Текстиль

Купити текстиль для дому, квартири, будинку, готелю, ресторану по вигідній ціні в Рівному можна скориставшись інформацією даного розділу. Також можна замовити пошиття штор, гардин та постільної білизни. Виробники та магазини текстилю пропонують: постільну білизну — дитячу, полуторну, двоспальну; рушники — махрові, лляні; подушки — пухові, силіконові, вовняні; ковдри — ватні, пухові, шерстяні; скатертини, покривала, чохли на меблі, тюлі, штори, гардини та аксесуари для гардин, карнизи, тканини, трикотажне полотно та пряжу.

Детальніше

В магазині Домашній текстиль Ви можете купити: ковдри — ватні, вовняні, пухові; пледи шерстяні та акрилові; подушки ортопедичні та пухові; махрові та вафельні рушники; ортопедичні матраци Akant, скатертини, постільну білизну власного виробництва та відомих торгових марок ТЕП, Vladi.

Рівне, вул. Грушевського, 41, 2 пов.

Тканини для штор, гардин та готельного текстилю від відомих світових виробників можна обрати в галереї штор Натуаль та пошити ексклюзивні скатертини, серветки, покривала та чохли для меблів, а також купити комплекти постільної білизни, рушники та декоративні подушки.

Рівне, вул. Гагаріна, 16
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Обговорення завантажується...
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x