РЕАВІТА, ІНСУЛЬТНИЙ ЦЕНТР
Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 31, 3 пов.
Дивіться також
Діагностика, лікувальна реабілітація та комплексний підхід для вирішення проблем вашого здоров'я
Спектр послуг по лікуванню жіночого та чоловічого безпліддя
Ультразвукова діагностика УЗД, діагностика здоров'я жінки та дитини, лікування безпліддя
Внутрішньоматкові спіралі та медикаментозні аборти
Дитячий, антицелюлітний, медовий масаж, масаж спини, голови, шиї
Діагностика та лікування запальних захворювань кишечника
Якісна діагностика та кваліфіковане лікування

ЛІКУВАЛЬНО РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАВІТА ПРОВОДИТЬ ДІАГНОСТИКУ, ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЮ, ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ.

Загальновідомий і доведений факт, що максимальне відновлення після інсульту відбувається в перший рік після перенесеного гострого стану. Найбільша швидкість і якість одужання - в перші пів року, так званий "золотий час". Якщо спільні дії пацієнта, родичів і медпрацівників будуть злагодженими і направленими на активне відновне лікування, то навіть після важкого інсульту, при значному порушенні мозкового кровообігу та при наявних супутніх захворюваннях і патологіях можливе значне відновлення втрачених функцій після інсульту.

Медичний центр "Реавіта" єдиний в місті Рівному діагностичний, лікувальний та реабілітаційний медичний центр для допомоги при інсульті та інших неврологічних захворюваннях. Він створений за прикладом найкращих європейських клінік, оснащений сучасним обладнанням та охоплює всі сторони повсякденного життя наших пацієнтів. Команда висококваліфікованих фахівців успішно використовує унікальні комплексні методики лікування та реабілітації після інсульту. До штату медичного центру входять:

 • лікарі-неврологи,
 • нейропсихолог,
 • кінезіотерапевти,
 • механотерапевти,
 • ерготерапевти,
 • логопед,
 • кардіолог,
 • ендокринолог,
 • окуліст,
 • голкорефлексотерапевт,
 • масажист,
 • кваліфіковані медсестри,
 • молодший медперсонал.

Всі фахівці — професіонали своєї справи, які постійно вдосконалюють свої знання на тренінгах та навчальних курсах в Україні та на базі іноземних реабілітаційних центрів, а також вивчають нові методики лікування та реабілітації і завдяки цьому отримують високі результати в роботі.

В складі інсультного центру "Реавіта" працює:
- зал кінезіотерапії — оснащений спеціалізованими електричними підйомниками, столами з електроприводом для Бобат-терапії, доріжкою для відновлення ходи, обладнанням для механо-терапевтичної реабілітації руки та ноги.
- зал ерготерапії (трудотерапії) — спеціально облаштований для відновлення моторики руки та відновлення можливостей самообслуговування.
- кабінет масажу та водних процедур.
- стаціонар цілодобового перебування хворих.
- стаціонар денного перебування хворих.

Хворий, який не потребує цілодобового нагляду лікарів, або в силу деяких обставин не може лікуватися стаціонарно, отримує консультації та лікування, відвідуючи інсультний центр Реавіта за спеціальною консультативно-лікувальною програмою. Вона включає в себе огляд лікаря-невролога та інших спеціалістів, складання індивідуальної програми реабілітації, проведення призначених занять та процедур в спеціально облаштованих залах та комфортних палатах денного перебування хворих.

Перебування в цілодобовому стаціонарі передбачає: проведення медикаментозного лікування, цілодобовий нагляд, 4-х разове харчування за призначенням лікаря та побажаннями хворого. Пацієнти знаходяться у комфортних 2-х місних палатах обладнаних функціональними ліжками та моніторами для контролю за життєво важливими показниками тіла: артеріальним тиском, температурою, частотою дихання і серцебиття, функцією запису ЕКГ. Кожна палата має також адаптований для важкохворих санвузол, мобільний підйомник з електроприводом для зручного пересування хворих, телевізор та кондиціонер.

Наш центр запропонує вам індивідуальну програму реабілітації та відновлення хворих після інсульту, черепно-мозкової травми чи хребетно-спінальної травми, враховуючи характер ускладнень та супутні захворювання. А також проведе навчання та консультації по догляду за хворими, що перенесли інсульт для рідних та близьких пацієнта.

Ще однією важливою перевагою реабілітаційного центру Реавіта є прозора цінова політика. Вартість наших послуг у відкритому доступі на сайті медичного центру і суми не міняються в процесі лікування. Ми допоможемо в профілактиці інсультів, проведенні точної діагностики та лікуванні інсульту, реабілітації після інсульту та попередимо повторні випадки інсульту.

Ми працюємо цілодобово!

м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 31, 3 поверх (колишня вул. Мірющенка)
тел. (0362) 63 6763
тел. моб. (050) 372 0006
тел. моб. (097) 457 4011

reavita@reavita.rv.ua
www.reavita.rv.ua

Дивіться також
Діагностика, лікувальна реабілітація та комплексний підхід для вирішення проблем вашого здоров'я
Спектр послуг по лікуванню жіночого та чоловічого безпліддя
Ультразвукова діагностика УЗД, діагностика здоров'я жінки та дитини, лікування безпліддя
Внутрішньоматкові спіралі та медикаментозні аборти
Дитячий, антицелюлітний, медовий масаж, масаж спини, голови, шиї
Діагностика та лікування запальних захворювань кишечника
Якісна діагностика та кваліфіковане лікування
x