Житловий комплекс Апельсин Басів схил, центр продажу
 

ЗЕМБУДПРОЕКТ, ПП

Адреса: 33018, Рівне, вул. Курчатова, 16 б
Телефон: +380 (362) 405113
Телефон: +380 (362) 405125
тел. моб.: +380 (96) 7500447
Ключові слова:
Приватизація землі, проектування будинків, проекти на земельну ділянку, проекти будинків, кафе, офісів, виготовлення технічної документації на землю, виготовлення технічного паспорту на будівлю, проектування зовнішніх та внутрішніх мереж, проекти землеустрою

Приватне підприємство Зембудпроект

   Приватне підприємство "Зембудпроект" має команду висококваліфікованих спеціалістів, величезний досвід та всі необхідні технічні можливості для розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (приватизація землі) або в оренду та комплексного проектування будівельних споруд. У найкоротший строк ми зможемо виконати повний комплекс робіт, а саме - від розробки проекту до отримання документів, що посвідчують право власності (користування) на земельну ділянку, будівлю (споруду).

НАШІ ПОСЛУГИ:

 •  Виготовлення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок.
 •  Виготовлення та розробка проектів землеустрою (документи з приватизації землі готуються в стислі терміни, погоджуються у всіх необхідних інстанціях).
 •  Топогеодезична зйомка під забудову — це комплекс робіт для створення топографо-геодезичних планів території, що є основою для проектування об'єктів.
 •  Технічне обстеження будівель та споруд — це процес виявлення дефектів і пошкоджень в несучих і огороджувальних конструкціях та подальше заключення про експлуатацію або реконструкцію будівлі (споруди).
 •  Виготовлення технічних паспортів на будівлі та споруди
 •  Технічний нагляд за будівництвом об'єктів
 •  Комплексне проектування промислових будівель та споруд (житлових будинків, кафе, магазинів, офісів та інших).
 •  Проектування зовнішніх та внутрішніх мереж (водопроводу та каналізації, опалювання, вентиляції, кондиціонування, газопостачання та газоустаткування, електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення, автоматизації і КВП, зв’язку, сигналізації, радіо)
 •  Розробка ескізів намірів забудови індивідуальних житлових будинків.

Приватизація землі, проектування будинків

33018, Рівне, вул. Курчатова, 16-Б
тел. (0362) 40-51-25
тел. (0362) 40-51-13
тел. моб. (067) 917-26-55
тел. моб. (067) 254-03-97

E-mail: zbprivne@meta.ua