Буріння свердловин, геологорозвідка

Бажаєте пробурити свердловину на воду чи звести будинок? В м. Рівному та Рівненській області виконуються інженерно-геодезичні, інженерно-геологічні вишукування та бурові роботи. Геологорозвідувальні організації та фірми здійснюють буріння артезіанських свердловин на воду, під сваї для будівництва, ремонт свердловин, ліквідаційний тампонаж, гідрогеологічні та екологічні дослідження, паспортизацію свердловин, допомагають отримати дозвіл для спецводокористування. Щоб вибрати правильний тип фундаменту та розрахувати необхідну глибину закладання фундаменту будинка, необхідно звернутись до геологорозвідки.

Детальніше

Якісно та швидко проведемо роботи з буріння свердловини на воду будь-якої складності, надійно облаштуємо та виготовимо документацію для водокористування

Рівне, вул. Міцкевича, 34

Професійне буріння свердловин на воду, буріння, ремонт та консервація артезіанських свердловин, продаж та встановлення насосного обладнання для водопостачання і  комплектуючі до нього, а також гідрогеологічні дослідження та паспортизація свердловин.

Рівне, вул. Курчатова, 18 а
Обговорення завантажується...
БУДІВНИЦТВО. БУДМАТЕРІАЛИ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x