АКЦЕНТ, БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ, ПП

Рівне, вул. 16 Липня, 10, офіс 17
Пропонуємо
Дивіться також
Переклади різних рівнів складності з багатьох мов
Пошук роботи та офіційне працевлаштування в Рівному, в Луцьку та за кордоном, програма AU-PAIR
Cтрахування життя, здоров'я, авто, житла, бізнесу, підприємства, Автоцивілка, КАСКО, Зелена карта
Вивчення польської мови, карта Поляка, підготовчі польські курси
Безкоштовний прийом документів до ВНЗ Польщі, навчання в Польщі
Бюро подорожей, відпочинок за кордоном, дитячі табори закордоном, екскурсійні тури по Україні та закордоном, регулярні рейси

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ "АКЦЕНТ" ГАРАНТУЄ ЯКІСНИЙ, ШВИДКИЙ ТА КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРЕКЛАД ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ.

Бюро перекладів “Акцент” виконує професійний письмовий та якісний усний переклад з усіх європейських мов, а також з багатьох інших поширених мов світу. Наші перекладачі є справжніми фахівцями в сфері галузевих перекладів, які відповідають високим вимогам не лише з точки зору мови, але й з точки зору відповідності тій галузі, для якої виконується переклад.

В агентстві перекладів “Акцент” переклади текстів здійснюються з індивідуальним та компетентним підходом до кожного клієнта та гарантією оперативного виконання та цілковитої конфіденційності. До кожного замовлення здійснюється відбір кваліфікованого перекладача (фахівця), який чітко розуміє механізми та способи якісного перекладу, з урахуванням точного контексту. З метою відповідності до оригіналу та збереження стилю, текст проходить декілька етапів редагування.

Діяльність бюро перекладу спрямована на довгострокову та плідну співпрацю з кожним замовником. Пропонуємо попередній перегляд перекладеної документації, щодо подальшого редагування тексту відповідно до зауважень та побажань клієнта. Завдяки високому професіоналізму фахівців виконуємо на високому рівні та в найкоротші терміни будь-який текстовий переклад. Спеціалісти при необхідності складають глосарій термінів, що використовуються тільки у Вашій компанії.

Пропонуємо якісні послуги усного та професійні письмового перекладу будь-якої тематики та ступеня складності.
Гарантуємо гнучку тарифну політику, щодо розрахунку вартості послуг та пропонуємо вигідні умови для корпоративних клієнтів.

При підписанні договору про співпрацю надається знижка (від 10%).

м. Рівне, вул. 16 Липня, 10, офіс 17
+380 (97) 455 3570
+380 (98) 888 5497
+380 (73) 315 2409

tb.accent@gmail.com

ПРОФЕСІЙНИЙ ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД.

Основним напрямком послуг, яку надає Бюро перекладів "Акцент" – письмовий переклад. Професійна команда перекладачів, кожен з яких має певну спеціалізацію, багаторічний досвід та володіння галузевою термінологією забезпечить коректний переклад.
Кожен переклад перевіряється редактором та здійснюється супровід адміністратором. Ми перекладаємо документи з багатьох європейських та східних мов світу, різної тематики та будь-якого рівня складності:

Переклад особистих документів

Агентство перекладів "Акцент" надає послуги з перекладу паспортів, дипломів, трудових книжок, пенсійних посвідчень, свідоцтв, сертифікатів, атестатів, довідок, висновків та інших документів. Гарантуємо повну відповідність перекладу та оперативність виконання замовлення за доступною ціною.

Письмовий переклад ділового листування та особистої документації

Замовлення перекладу ділового та особистого листування здійснюється з збереженням ділового стилю (ділова кореспонденція, бізнес-пропозиції, листи, звернення, рахунки, розклади) в необхідний термін (можливе виконання протягом декількох годин).
Завдяки багаторічному досвідові бюро перекладів здійснює професійний переклад юридичних текстів (угод, договорів, ліцензій, контрактів, заяв, скарг, позовів, нормативно-правових актів, статутів, банківської документації, судових рішень) в найкоротші терміни. Надаємо гарантію високої якості перекладу документів та правильного оформлення.
Конфіденційність інформації гарантуємо.

Технічний переклад

В агентстві перекладів здійснюють технічних професійний письмовий переклад документації майже всіх галузей промисловості. Переклад здійснюється професійними перекладачами, які мають великий досвід роботи в перекладі спеціалізованих текстів в сфері: автотранспорту, машинобудування, інформаційних технологій, харчової промисловості, електротехніки, металургії, будівництва.
Надаємо гарантію точності перекладу тексту (інструкцій, креслень, науково-технічних текстів, технічної документації, керівництва з експлуатації, нормативних документів, технічної презентації) перекладачі та редактори, які спеціалізується на певних галузях та мають досвід роботи в вузькоспеціалізованих видах діяльності.

Економічний переклад

Бюро перекладів "Акцент" виконує переклад договорів, контрактів, бізнес-планів, техніко-економічного обгрунтування, маркетингового дослідження та ділової кореспонденції дотримуючись всіх норм та правил перекладу. Фахівці нашої компанії володіють необхідним досвідом та знанням у сфері економічного перекладу (економічної теорії та економічної термінології), які вимагають від перекладача грамотності та уваги.

Юридичний переклад

В агентстві перекладів здійснюють переклад нормативно-правових актів, законів, договорів, нотаріальних свідоцтв, меморандумів, установчих документів, нотаріальних свідоцтв, довіреностей, процесуальних документів, витягів з законів, статутнів та правовстановлюючих документів. Наші фахівці здійснюють юридичний переклад різних документів якісно та грамотно, з суворимо дотриманням єдності термінології та адаптації тексту перекладу під особливості конкретної правової системи.

Медичний переклад

Агентство перекладів "Акцент" надає послуги з перекладу фармацевтичних, біохімічних та технічних медичних текстів. Кваліфіковані перекладачі добре орієнтуватися в медицині та виконуютьу професійний медичний переклад різного ступеню складності, починаючи з інструкцій до лікарських препаратів, наукових статей та монографій.

Літературний переклад

Бюро перекладів "Акцент" здійснює якісний художній та літературний переклад, який потребує творчого підходу, але з дотриманням авторського стилю оригіналу. Здійснює переклад монографій, художньої та науково-популярної літератури, публіцистичних текстів, журнальних статей, брошур, презентацій, PR-текстів, посібників, довідників та книг.

Переклад web-сайтів

Бюро перекладів "Акцент" виконує повну та часткову локалізацію веб-сайту. Професійні фахівці здійснюють переклад контенту (текстового наповнення) та адаптацію текстів сайту, локалізацію програмного забезпечення залежно від тематики сайту, це може бути рекламний, технічний та юридичний переклад.

Агентство перекладів "Акцент" здійснює редагування перекладів та текстів різної тематики. Наші спеціалісти виконують перевірку повноти й точності перекладу, а також основних термінів. При необхідності кваліфіковані перекладачі здійснять допереклад великого фрагменту в тексті.

ОФІЦІЙНА ПРОЦЕДУРА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ РІЗНИХ ДОКУМЕНТІВ З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПІДПИСУ ПЕРЕКЛАДАЧА ДЛЯ НАДАННЯ В ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ.

Бюро перекладів “Акцент” виконує нотаріальне засвідчення підписом перекладача (посвідчений нотаріально) переведених іноземних офіційних текстів, які надаються в державні інстанції та переведених документів для надання в різні інстанції за кордоном (трудової книжки, диплому, документів, посвідчення водiя та прав, дозволу на виїзд дитини за кордон, нотаріальних актів, паспорта).

В агенстві перекладів завірення перекладу здійснюється печаткою бюро перекладів, нотаріально та за допомогою апостиля чи консульської легалізації.

Нотаріальне завірення письмового перекладу в Бюро перекладів “Акцент” – відповідає законодавчим вимогам країн світу та міжнародним нормативно-правовим актам, які засвідчують справжність та законність документів. Перекладений текст прикріплюється до оригінального документу чи його ксерокопії, яке скріплюється підписами перекладача та нотаріуса і засвідчується печаткою нотаріуса.

ПЕРЕКЛАД ДОВІДКИ ПРО НЕСУДИМІСТЬ З НОТАРІАЛЬНИМ ЗАСВІДЧЕННЯМ.

Бюро перекладів “Акцент” пропонує послугу по отриманню довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості та довідки про непритягнення до кримінальної відповідальності) для громадян України та для нерезидентів, яка підтверджує відсутність судимості. Здійснює апостилювання, консульську легалізацію та переклад довідок про несудимість англійською чи будь-якою іноземною мовою (щоб довідка мала юридичну силу) в короткі терміни.

АПОСТИЛЬ/ЛЕГАЛІЗАЦІЯ.

В агентстві перекладів “Акцент” надається послуга легалізації документів, яка застосовується для надання документам (дипломи про освіту, сертифікати, ліцензії) юридичної сили на території іншої держави, для посвідчення автентичності підпису.

Для мешканців м. Рівного та Рівненської області пропонується можливість скористатися послугами бюро перекладів “Акцент”, яке надає послугу щодо проставлення штампу апостиль (“Apostille”) та послуги консульської легалізації (процедура легалізації документів здійснюється для країн, які не визнають апостиль).

Замовити апостиль можна на оригінальні документи та на копії, які завірені у нотаріуса. Апостиль проставлений на офіційних документах надає змогу значно спростити та зробити можливим використання, а також пред'явлення документу за кордоном.

Бюро перекладів “Акцент” надає послугу апостилізації та консульської легалізації в повному обсязі та вирішить питання легалізації ваших документів в необхідні терміни.

ЯКІСНИЙ УСНИЙ ПЕРЕКЛАД.

Бюро перекладів “Акцент” надає послугу якісного усного перекладу, який вимагає відмінного знання тематики перекладу та вміння швидко, цілком і повністю та доступно передати зміст сказаного.

Залежно від замовлення усного перекладу та формату проведення зустрічей, виставок, екскурсій, семінарів, телефонних переговорів або під час ділових переговорів використовують два види усного перекладу:

Послідовний усний переклад

Представляє собою такий вид перекладу, при якому промова перекладається під час логічних пауз або переклад здійснюється окремими реченнями, які використовуються перекладачами для передачі змісту сказаного.

Послуги усного перекладу в бюро надають професійні перекладачі різних мов. В агентстві перекладів “Акцент” надається можливість зустрічі з перекладачем особисто чи в форматі ведення переговорів по телефону.

Синхронний усний переклад

Перекладач здійснює переклад одночасно з промовою оратора, що дозволяє не робити паузи, щоб перекладач міг якісно, чітко та повноцінно здійснити переклад.

Бюро перекладів “Акцент” пропонує кваліфікаційних фахівців в синхронному перекладі (синхроністів), які володіють рідною та іноземною мовою на високому рівні та мають необхідні навички та знання для точної передачі інформації.

Професійний письмовий переклад: швидкий та якісний письмовий переклад великих, складних та термінових замовлень. Професійний анатоційний переклад.

Переклад та засвідчення документів: переклад текстів та документів професійно з нотаріальним засвідченням, легалізацією та проставлення апостиля на документах.

Пропонуємо
Дивіться також
Переклади різних рівнів складності з багатьох мов
Пошук роботи та офіційне працевлаштування в Рівному, в Луцьку та за кордоном, програма AU-PAIR
Cтрахування життя, здоров'я, авто, житла, бізнесу, підприємства, Автоцивілка, КАСКО, Зелена карта
Вивчення польської мови, карта Поляка, підготовчі польські курси
Безкоштовний прийом документів до ВНЗ Польщі, навчання в Польщі
Бюро подорожей, відпочинок за кордоном, дитячі табори закордоном, екскурсійні тури по Україні та закордоном, регулярні рейси
x