Магазин професійної моторної техніки "Добрий господар" є офіційним дилером продукції ТМ STIHL в Рівному та Рівненській області

Що таке двоголкова швейна машина і кому вона потрібна?

Двоголкова швейна машина – це професійне обладнання для шиття, яке зазвичай не використовують у побуті. Така техніка дозволяє виконувати посилений стібок подвійного типу та потребує використання двох човників горизонтального типу.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДВОГОЛКОВА МАШИНА?

Зазвичай двоголкова швейна машина використовується для нашивання накладних кишень, а також обробки комірців та манжетів. Також її використовують при виготовленні штанів, обробці клапанів та кокеток.

Така техніка в основі має 2 голки, які можуть обертатися вертикально. Деякі машинки додатково обладнані ріжучим механізмом, він дозволяє робити зріз одночасно із прокладанням рядків. Варто зазначити, що для побутового використання така машинка не потрібна, вона знадобиться лише професіоналам.

двоголкова швейна машина

ЯКІ БУВАЮТЬ МАШИНКИ?

Професійне обладнання коштує дорого, тому дуже важливо не помилитися при виборі техніки.

Щоб зробити правильний вибір, важливо знати, які бувають машинки. Головна класифікація подіє їх на 2 типи:

  1. Зі стандартним човником. Підходить для обробки матеріалів тонкими нитками, тобто використовується для роботи з легкими тканинами.
  2. Зі збільшеним човником. Підійде для використання при роботі з щільними тканинами та більш товстими нитками.

Це головне, але техніку також поділяють на типи в залежності від способу керування голчатим механізмом. Двоголчаті машини бувають без функції відключення голок, або з можливістю відключити одну. 

ЯКУ МАШИНКУ ОБРАТИ?

Якщо ви обираєте професійну швейну машинку, краще звернути увагу на автоматичні моделі. Бо повністю автоматизовані обладнання підвищує ефективність праці на 30%.

Машинки можуть мати наступні види автоматизації:

  • автоматичне змащення;
  • автоматичне обрізання зайвої нитки;
  • електромагнітний підіймач голки;
  • автоматичне закріплення ниток.

Все це значно спрощує роботу та прискорює результат.

Також машинки поділяються на види в залежності від типу управління. Ця класифікація є загальною для всіх видів швейних машин.

Якщо ви багато користуєтеся технікою, то кращі підійде комп’ютерна модель. Вона значно простіше в управлінні та має багато додаткових функцій. Але якщо маєте обмежений бюджет, або використовуєте машинку не часто, можна обрати механічну модель без автоматичних функцій.

Обираючи машинку віддавайте перевагу перевіреним брендам та не заощаджуйте на техніці.

ЧОМУ КОМП’ЮТЕРНА МАШИНА КРАЩЕ?

Звісно комп’ютерна машина, що має багато автоматичних функцій, має більшу ціну. Але вона також відрізняється такими перевагами як:

  • вміє рівномірно подавати тканину;
  • гарантує збереження відстані між двома рядками голок;
  • забезпечує синхронний рух нитки та голки, що гарантує рівний шов.

Така техніка має прямий привід, працює з різними типами тканин та регулює міжголкову відстань для кращого результату роботи.

Комп’ютерні двоголкові машини є універсальними, тому часто використовуються професійними швачками.

 

Магазин "Добрий господар" - офіційний дилер продукції ТМ STIHL
x