Басів схил, центр продажу Житловий комплекс Апельсин
 

ПЛЮС ПЛЮС ТУР, КОМПАНІЯ

Адреса: 33027, Рівне, вул. Київська, 108 в
Телефон: +380 (362) 281628
тел. моб.: +380 (97) 2447579
тел. моб.: +380 (95) 8398124
Веб-сторінка: plusplus-tour.com.ua
Ключові слова:
Автобусні перевезення по Україні в Білорусію, пасажирські перевезення, автобуси на замовлення, замовлення автобуса, поїздки в Буковель Карпати, туристичні поїздки, екскурсійні групи, екскурсії для школярів студентів, корпоративні поїздки, туристичні маршрути, подорожі по Україні за кордон, відпочинок в Україні

Туристична агенція Плюс плюс тур (Plus Plus Tur)

  Зараз подорожувати по Україні дуже просто та й місць, які варто було б відвідати, дуже багато. Старовинні замки, фортеці, каньйони, термальні джерела та величні гори, високогірні озера та ще безліч красивих і затишних куточків України ви відкриєте разом з нами - туристичною компанією “Плюс плюс тур”. Ми підберемо для вас оптимальні маршрути по найцікавіших та унікальних місцях України. Рекомендуємо вам поїздки-екскурсії до Вінниці, Мукачево, Львова, Яремче, Буковеля, Києва, Умані, Канева, Кам'янця-Подільського, Мінська.

Туристичні міста України, відпочинок в Україні, туристичні поїздки за кордон

  Найкраще і найдешевше подорожувати, звичайно, комфортабельним, сучасним автобусом. Цьому виду транспорту надають перевагу більшість туристів у світі, так як тур можна підлаштувати по термінах, зручних туристу, вартість подорожі не змінюється залежно від сезону та є у 1,5-2 рази дешевшою від авіаперельотів.
  Туристична компанія “Плюс плюс тур” пропонує вам весь спектр послуг для відпочинку в Україні та Європі:
- автобусні подорожі організованих груп туристів по екскурсійних маршрутах;
- екскурсії для школярів та студентів;
- розробка туристичних маршрутів на замовлення по Україні та країнах Європи;
- автобусні перевезення протягом цілого року;
- маршрути прокладаємо з урахуванням перевірених доріг, маємо партнерів на рейсі;
- послуги надаємо на замовлення профспілок, корпоративні замовлення, приватним особам, державним підприємствам, комерційним фірмам;
- постійним клієнтам надаємо знижки.

Пасажирські автобуси, замовити автобус, сучасні автобуси, автотранспортні підприємства

  В нашому розпорядженні сучасний автобусний парк, який складається з комфортабельних автобусів Mercedes Sprinter, Mercedes Vario і МАН розрахованих на 8, 17, 33, 55 пасажирських місць. Автобуси оснащені на найвищому рівні. Замовлення виконуються вчасно, якісно, по заздалегідь домовленій ціні. Автобуси подаються технічно справні, з усіма дозвільними документами, в охайному стані. Досвідчені менеджери допоможуть підібрати для вас транспорт, який підійде для конкретного випадку. Висококваліфіковані водії з багаторічним досвідом роботи та знанням своєї справи доставлять вас до місця призначення з комфортом та у визначений час. Комфортне і безпечне перевезення пасажирів — це наша головна відповідальність у поїздках. У нас ви можете замовити\орендувати автобус, мікроавтобус, мінівен.

  Гарантуємо вам відмінний сервіс, надійність та дуже прийнятні ціни!
  Докладемо максимум зусиль для того, щоб ваш відпочинок став найкращим.

Чекаємо на ваші замовлення!
м.Рівне, вул. Київська 108 в
+380 (362) 28-16-28
+380 (97) 24-47-579
+380 (95) 83-98-124
http://plusplus-tour.com.ua