Автосервіс, СТО, автомийки

У Вас зламалось авто, потрібне СТО? В розділі запропоновані сервісні центри по ремонту автомобіля м. Рівного та Рівненської області, шиномонтажний сервіс, а також автомийки. Сервісне ТО допоможе замінити фільтри та мастила, провести комп'ютерну діагностику автомобіля, діагностику двигуна, діагностику ходової, а також ремонт коробки передач, автоелектрики, ремонт дизельних двигунів та ходової. Пропонується автотюнінг: фарбування, рихтування легкових та вантажних автомобілів, тонування скла, реставрація автомобіля. На автомийці запропонують скористатись традиційною або самостійною автомийкою, а також додатковими послугами з полірування, воскування та хімчистки салону. Шиномонтажний сервіс допоможе в балансуванні коліс, монтажу шин, викатці колісних дисків та ремонту дисків.

Детальніше
Велика Омеляна Рівненського р-ну, вул. Шевченка, 35
  • Купуєте будинок – отримуєте поверх у подарунок.
  • Простора тераса, з якої видно озеро як на долоні.
  • Повністю налагоджена інфраструктура.
  • 5 хвилин до центру міста.

Рівне, пров. Робітничий, 1
Рівне, вул. Уласа Самчука, 30 а

Автосервіс "Володар-Авто" пропонує ремонт та обслуговування вітчизняних автомобілів та іномарок. На нашому СТО проводиться заміна мастила, заправка кондиціонера авто, діагностика та ремонт двигуна і ходової автомобіля, фарбування авто, регулювання розвалу-сходження, кузовні роботи. Швидко і якісно проводимо підбір та встановлення автосигналізації, протиугонних систем, медіасистем

Рівне, вул. Д.Галицького, 27

Здійснюємо підготовку автомобіля до монтажу газового обладнання, установку газобалонних систем, проводимо перевірку герметичності з'єднань ГБО та оформляємо необхідну документацію.

Рівне, вул. Князя Володимира, 82 а

СТО BOSCH SERVICE в Рівненській області виконує діагностику та ремонт автомобіля, сервісне технічне обслуговування, пропонує послуги шиномонтажу, розвал-сходження коліс, мийки та хімчистки салонів, послуги евакуатора

Лісопіль Костопільського р-ну, вул. Хутірська, 10

Комп'ютерна діагностика авто, ремонт електрообладнання, зварювальні роботи, встановлення та ремонт автокондиціонерів, установка і обслуговування автономних опалювачів (автономка Eberspacher або Webasto), систем підігріву пального і холодильників для автомобіля — це основні послуги СТО Моторне ательє.

Рівне, вул. Київська, 108 а
Ільпінь Здолбунівського р-ну, вул. Комунарів, 5 а
Рівне, вул. Старицького, 45
Рівне, вул. Млинівська, 18

Магазин пропонує придбати якісні автозапчастини для ремонту автомобілів: акумуляторні батареї, мастильні матеріали, автошини та інші аксесуари для автомобіля.

Рівне, вул. Соборна, 253 а

Продаж, встановлення та повний супровід WayMaps сервіса від виробника.

Рівне, вул. Кавказька, 7, офіс 306

Виконуємо якісний ремонт ходової частини вантажних автомобілів, комп’ютерну діагностику вантажних автомобілів, реставрацію та ремонт: підвіски кабіни, супорта, шкворня, ремонт осей причіпної техніки, механічних коробок перемикання швидкостей, редукторів.

Рівне, вул. Біла, 83

Станція технічного обслуговування надає послуги з діагностики, обслуговування та ремонту ходової частини автомобіля, заміни ременя ГРМ та натяжних роликів, заміни гальмівних колодок, заміна мастил.

Рівне, вул. Павлюченка, 33

Здійснюємо підготовку автомобіля до монтажу газового обладнання, установку газобалонних систем, проводимо перевірку герметичності з'єднань ГБО та оформляємо необхідну документацію.

Рівне, вул. Князя Володимира, 82 а
Обговорення завантажується...
АВТОМОБІЛЬ
. . .
ОНОВЛЕННЯ КОМПАНІЙ
x