СОМ, РІВНЕНСЬКИЙ ЗАГІН СПРИЯННЯ ПОЛІЦІЇ, ГФ ОГП
Рівне, вул. Князя Романа, 12 а

Громадське формування з охорони громадського порядку "Рівненський загін сприяння міліції "СОМ".

ГО зареєстровано на території міста Рівного в 2011 році згідно ст.6 Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам у запобіганні та припиненні адміністративних та кримінальних правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань. За час свого існування ГФ СОМ активно надає допомогу працівникам міліції при патрулюванні вулиць м. Рівного, охороні громадського порядку при проведені масових заходів на державні та релігійні свята, охорона виборчих дільниць, ЗНО, блок-постів, виявлення та попередження несанкціонованої вуличної торгівлі, надання допомоги у повсякденній роботі дільничим інспекторам.

На цьому наша робота не закінчується, ми здійснюємо через засоби масової інформації постійний підбір громадян до складу ГФ СОМ, планується забезпечити членів ГФ СОМ форменим одягом, два рази на тиждень проводяться заняття зі спеціальної фізичної підготовки, щомісячно проводяться планові заняття враховуючи специфіку виконання покладених на них завдань, а також при керівництві Рівненського МВ УМВС України у м.Рівне проводяться наради, на яких обговорюються питання щодо поліпшення діяльності громадського формування, складаються та погоджуються графіки виходу на чергування, надаються постійні звіти про виконану роботу.

Запрошуємо організації, приватні установи, юридичних осіб взяти посильну участь в забезпеченні порядку та спокою нашого міста – громадське формування потребує матеріальної допомоги для закупки обмундирування, технічного оснащення спецзасобами при охороні громадського порядку.

Наші банківські реквізити:
ГФ з ОГП Рівненський ЗСМ СОМ
р/р 26001054708051
ЄДРПОУ 37943046
МФО 333391 у ПАТ КБ Приватбанк

Громадське формування з охорони громадського порядку "Рівненський загін сприяння міліції "СОМ" оголошує підбір громадян до складу формування віком від 20 до 50 років.

ЗАХИСТИМО НАШУ УКРАЇНУ РАЗОМ!

м. Рівне, вул. Князя Романа, 12 а
тел. (0362) 69 0730
тел. моб. (067) 382 6790

Громадське формування з охорони громадського порядку "Рівненський загін сприяння міліції "СОМ" (відео)

x