Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

ТЕРМІТ, ПФ

Адреса: 35331, Городок Рівненського р-ну, вул. Барона Штейнгеля, 145 в
Телефон: +380 (362) 618364
тел. моб.: +380 (98) 6694533
тел. моб.: +380 (67) 3621053
Веб-сторінка: www.termitua.com
Ключові слова:
Добрива органічні агрозар, рівненські гумати, засіб дезінфекції полідізін, добавки до бетону, вітасепт для обробки дерева, засіб проти грибка, препарати для знезараження води, полімер солі ПГМГ, пінопласт, поліигексаметиленгуанидин гидрохлорид, гранулы пенопласта, плиты пенополистирольные

ТЕРМІТ, ПФ

  Приватна фірма "Терміт” понад 20 років займається розробкою передових технологій в хіміко-біологічній галузі, направлені на розвиток сільського господарства за допомогою введення нових органічних добрив та добавок.

Органічні добрива, рівненські гумати, гумат калію, мікродобрива

Продукція компанії гідно представлена
на аграрному ринку та налічує зараз декілька різновидів:

  • Добриво органічне гумінове — гумат калію “Рівненські гумати марка В”. Це органічне добриво для кореневого і позакореневого підживлення рослин, укорінення черенів та саджанців. Добриво гумат калію "Рівненські гумати" стимулює розвиток та ріст сільськогосподарських та кімнатних рослин, підвищує імунітет до різних захворювань, сприяє укоріненню розсади та зростанню її на відкритому грунті.
  • Добриво органо-мінеральне “АГРОЗАР” — гумат калію “Рівненські гумати з мікроелементами”. (http://www.termitua.com/organo-mineralnoe)Це добриво з мікроелементами для кореневого і позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, а також для передпосівної обробки насіння. Підвищує імунітет до різних захворювань, заморозків та посух.
  • Мікродобрива “АГРОЗАР” — “Рівненські мікроелементи”. Це високоефективні мікродобрива на основі органічних кислот з металом та бором для кореневого і позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

Внесення такого типу органічних добрив гарантує:

  • прискорення росту, розвитку та дозрівання культури;
  • зміцнення імунної системи рослин;
  • підвищення врожаїв;
  • зростання поживності, збагачення вітамінами та мікроелементами культур;
  • отримання екологічно чистої і безпечної для здоров'я людини продукції.

Засоби дезінфекції, добавки до бетону, пінопласт

  Технологи компанії “Терміт” плідно працюють над розробками речовин для дезінфекції, саме зараз пропонують новий потужний препарат “ПОЛІДІЗІН-25”. Що застосовується в медицині, в харчовій промисловості, для знезараження води, та як відмінний засіб дезінфекції для транспорту. “ПОЛІДІЗІН-25” не має запаху, сумісний з іншими хлоровмісткими сполуками, не викликає корозії металів, не псує тканину та інше.

  Для будівельної галузі в продукції фірми “Терміт” також є широка лінійка препаратів, а саме:
  • Суперпласиифікуюча добавка для бетону “ТЕРМІТ- СВР”, яка використовується для виробництва товарних бетонів
  • Прискорювач тверднення “Терміт-ПТ” який використовується при виробництві збірного залізобетону.
  • Засіб для біологічного захисту поверхонь будівельних матеріалів від плісняви та грибка "Терміт-С" (Вітасепт без хлору та запаху)
  • Просочувальна біозахисна речовина для захисту деревини
(пляшки або каністри об'ємомвід 0,5 до 10 літрів або інша зручна для споживача пластикова тара)
  • Запатентований в Україні полімер солі ПГМГ. Полігексаметиленгуанід гідрохлорид (ПГМГ) — знезаражувальний сучасний засіб, має низьку токсичність, не має запаху, розчини його безбарвні, не горючий, не вибухонебезпечний. Для обробки поверхонь - металу, дерево, текстиль, папір, пластик. Полімер використовують, як добавку для виготовлення гуми та гумових автомобільних шин. Найширше застосовується як засіб для очищення питної води міськводоканалів та стічних вод промислових підприємств України. Випускається ПГМГ у твердому вигляді - прозора фракція 5х20 мм.
  • Термоблоки з пінопласту
  • Плити пінополістирольні
  • Гранули пінополістиролу

35331, Городок Рівненського р-ну
Рівненської обл.
вул. Барона Штейнгеля, 145 в
тел. (0362) 61-83-64
тел. моб. (098) 669-45-33
тел. моб. (067) 362-10-53
E-mail: termit.pf.rivne@gmail.com
http://www.termitua.com