF XP50 за конкурентною ціною. Зверніться до наших консультантів для отримання додаткової інформації та порад щодо вибору оптимального варіанту для ваших потреб.

 

Йодіс-концентрат - вирішення проблеми йододефіциту. Йодопрофілактика
x