ЛЕДА, МПП

Рівне, вул. Міцкевича, 32, офіс 53, 55 (офісний центр готелю "МИР")
Пропонуємо
Дивіться також
Системи контролю доступу та відеоспостереження, сигналізація, обслуговування домофонів та виготовлення електронних домофонних ключів
Послуги дератизації, лезінсекції, дезінфекції, дезодорації та фумігації

МПП "ЛЕДА" ЗДІЙСНЮЄ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ЛІФТІВ, ДИСПЕТЧЕРСЬКИХ СИСТЕМ, ЕСКАЛАТОРІВ, ПАСАЖИРСЬКИХ КОНВЕЄРІВ.

МПП "ЛЕДА" виконує роботи з:

  • технічного обслуговування та ремонту ліфтів, ескалаторів, пасажирських конвеєрів, диспетчерського обладнання
  • монтажу та пусконалагоджування ліфтів, диспетчерських систем, електротехнічних пристроїв, систем електропостачання та електроосвітлення
  • технічного огляду ліфтів

Всі роботи виконуються підприємством на підставі чинних нормативно-правових актів з охорони праці, а також інших законодавчих документів, що на сьогодні регламентують господарську діяльність підприємства.

ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ПРАЦІВНИКИ

МПП "Леда" забезпечене необхідною кількістю висококваліфікованих фахівців, більшість з яких має стаж роботи у ліфтовому господарстві у 20-30 років, а загалом підприємство виконує роботи на ліфтах вже понад 20-ть років.

ЩОДЕННА ТА ЦІЛОДОБОВА АВАРІЙНА СЛУЖБА ЛІФТІВ

МПП "Леда" працює щоденно цілодобово і має можливість швидко здійснювати звільнення пасажирів з кабін ліфтів, а також швидко та якісно виконувати аварійні ремонти ліфтів у разі потреби. Також, підприємство має можливість швидко та якісно виконувати капітальні ремонти ліфтів, необхідність яких виникла як в процесі експлуатації ліфтів, так і у разі закінчення граничного строку їх експлуатації.

КОНСУЛЬТАЦІЇ СТОСОВНО ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ

МПП "Леда" надає безкоштовні консультації замовникам та потенційним замовникам робіт стосовно вимог чинних нормативно-правових документів до ліфтів, ескалаторів, пасажирських конвеєрів, диспетчерського обладнання, а також стосовно особливостей та вартості ліфтового та іншого обладнання, яке має намір експлуатувати замовник.

м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, офіс 53, 55 (офісний центр готелю "МИР")

Аварійна служба (щоденно цілодобово)
тел. (0362) 45 4135
моб. тел. (098) 846 5029

Адміністрація
тел. (0362) 60 9002 (факс/автовідповідач)
тел. (0362) 60 9003

e-mail: mppleda@gmail.com

Пропонуємо
Дивіться також
Системи контролю доступу та відеоспостереження, сигналізація, обслуговування домофонів та виготовлення електронних домофонних ключів
Послуги дератизації, лезінсекції, дезінфекції, дезодорації та фумігації
x