АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити робочі рукавиці оптом | Рівне

Як правильно організувати простір усередині холодильника

Організація холодильника впливає не лише на тривалість зберігання продуктів, а й на зручність їх використання. Правильне розміщення продуктів може також допомогти знизити кількість харчових відходів. 

Якщо ви нещодавно придбали холодильник Vestfrost, на сайті за посиланням https://comfy.ua/holodil-nik-vestfrost-cx263wb.html, і хочете дізнатися як правильно зберігати продукти, то ця стаття буде цікавою для вас.

придбали холодильник Vestfrost

РОЗУМІННЯ ЗОН ХОЛОДИЛЬНИКА

СЕРЕДНЯ ПОЛИЦЯ

Середні полиці в холодильнику зазвичай мають стабільну температуру, що робить їх ідеальним місцем для зберігання молочних продуктів, яєць, сиру та інших подібних продуктів.

ВЕРХНЯ ПОЛИЦЯ

На верхній полиці зазвичай найтепліше. Тут зручно зберігати напої та залишки їжі, щоб їх не забули використати.

НИЖНІЙ ЯЩИК

Цей ящик ідеально підходить для зберігання м'яса та риби, адже він знаходиться найближче до джерела холоду і має нижчу температуру.

ПРАВИЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ ПРОДУКТІВ

  • Не перевантажуйте полиці: коли продукти надто щільно упаковані, повітря не може вільно циркулювати, що може призвести до нерівномірного охолодження і, як наслідок, до швидкого псування;
  • Групуйте схожі продукти разом: це спрощує пошук потрібного та допомагає знизити час, коли двері холодильника відкриті;
  • Використовуйте прозорі контейнери: вони дозволяють легко бачити, що зберігається всередині, що не лише спрощує процес знаходження потрібних інгредієнтів, але й допомагає контролювати залишки їжі, зменшуючи кількість відходів;
  • Регулярно перевіряйте терміни придатності: продукти, термін придатності яких закінчується, слід спожити або викинути, що допоможе уникнути ризику харчових отруєнь. Розміщення інгредієнтів із найкоротшим терміном придатності на передніх полицях може слугувати нагадуванням про необхідність їхнього використання.

ПОРАДИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Розглянемо основні поради, як правильно зберігати конкретні продукти, а саме:

  • М'ясо та риба: зберігайте в нижньому ящику або на нижній полиці, у запакованому вигляді, щоб запобігти контамінації інших інгредієнтів;
  • Молочні продукти: розміщуйте на середніх полицях, де температура більш стабільна;
  • Овочі: ховайте в ящик високої вологості, крім тих, що виробляють етилен;
  • Фрукти: кладіть у ящик низької вологості, окремо від овочів;
  • Яйця: зберігайте у середній частині холодильника, а не на дверцятах, де температурні коливання можуть вплинути на їх свіжість.

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете зберегти свіжість продуктів на більш тривалий термін та ефективніше використовувати простір у вашому холодильнику.
 

АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити герметики, робочі перчатки, батарейки | Рівне
x