Жалюзі, ролети

Сучасне оздоблення вікна це – римські штори, горизонтальні та вертикальні жалюзі, штори плісе, тканинні, бамбукові та захисні ролети. Компанії Рівного пропонують купити рулонні штори, тканеві ролети та жалюзі для дому, офісу, громадського приміщення, готелю, кафе або ресторану. Завдяки сучасним технологіям виготовлення ролет та жалюзів, антимоскітних сіток, штор плісе для мансардних вікон та захисних ролет здійснюється під замовлення в короткі терміни. Послуга включає в себе: заміри, виготовлення за розмірами, доставку, встановлення та ремонт будь-яких сонцезахисних систем для вашого вікна. Також в Рівному можна купити тканини день і ніч, плісе та фурнітуру для виробництва зовнішніх та внутрішніх ролет, штор плісе, маркіз та мультифактурних жалюзі.

Детальніше

Якісне виготовлення і встановлення ролет, жалюзі або рулонних штор на вікна пропонує вам підприємство "Фабрика жалюзі" в Рівному. Також пропонуємо купити тканини для ролет День і ніч, штор плісе, а також комплектуючі та фурнітуру для виготовлення жалюзів, штор плісе, ролетів із тканини закритої та відкритої системи.

Рівне, вул. Курчатова, 9

Тканинні ролети на вікна, широкий вибір сонцезахисних систем, рулонних штор, жалюзів, римські штори, будь-яке оформлення вікон. Заміри, монтаж.

Рівне, вул. Богоявленська, 3
Рівне, вул. П.Дорошенка, 30

Залежно від розміщення вікна та його розміру, галерея штор Натуаль пропонує: римські штори, штори-плісе, тканинні ролети та жалюзі горизонтальні і вертикальні а також фотодрук на різних сонцезахисних системах, їх монтаж та фурнітуру.

Рівне, вул. Гагаріна, 16

Римські штори, рулонні штори, тканинні ролети та жалюзі на вікна — горизонтальні і вертикальні, ролети день ніч на замовлення виготовляє салон-ательє штор Camelia Garden. Текстильне оформлення вікон та сонцезахисні системи на вікна для будь-яких приміщень.

Рівне, вул. Київська, 67

Здійснюємо продаж різноманітних ролетів, які є сучасним, якісним та стильним рішенням для декору вікна та захисту від сонця.

Рівне, вул. Соборна, 285 а

Ролетні системи: захисні ролети, рольставні, ролетні решітки, ролетні ворота, ролети протизламні з антимоскітною сіткою, автоматика для ролет, маркізи можна купити в ТОВ Добродій-Євротех.

Рівне, вул. Костромська, 49

Широкий асортимент ролет бамбукових, тканинних, римських штор та захисних ролет, а також горизонтальних, вертикальних жалюзі та жалюзі день-ніч.

Рівне, вул. Богоявленська, 2

Компанія здійснює продаж ролетів для зовнішнього та внутрішнього призначення для безпеки приміщень, майна, захисту вікон будинку або офісу від проникнення зловмисників.

Рівне, вул. С.Бандери, 60

Різноманітний вибір жалюзі та ролетів, які є одночастно декором та сонцезахисною системою на вікнах.

Рівне, вул. Р.Шухевича, 18 д

Римські штори, рулонні штори, тканинні ролети та жалюзі на вікна — горизонтальні і вертикальні, ролети день ніч на замовлення виготовляє салон-ательє штор Camelia Garden. Текстильне оформлення вікон та сонцезахисні системи на вікна для будь-яких приміщень.

Рівне, вул. Київська, 67
Обговорення завантажується...
ДІМ. ІНТЕР'ЄР
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x