АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити робочі рукавиці оптом | Рівне

Інтернет і телебачення в Києві — разом вигідніше

«Інформаційні Технології» — провайдер домашнього інтернету, аналогового й цифрового телебачення в Києві, який надає послуги населенню з 1991 року. Якщо ви нещодавно переїхали до столиці України чи нічого не знаєте про цю компанію, ознайомтеся з тарифами, оплатою, умовами підключення та сервісним обслуговуванням.

«Інформаційні Технології» — провайдер домашнього інтернету

ЯКИЙ ТАРИФНИЙ ПЛАН З ІНТЕРНЕТОМ І ТЕЛЕБАЧЕННЯМ ВИБРАТИ

Тарифні плани — без обмежень трафіку, з різною швидкістю інтернету й телеканалами. Кожен знайде на сайті https://www.it-tv.org/ua/ пакет послуг, який задовольнить потреби родини:

  • Тариф зі швидкістю 50 Мбіт/с і 40 телеканалами зручний для літніх людей, які частіше дивляться телебачення та зрідка користуються інтернетом.

  • Пакети послуг зі швидкістю 100 і 300 Мбіт/с та підключенням ТБ для всіх телевізорів у будинку популярні серед багатьох сімей. Вони сподобаються тим, хто активно користується інтернетом і не бачить проблеми в секундній затримці під час завантаження «важких» файлів або буферизації відео.

  • Тариф на 1 Гбіт/с — найбільш швидкісний інтернет для великої родини, що забезпечує перегляд фільмів онлайн без затримок, функціонування системи «розумний будинок» і трансляцію відео з камер спостереження на смартфон у режимі реального часу. 

Будь-який тариф вирізняється стабільним підключенням до інтернету. Якщо виявиться, що вибраної швидкості замало чи, навпаки, не хочеться переплачувати, завжди можна перейти на інший пакет послуг.

ЯК ОПЛАЧУВАТИ ІНТЕРНЕТ ВІД ПРОВАЙДЕРА «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Оплата за інтернет і телебачення — це поповнення рахунку абонента. Нарахування та списання коштів можна відстежувати в особистому кабінеті на сайті провайдера. Оплатити послуги можна банківською карткою через Приват24, Monobank, City24, Portmone, iPay і термінали самообслуговування, які є майже в кожному супермаркеті.

УМОВИ ПІДКЛЮЧЕННЯ І СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Замовити підключення високошвидкісного інтернету можна на сайті https://www.it-tv.org/ua/gigabitnyiy-internet або за телефоном +38 (044) 364 88 88. Підключення безкоштовне для всіх тарифів. За невелику плату майстер налаштує роутер і медіаплеєр, зробить додаткові отвори у стіні та виконає інші роботи для заведення кабелю. 

Провайдер прокладає оптоволоконний кабель або Ethernet-кабель у квартирах, приватних будинках, на комерційних об’єктах у різних районах Києва. Якщо немає роутера чи медіаплеєра (Android-приставки для телевізора), за додаткову плату компанія надає необхідне обладнання.

 

АБН ЦЕНТР (ABN CENTER) – купити герметики, робочі перчатки, батарейки | Рівне
x