Охоронне обладнання, сигналізація, відеонагляд

Хочете купити та встановити сигналізацію в будинок, квартиру, на підприємство, чи в офіс? Тоді вам потрібно звернутися до спеціалістів, що надають послуги у галузі охоронної сигналізації, відеоспостереження та протипожежної безпеки. Професіонали зможуть запропонувати новітні відеокамери, IP камери, відеореєстратори для внутрішнього спостереження та охорони периметру, GSM безпровідну сигналізацію, відеодомофони, датчики контролю, пультову охорону, пожежну сигналізацію. Також охоронні підприємства пропонують продаж та встановлення сейфів для документів, зброї, цінностей. Це комплекс ефективних засобів особистої безпеки і захисту Вашого майна.

Детальніше
Рівне, вул. Київська, 36, офіс 902
Рівне, вул. С.Петлюри, 14, 4 пов., офіс 121

Пропонуємо великий асортимент обладнання та систем відеонягляду, сигналізації, контролю доступу та домофонів

Рівне, вул. Княгині Ольги, 5, офіс 405

Системи відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, встановлення відеокамер, котрольно-пропускних систем та СКУД по доступній ціні та в короткі терміни пропонуює охоронна фірма Захід Альянс.

Рівне, вул. Петра Могили, 25

Компанія "Технологія" пропонує послуги зі встановлення відеонагляду для безпеки міста на площах, в дворах, під’їздах, ліфтах, відеореєстраторів на дорогах. А також пропонує відеоспостереження та сигналізацію в квартирах, домах та для закладів комерційного і промислового призначення. Аудіо- чи відеодомофони на котеджні містечка, будинки, gsm сигналізації, контрольно-пропускні системи для малих і великих підприємств

Костопіль, вул. Коперніка, 34
Обговорення завантажується...
ТЕХНІКА. ОБЛАДНАННЯ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x