Магазин професійної моторної техніки "Добрий господар" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Як правильно вибрати вологий корм для кішок (паучів) за їх складом?

Великий асортимент пакетиків із вологим кормом для кішок вражає різноманіттям, але не варто експериментувати, купуючи нові продукти кожного разу. 

вологий корм для кішок

Якщо ви хочете рознообразити раціон кішки, то краще робити це, чергуючи різні вологі корми від одного виробника. А вибір найкращого бренду допоможе уважне вивчення складу.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ПАУЧІВ

Вологий корм для кішок має безліч переваг:

 • може містити цілі шматочки м'яса або риби;
 • складається приблизно з 80% рідини, що задовольняє потребу у воді, навіть якщо кішка не п'є, тим самим знижуючи ризик сечокам'яної хвороби, оскільки сеча стає менш концентрованою;
 • корми з ароматним соусом або желе залишаються смачними для вибагливих кішок;
 • існує великий вибір смаків;
 • корм м'який, що робить його підходящим для кішок зі стоматологічними проблемами.

Є й недоліки:

 • ціна порції вища, ніж при годуванні сухим кормом;
 • продукт швидко псується, відкритий пакетик можна зберігати в холодильнику до 2 діб;
 • не сприяє очищенню зубів та профілактиці зубного каменю.

ВИДИ ВОЛОГИХ КОРМІВ

Вологі корми для кішок можна поділити на 3 класи за ціною:

 • Економ - найбільш доступні за ціною, але їх склад не завжди ідеальний.
 • Преміум - якісні корми середньої цінової категорії, добре збалансовані.
 • Супер-преміум - найвищої якості, корисні для здоров'я, але й найдорожчі.

ЯК ВИБРАТИ ВОЛОГИЙ КОРМ ДЛЯ КОТІВ?

Перш за все, потрібно врахувати вік кішки і особливості її організму. Для стерилізованих або кастрованих котів краще підібрати спеціалізований раціон. Далі важливо детально вивчити склад корму та звернути увагу на такі показники, як вміст білка, жиру, клітковини, а також наявність вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Також варто уникати продуктів зі штучними барвниками, ароматизаторами та підсилювачами смаку.

ЯК ГОДУВАТИ КІШКУ ВОЛОГИМ КОРМОМ?

Не слід змішувати в одному прийомі сухий та вологий корм, краще їх чергувати. Рекомендації щодо годування вказані на упаковці корму і краще їх дотримуватись. Також важливо давати кішці вологий корм кімнатної температури та забезпечити їй доступ до чистої води.

ПРОЗОРИЙ СКЛАД

Прозорий склад - це ознака якісного вологого корму. Якщо ваша кішка з апетитом споживає вологий корм, це ще не гарантія якості. Зазвичай виробники дешевих кормів часто вдаються до додавання смакових добавок. 

Вологі корми для кішок

Перед тим як придбати корм, важливо уважно вивчити його склад і звернути увагу не лише на гарантовані показники, а й на те, наскільки детально вказані інгредієнти. Якщо виробник уникає конкретності в складі, це може свідчити про те, що він приховує якісні характеристики корму. Чітко розписаний склад дозволить об'єктивно оцінити якість корму.

 

Магазин "Добрий господар" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x