Кава, чай

Шанувальники кави та чаю в м. Рівне мають можливість насолодитися улюбленими напоями в багаточисельних кав’ярнях, кафе та ресторанах або придбати якісну свіжообсмажену каву та запашний чай в спеціалізованих компаніях та магазинах. Запашна арабіка, міцна робуста, кавові суміші обсмажені за італійською технологією, натуральна кава в зернах та мелена кава, якісна розчинна кава – для кавоманів. Високогірний чорний чи зелений чай, ароматні чайні фруктові суміші для поціновувачів чаю.

Детальніше

Здійснюємо продаж широкого вибору натуральної кави (понад 70 видів) та різноманітного, незвичайного чаю

Рівне, вул. С.Крушельницької, 54

Широкий асортимент вищого сорту кави: без кофеїну, в зернах, в капсулах, в таблетках (чалдах), арабіка 100% та робустата 100%, а також елітного чаю.

Рівне, вул. Макарова, 60

Пропонуємо відпочити за чашечкою духмяної кави, кавових напоїв чи ароматного чаю в асортименті та підкріпитися круасани, кексами, мафінами чи тістечками власного виробництва.

Рівне, вул. Шкільна, 45

Пропонуємо збадьоритися смачною ранковою кавою високогірних сортів чи обрати з великого асортименту улюблений чай, завітати на брейк каву протягом дня та посмакувати духмяною випічкою власного виробництва.

Рівне, вул. 16 Липня, 32

Купити чай та каву оптом свіжообсмажену, каву в зернах. Кава власного обжарювання за італійською технологією. Кавове обладнання, кавові автомати — продаж, сервісне обслуговування, ремонт

Рівне, вул. Григорія Сковороди, 8 а

Авторський чай, трав’яний та з прянощами чай, горячий шоколад, какао, шокочіно, фраппе, еспресо, американо, капучіно можливо замовити в Кав’ярні "Лукава кішка".

Рівне, вул. Соборна, 17

Здійснюємо продаж широкого вибору натуральної кави (понад 70 видів) та різноманітного, незвичайного чаю

Рівне, вул. С.Крушельницької, 54
Обговорення завантажується...
ПРОДУКТИ. НАПОЇ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x