Вирішення проблеми відсутності напруги

Відчуття безпеки та комфорту надають нам блага цивілізації. Головним досягненням науково-технічного прогресу можна розглядати електроенергію та доступне енергопостачання. На електроенергії базується весь наш побут та дозвілля: освітлення, робота побутових приладів, комп'ютера та телевізора, гаряче водопостачання, системи опалення та охорони. І тому навіть короткочасна аварійна відсутність енергопостачання перетворюється в маленьку катастрофу. В першу чергу це стосується приватних заміських будинків та котеджів.

ІнверторІнвертор

Особливо відчувається відсутність електроенергії в зимовий період, коли не працює автоматика опалювального котла, відсутнє освітлення та відключена система охорони, що може зумовити не тільки холод у будинку, а й більш серйозні наслідки.

Як вирішити проблему відсутності напруги в мережі?

У цей час ми запитуємо себе: "Як вберегтися від таких небажаних потрясінь?". В Європі для вирішення таких проблем використовують прості й водночас надійні прилади – інвертори напруги, які забезпечують енергією електроприлади при відсутності струму в мережі. І нам варто перейняти Європейський досвід з використання джерел безперебійного електроживлення у випадку аварійних ситуацій з постачанням електрики.

Принцип роботи і призначення інвертора напруги

Принцип роботи інвертора заснований на перетворенні постійного струму 12 В у змінний 220 В і використовується як резервне джерело живлення для автоматики систем опалення та охорони, комп'ютерної та побутової техніки, а також для всього будинку.

Інвертор одночасно поєднує в собі чотири пристрої:

  • джерело безперебійного живлення
  • стабілізатор напруги
  • перетворювач постійного струму
  • потужний зарядний пристрій

До інвертора підключається звичайна акумуляторна батарея 12 вольт, і в момент відключення електрики інвертор автоматично переключається на роботу від акумулятора, перетворюючи його енергію в струм стабілізованої напруги 220В.

В залежності від ємності акумуляторної батареї та потужності одночасно підключених джерел споживання електоенергії інвертор може забезпечити електроавтономність будинку на термін від декількох годин до декількох діб.

Де купити і як правильно вибрати інвертор напруги

З питань придбання інверторів напруги, стабілізаторів напруги та акумуляторів звертайтеся в компанію "СВ Альтера-Рівне" за адресою м. Рівне, вул. Гагаріна, 39.

Більш детально можна дізнатись на сайті elim.com.ua або за тел. (0362) 46 0535, (067) 89 111 05, (063) 079 0003, (050) 18 222 16.

x